Fotbalisté Sparty B zachránili v nastavení remízu s Příbramí

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2022 (12:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty B díky gólu v závěrečném nastavení remizovali doma v 19. kole druhé ligy s Příbramí 1:1. Oba týmy v prvním poločase neproměnily penaltu a utkání dohrávaly v deseti. Pražané nevyhráli v třetím z posledních čtyř kol a zůstali čtvrtí, Středočeši jsou třináctí. celý článek

Dva vyloučení, tři penalty, letenští mladíci zachránili remízu v nastavení

Dva vyloučení, tři penalty, letenští mladíci zachránili remízu v nastavení. Vlašim je druhá

Fotbalisté Sparty B díky gólu v závěrečném nastavení remizovali doma v 19. kole druhé ligy s Příbramí 1:1. Oba týmy v prvním poločase neproměnily penaltu a utkání dohrávaly v deseti. Pražané nevyhráli v třetím z posledních čtyř kol a zůstali čtvrtí, Středočeši jsou třináctí. Vlašim se po výhře 3:1 nad Jihlavou vyšvihla na druhou příčku.

Hoffenheim zachránil remízu v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2021 (17:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Hoffenheimu s obráncem Pavlem Kadeřábkem v německé lize zachránili remízu 1:1 s Mönchengladbach díky gólu Akpogumy z nastavení.

Barcelona v nastavení zachránila remízu 2:2 s Espaňolem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2022 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize jsou znovu čtvrtí.

Béčko Sparty trefilo bod proti fotbalistům Příbrami v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2022 (12:53)     Sekcia sport

Fotbalisté sparťanské rezervy i Příbrami v první půli zahodili penaltu a dohrávali v deseti. Divoký mač 19. kola druhé ligy vrcholil v koncovce, když mladí Pražané zachraňovali remízu 1:1 v nastaveném čase.

De Roon v nastavení zachránil Bergamu remízu v italské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Bergama díky brance Martena de Roona ze čtvrté minuty nastavení zachránili remízu 2:2 s Laziem v domácím utkání 11. kola italské ligy. Atalanta je v neúplné tabulce dál pátá, Římanům patří šesté místo.

Fotbalisté Teplic stáhli dvoubrankové manko a s Příbramí remizovali 2:2

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.05.2021 (19:18)     Sekcia sport

Teplice - Díky jubilejní 50. ligové brance Jakuba Mareše zachránili fotbalisté Teplic v závěrečném 34. kole první ligy remízu s Příbramí 2:2. Severočeši prohrávali po trefách Radka...

Barcelona v nastavení zachránila remízu a v lize je čtvrtá

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (16:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize se vrátili na čtvrté místo neúplné tabulky. Betis Sevilla ve 24. kole zvítězil na hřišti Levante 4:2 a upevnil si třetí pozici. Dva góly hostů vstřelil Nabil Fekir.

Teplice - Příbram 2:2, konec Ljevakoviče, domácí pro něj zachránili aspoň bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (19:09)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté při rozlučce s kapitánem Admirem Ljevakovičem zachránili remízu 2:2. V domácím utkání se sestupující Příbramí Severočeši o dva góly prohrávali, ale v závěru díky trefám Marečka s Marešem alespoň srovnali.

Liberec zachránil v nastavení remízu, Poznar rozhodl o výhře Zlína nad Příbramí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.06.2020 (20:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce remizovali v 28. ligovém kole s Mladou Boleslaví 2:2. V 75. minutě byl vyloučen i liberecký Taras Kačaraba, přesto Severočeši v páté minutě nastavení vydřeli bod po vlastním gólu Alexeje Tatajeva. Hráči Zlína zvítězili nad Příbramí 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 39. minutě Tomáš Poznar z penalty nařízené až po konzultaci s videorozhodčím.