Zlín poločas prospal, trenéra Jelínka z bídy bolely oči

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.03.2022 (12:03)     Sekcia sport

Dvě domácí vítězství v rozmezí pěti dnů je náhle přiblížila na dohled skupiny o titul. Následná série tří porážek ale fotbalisty Fastavu Zlín uzemnila ve spodní šestce, která bude v nadstavbě bojovat o udržení ve Fortuna:Lize. celý článek

Jelínek zůstane, Zlín k němu hledá áčkového trenéra s profilicencí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.05.2021 (12:38)     Sekcia sport

Tři zápasy, jeden bod. Ani trenérská rošáda těsně před koncem sezony nepomohla fotbalistům Fastavu Zlín z výsledkové bídy, jež trvá od půlky března jedenáct kol. Přesto je dost pravděpodobné, že Jan Jelínek u mužstva zůstane i po sobotní porážce v derby.

Ostrava - Zlín 3:1, první úspěch díky skvělému poločasu, pak ale domácí ubrali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2022 (18:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy mají první ligové vítězství po návratu trenéra Pavla Vrby, na domácím stadionu porazili 3:1 Zlín. Skvěle jim vyšel úvodní poločas, po přestávce ale hosté zlobili. Oba týmy dohrály duel v deseti.

Po vyhazovu z Baníku má nové angažmá. Vrba bude trénovat Zlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2022 (13:12)     Sekcia sport

Nástupcem odvolaného trenéra Jelínka u fotbalistů Zlína bude Pavel Vrba, který do jedenáctého ligového kola vedl ostravský Baník. Smlouvu podepíše v pondělí.

Jak přijít k penězům? Zlín řeší nového mecenáše i prodej Condeho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.05.2022 (09:52)     Sekcia sport

Polepšili si o dvě místa, že by ve fotbalovém Zlíně ale po právě skončeném ligovém ročníku jásali, to ne. „Štve mě, že jsme nedoskočili do prostřední skupiny, ke které jsme měli blízko,“ mrzí Jana Jelínka, jenž absolvoval první kompletní sezonu na postu prvoligového trenéra.

Nejhorší poločas. Mohli jsme prohrávat klidně o tři góly, zlobil se Páník po prohře s Klokany

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2020 (06:48)     Sekcia sport

Tři zápasy bez bodu, poslední dva bez vstřeleného gólu. Fotbalový Zlín se trápí, v neděli v Ďolíčku prodloužil bídnou sérii porážkou 0:2 s Bohemians 1905. „První půle byla špatná. Nejhorší poločas pod mým vedením. Mohli jsme prohrávat klidně o tři góly," povzdechl si trenér Bohumil Páník. Zlín padl u Botiče po dlouhých 26 letech.

Prospal bude trénovat v AHL, stal se asistentem trenéra Rochesteru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.07.2023 (19:13)     Sekcia sport

Hokejový trenér Václav Prospal bude nově působit v nižší zámořské soutěži AHL. Bývalý český reprezentant a mistr světa z roku 2000 byl jmenován jedním z asistentů hlavního kouče Rochesteru, farmářském týmu Buffala. Generální manažer Americans Jason Karmanos o tom informoval na oficiálním klubovém webu.

Naše výkony jsou kolísavé, mrzí trenéra zlínských fotbalistů Jelínka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (06:29)     Sekcia sport

Přímého sestupu se zatím obávat nemusí, v polovině základní části Fortuna:Ligy však fotbalisty Fastavu Zlín dělí od baráže jen tři body. „Pomýšleli jsme na lepší umístění i vyšší bodový zisk,“ nezastírá zlínský trenér Jan Jelínek po odehrání první rundy zápasů. Do odvet vstoupí jeho tým sobotním domácím duelem proti Ostravě.

Budějovické hledání. A kouč Prospal potvrdil: Po sezoně skončím

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2020 (15:30)     Sekcia sport

Trenér českobudějovických hokejistů Václav Prospal po této extraligové sezoně na lavičce Motoru skončí. Chybí mu rodina, která žije ve Spojených státech. 45letý Prospal vede Jihočechy třetí sezonu, letos jim pomohl k návratu mezi tuzemskou elitu.

Osm gólů za poločas: Darmstadt jako Zlín, Kane se trefil z více než padesáti metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2023 (22:07)     Sekcia sport

Darmstadt dopadl v německé fotbalové bundeslize jako minulý týden Zlín. Od Bayernu dostal stejně Ševci od Mladé Boleslavi osm gólů za poločas a odjel z Mnichova s nakládačkou 0:8. Co víc, kanonádu favorita ozdobil úžasný gól Harryho Kanea, jenž se trefil z vlastní poloviny z více než padesáti metrů. „Říkal jsem si, že vedeme o čtyři nebo pět gólů, tak proč to nezkusit,“ líčil anglický šutér, který v zápase zaznamenal hattrick.

Sparta otočila bitvu s Litvínovem, Zlín schytal debakl. Plzeň si poradila s Motorem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2022 (16:39)     Sekcia sport

Třemi zápasy pokračovala hokejová Tipsport extraliga. Cennou výhru nad rozjetými Českými Budějovicemi si připsala Plzeň, která na domácím ledě zvítězila 4:1. Poslední Zlín se neodrazil od herní i výsledkové bídy, když podlehl hostující Mladé Boleslavi vysoko 2:7. Tři body slaví i Sparta, která si poradila s Litvínovem 3:1.

Ničí mě to, jak já bych na ten led vletěl! zoufá si Prospal a šokuje, že v Budějovicích skončí

HOKEJ ONLINE: Sparta vyrovnává, Zlín schytal debakl. Plzeň si poradila s Motorem

Nezvládli jsme druhý poločas, mrzelo plzeňského trenéra Řezáče

Hrůza, z níž bolely oči i slepce. Arsenal zase ztrapnil soupeře a vyhnal diváky

Vyvede ji z bídy? Slavia má nového trenéra

Vrba po výhře: Myslel jsem, že druhý poločas odehrajeme ve větším klidu

Bohemians - Karviná 1:3, hosté prohráli poločas, pak během chvíle duel otočili

Celý poločas v oslabení, přesto Jablonec porazil Zlín, další dva odpolední duely bez branek

Nejhorší první poločas, navázali jsme na zápas s Brentfordem, litoval Tuchel

Kupa gólů, přesto kritika. Byl to guláš, vyčítal lovosický kouč svěřencům

Pořád ve mně hoří silný oheň, hlásí Prospal z Floridy. Trénuje tam mládež

Zlín nezvládl závěr podzimu. Budu mít špatné Vánoce, mrzí trenéra Páníka

Zlín ztratil zápas i Rakovana. Má otřes mozku, nechápu, že sudí nepřerušil hru, divil se trenér Jelínek

Zlín přišel o hlavního trenéra

Čtyři, tři, a teď od Sparty pět. Štve mě, kolik dostáváme doma gólů, tvrdí trenér Zlína Jelínek

Trenér Budějovic Prospal: Jsem pro přímý sestup. Pokud si tým záchranu neuhraje, proč hrát baráž

Prospal představuje posily: Rozený vítěz, Johny či střelec s potenciálem

Na střídačce hokejového Zlína skončil trenér Svoboda, sám rezignoval

Domácí mizérie Motoru pokračuje. Jsme hloupej tým, zlobí se Prospal

Trenér lvíčat si vyčítá poločas proti Slovincům, Španělé a Itálie jsou prý mnohem dál