Pardubičtí basketbalisté porazili Brno a získali v Českém poháru bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2022 (18:28)     Sekcia sport

Pardubičtí basketbalisté porazili v utkání o třetí místo v Českém poháru na lounském turnaji Final Four rivaly z Brna 79:74. Dosáhli nejlepšího výsledku v soutěži od roku 2018, kdy podlehli až ve finále Nymburku. Spravili si chuť po loňské porážce v duelu o bronz s Hradcem Králové. celý článek

Basketbalisté Pardubic porazili Brno a získali v Českém poháru bronz

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.03.2022 (19:03)     Sekcia sport

Louny - Basketbalisté Pardubic porazili v utkání o 3. místo v Českém poháru na turnaji Final Four v Lounech Brno 79:74. Dosáhli nejlepšího výsledku v soutěži od roku 2018, kdy podlehli...

Basketbalisté Kolína porazili Ústí nad Labem a získali v Českém poháru bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2023 (18:59)     Sekcia sport

Basketbalisté Kolína porazili v utkání o 3. místo v Českém poháru na turnaji Final Four v Praze na Královce Ústí nad Labem 92:89. Na stupně vítězů se v soutěži dostali podruhé, v roce 2021 podlehli ve finále Nymburku. Severočeši nenavázali na pohárové bronzy z let 1994, 1996, 2000, které jsou jejich největšími úspěchy. Finále mezi Brnem a Děčínem začne v 19:40.

Kolínští basketbalisté opět porazili Brno a získali ligový bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2021 (20:56)     Sekcia sport

Basketbalisté Kolína porazili i ve druhém zápase play off o třetí místo Brno a ziskem bronzu po devíti letech vyrovnali své ligové maximum. Po páteční výhře 92:85 v Brně zvítězili v dnešní odvetě na domácím hřišti 90:89 a potvrdili pozici třetího týmu dlouhodobé části.

Basketbalisté Hradce Králové získali v Českém poháru poprvé bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2021 (17:46)     Sekcia sport

Basketbalisté Hradce Králové porazili v utkání o 3. místo v závěrečném turnaji Final 8 Českého poháru v Nymburce Pardubice 92:90 a ziskem bronzu dosáhli historického úspěchu. Slovenský pivot Peter Sedmák k tomu přispěl 24 body, stejnou bilanci měl na druhé straně rozehrávač Tomáš Vyoral. Ve finále se utká od 19:00 Nymburk s Kolínem.

Basketbalisté Brna mají ligový bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (20:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili. V boji o bronz porazili Ústí nad Labem 2:1 na zápasy, rozhodující utkání vyhráli na domácí palubovce 71:67.

Basketbalisté USK porazili ve čtvrtfinále Českého poháru Brno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2024 (21:20)     Sekcia sport

Basketbalisté USK Praha si jako poslední český zástupce zajistili start na únorovém závěrečném turnaji o Česko-slovenský pohár. Ve čtvrtfinále porazili Brno 68:66 a na seznamu účastníků Final 8 doplnili úřadující vítěze Českého poháru z Děčína, Nymburk a Olomoucko.

Basketbalisté Nymburka slaví 15. triumf v Českém poháru, Hradec bere bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2021 (19:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli ve finále Českého poháru nad Kolínem 96:71 a trofej získali popáté za sebou. Celkově ovládli druhou hlavní domácí soutěž popatnácté za posledních 18 let a drží šňůru 50 pohárových výher. Kolín dosáhl i druhým místem na Final 8 hraném v nymburském Sportovním centru historického úspěchu. Stejně jako Hradec Králové, který v duelu o 3. místo porazil Pardubice 92:90.

Basketbalisté Opavy vyrazili za Ligou mistrů autobusem. Nádherný výlet, vtipkoval kouč Czudek

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.09.2021 (14:01)     Sekcia sport

Basketbalisté Opavy porazili ve slovenském Lučenci ve finále Federálního poháru Spišské Rytíře (95:68) s získali první trofej v sezoně. Úspěch by to neměl být rozhodně poslední. Slezané vstupují do sezony se smělými ambicemi. „Chceme zopakovat ligové finále, být úspěšnější v českém poháru a k tomu dobrými výkony posbírat zkušenosti v evropském poháru," uvedl trenér BK Opava Petr Czudek.

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili. V sérii o bronz porazili Ústí nad Labem 2:1, rozhodující zápas vyhráli na domácí palubovce 71:67.

Opava srazila Brno, pardubičtí basketbalisté udolali Kolín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2021 (21:12)     Sekcia sport

Opavští basketbalisté v dohrávce 15. kola NBL porazili Brno 86:64 a upevnili si druhé místo v tabulce. Hosté zůstali čtvrtí, poté co po sérii šesti vítězství podruhé za sebou prohráli. V dohrávce 11. kola Pardubice doma porazily Kolín 90:86 a vystřídaly soupeře na šestém místě.

Pardubičtí basketbalisté otočili derby s Kolínem a oplatili mu vyřazení z poháru

Basketbalové Pardubice během reprezentační pauzy doléčí šrámy

Fotbalisté Al-Ahlí porazili Urawu 4:2 a získali bronz na MS klubů

Basketbalisté Nymburka postoupili do finále Česko-slovenského poháru

Musím být přesnější, ví dobře pardubický basketbalista Walton

Opava vyrazila za Ligou mistrů autobusem. Nádherný výlet, vtipkoval ironicky kouč

Hokejisté Kanady porazili Slováky a získali bronz na MS hráčů do 18 let

Bekse v poháru nechybí motivace. Je to i derby, zdůrazňuje křídelník Potoček

Brno je nevyzpytatelný tým, varuje Šafarčík. Na fiasko z poháru je třeba zapomenout