Česko bude mít nového squashového krále. Do finále šampionátu se dostali Švec a Solnický

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (22:37)     Sekcia sport

Česko bude mít v neděli nového squashového vládce. Po hegemonii Jana Koukala a čtyř titulech Daniela Mekbiba se do finále domácího šampionátu dostali Martin Švec a Jakub Solnický. Oba budou usilovat o první republikový titul. Do finále v kategorii žen se opět probojovala Anna Serme, která se střetne s Terezou Svobodovou. Finálový program začíná v neděli od 14:00. celý článek

Novým squashovým králem je Solnický, mezi ženami dál vládne Serme

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (16:49)     Sekcia sport

Mistrovství ČR ve squashi v Praze: Muži: Finále: Solnický - Švec 3:1 (6, 2, -5, 3), o 3. místo: Byrtus - Panáček 3:0 (4, 7, 2). Ženy: Finále: Serme - Svobodová 3:0 (7, 6, 2), o 3. místo: Feřteková - Kolářová 3:1 (9, -5, 10, 2).

Švec postupuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.11.2022 (20:35)     Sekcia sport

Squashový turnaj okruhu PSA Czech Open 2022 v Brně: Muži - 1. kolo: Švec (ČR) - Jaume (10-Šp.) 3:0 (8, 8, 7), Serme (9-Fr.) - Mekbib (ČR) 3:1 (6, -9, 7, 5), Palomino (15-Kol.) - Solnický (ČR) 3:0 (8, 9, 7).

Squashové tituly berou favorité, slaví Kolářová a Solnický

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (22:03)     Sekcia sport

Olga Kolářová je už pošesté mistryní republiky ve squashi, Jakub Solnický v Praze získal titul podruhé. Solnický ve finále porazil 3:1 Marka Panáčka, Kolářová zdolala 16letou Karolínu Šrámkovou 3:1.

Solnický uspěl v mistrovském finále na třetí pokus. Všechno mi sedlo, těší ho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2022 (12:30)     Sekcia sport

Potřetí byl Jakub Solnický ve finále mistrovství republiky a konečně uspěl. Stal se českým squashovým šampionem, když v Praze porazil Martina Švece 3:1 (6, 2, -5, 3).

Kolářová je pošesté mistryní republiky ve squashi, Solnický podruhé

Squashista Solnický se těší na Světové hry. Snem je ale pořád olympiáda, přiznává

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.07.2022 (07:56)     Sekcia sport

Odměnu za povedenou sezonu, tak bere squashista Jakub Solnický účast na Světových hrách v americkém Birminghamu. Do turnaje vstoupí ve čtvrtek duelem proti Filipu Jarotovi z POlska. „Mám cíl se dostat do top 16. Kdyby se povedlo něco více, bude to skvělé," těší se Solnický, hráč z ostravského týmu Fajne.

Solnický obhájil squashový titul: Nečekal jsem, že budu hrát takhle dobře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.03.2023 (07:42)     Sekcia sport

Jakub Solnický z Fajne Ostrava obhájil titul mistra republiky ve squashi, když ve finále porazil Marka Panáčka ze Strahova 3:1 (6, 5, -9, 10).

Squashista Solnický vyhrál turnaj PSA v Poznani

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (17:32)     Sekcia sport

Český squashista Jakub Solnický vyhrál turnaj v Poznani a připsal si třetí triumf na světovém okruhu PSA. Ve finále akce kategorie Challenger Tour s dotací šest tisíc dolarů porazil Skota Alasdaira Protta 3:0 na sety. Úspěšně se tak naladil na mistrovství republiky, kde bude příští týden v Praze obhajovat domácí titul.

Squashista Solnický získal první domácí titul, Serme vyhrála počtvrté

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2022 (18:26)     Sekcia sport

Squashista Jakub Solnický vyhrál poprvé domácí šampionát. Ve finále v pražském Hector Sport Centru porazil 3:1 na sety Martina Švece, který rovněž útočil na premiérový titul. Mezi ženami triumfovala již počtvrté Anna Serme, která zdolala ve finále Terezu Svobodovou.

Squashista Solnický vyhrál turnaj PSA v Paříži

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2023 (11:25)     Sekcia sport

Český squashista Jakub Solnický vyhrál podruhé v kariéře turnaj světového okruhu PSA. Ve finále v Paříži porazil po více než hodině Španěla Ivána Péreze 3:1 na sety. Osmadvacetiletý hráč ostravského klubu Fajne navázal na předloňský triumf na turnaji v Praze.

Squashista Švec prohrál v Praze ve finále turnaje PSA

Stříbrný návrat krále. Nachlazení? Antibiotika? Krpálka nic nezastaví

Squashista Švec získal v Amsterdamu druhý titul na okruhu PSA

Bojovnost nestačila, poslední český squashista na pražském turnaji dohrál v semifinále