Neuvěřitelný obrat Budějovic. Klání s Pardubicemi otočily v poslední minutě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.03.2022 (19:48)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic doma porazili ve druhém čtvrtfinále Pardubice 3:2, byť ještě v poslední minutě prohrávali 1:2. celý článek

Nováček z Budějovic doma opět zklamal, nedal ani gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2021 (19:40)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v úterním utkání 10. kola Tipsport extraligy s Pardubicemi 0:1. Vítězný gól Dynama zaznamenal už ve 13. minutě Juraj Mikuš. První nulu vychytal Konstantin Barulin.

Švýcaři dotáhli obrat a zahrají si osmifinále MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2022 (11:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Švýcarska porazili na mistrovství světa 3:2 Srbsko a do vyřazovací fáze postoupili se šesti body z druhého místa skupiny G. Ve čtvrtfinále se střetnou v úterý s Portugalskem. Balkánský celek obsadil s jediným bodem poslední místo a na turnaji končí. Přestřelku v Dauhá odstartoval ve 20. minutě švýcarský záložník Xherdan Shaqiri. V 26. a 35. minutě skóre otočili Aleksandar Mitrovič s Dušanem Vlahovičem, ale další obrat zařídili ve 44. a 48. minutě Breel Embolo s Remem Freulerem.

SESTŘIH: Švýcaři dotáhli obrat a zahrají si osmifinále MS

Budějovice třemi góly v oslabení otočily zápas se Slováckem a vyhrály

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2021 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic třemi brankami v oslabení senzačně otočili zápas 16. kola první ligy se Slováckem a zvítězili 3:2. Hosté vedli po gólech Jana Kalabišky a Lukáše Sadílka 2:0 a od 69. minuty hráli přesilovku po vyloučení domácího Jakuba Hory. V 72. minutě ale snížil střídající Matěj Valenta a v závěru dokonal málokdy vídaný obrat v početní nevýhodě dvěma brankami Fortune Bassey. Slovácko prohrálo poprvé po osmi kolech a může přijít o druhé místo v tabulce. Dynamo doma v lize podruhé za sebou zvítězilo a je osmé.

Obrat v deseti? Zážitek skoro do konce života, hlásí mladík z Dynama

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2021 (21:35)     Sekcia sport

Do fotbalového životopisu zapsal 26. ligový start, na nějž si uchová silné vzpomínky. Matěj Valenta polil Dynamo gólovou hlavičkou po rohovém kopu živou vodou. Jedenadvacetiletý mladík zahájil v 72. minutě grandiózní obrat Českých Budějovic, které v oslabení po vyloučení Hory srazilo rozjeté Slovácko do kolen.

Palát v poslední minutě rozhodl o první výhře Tampy Bay v sérii s Rangers

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.06.2022 (00:20)     Sekcia sport

New York - Český útočník Ondřej Palát gólem v poslední minutě dokonal obrat hokejistů Tampy Bay z 0:2 na 3:2 a ve finále Východní konference play off NHL proti New York Rangers přispěl...

Fotbalisté Budějovic porazili Pardubice a doma vyhráli po šesti zápasech

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.05.2021 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili ve 31. kole první ligy nad Pardubicemi 2:0 a doma naplno bodovali po šesti zápasech. Ve 36. minutě otevřel skóre Marko Alvir po přihrávce Benjamina Čoliče, který z dalšího přímého kopu těsně před koncem přidal druhý gól. Východočeský nováček podlehl po pěti kolech a v neúplné tabulce zůstal sedmý, jedenácté Dynamo vyhrálo podruhé za sebou.

Totální kolaps Dynama, Motor v poslední minutě otočil zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic díky obratu v poslední minutě porazili ve druhém utkání čtvrtfinále play off extraligy doma Pardubice 3:2 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Dynamu zařídili dvoubrankové vedení obránce Ondřej Vála a v přesilové hře kanonýr Robert Říčka. Za Motor se nejdříve prosadil jen ve 32. minutě Miroslav Holec, v čase 59:19 vyrovnal Martin Hanzl a devět sekund před koncem rozhodl Lukáš Pech. Série pokračuje v pátek a v sobotu v Pardubicích.

Budějovice dál čekají na první výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2020 (17:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic v 7. kole první ligy prohráli se Zlínem 1:2. Dynamo dostal do vedení před pauzou Petr Javorek, ale v 63. minutě srovnal Petr Buchta a obrat dokonal v 76. minutě střídající Youba Dramé. Jihočeši dál čekají na první vítězství v ligové sezoně a v neúplné tabulce jsou předposlední. Ševci v nejvyšší soutěži bodovali po předchozích třech porážkách.

Senzační obrat Liberce, zvítězil v prodloužení. Mladá Boleslav také slaví výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (16:14)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve čtvrtek úvodní čtvrtfinále play off Tipsport extraligy nad Pardubicemi 2:0. Těsný náskok domácím zajistil Zbořil, výhru v poslední minutě pečetil do odkryté klece Ševc. Ve druhém duelu Liberec sice prohrával s Hradcem Králové už 0:3, ale nakonec dovedl duel do prodloužení. Tam pak rozhodl o výhře Severočechů Birner, který si připsal i dvě asistence a byl největší hvězdou utkání.

Obrat! Olomouc bodovala páté kolo za sebou

Zvednou se Pardubice z direktu? Zaskočí Boleslav Hradec? A má Šmíd na reprezentaci?

Manchesterské derby má vítěze. Rozhodl obrat v samotném závěru

Neuvěřitelný obrat české hvězdičky! Bouzková vyřadila elitní deblistku

Bídný poločas, pak senzační obrat. A Dynamo slaví tři body

Smolná prohra. Tygři přišli o výhru v poslední minutě

Hokejistům Dallasu se podařil málo vídaný obrat

Volejbalistky porazily Německo na ME po 26 letech, když předvedly neskutečný obrat

Úder v nastavení, Karviná přenechala Dynamu poslední místo

Neuvěřitelný večer! Tohle jsem ještě nezažil, žasl kouč Budějovic nad senzačním obratem

Neuvěřitelný gól nastartoval Dynamo. A brankář Sparty nechápal

Č. Budějovice - Pardubice 2:0, Dynamo doma zvítězilo po šesti zápasech

Hokejisté Českých Budějovic vstoupili do play off výhrou nad Pardubicemi 3:1

Neuvěřitelný obrat z 0:2. Thiem získal na US Open první grandslamový titul, ve finále zdolal Zvereva

Velký obrat. Volejbalisté Českých Budějovic ve finále extraligy poprvé slaví

Holík rozhodl. Preferuju týmový úspěch, tvrdí útočník Komety po výhře nad Pardubicemi

Poslední klání na MS. Krčmář s Mikyskou zabojují v hromadném závodě

Florbalistky FBC Ostrava ničí v semifinále své vítkovické rivalky

Fotbalová pohádka Pardubic pokračuje, oslabené Slovácko zdolaly brankou v poslední minutě

Karviná veze z Teplic bod

Vítkovice doma otočily zápas a pojistily si druhé místo

Hokejisté Českých Budějovic si doma pořádně zastříleli

Neuvěřitelné! Češky řádí. Senzační obrat Plíškové zaujal i zahraniční média

Olomoucko se dotáhlo na Slavii, v poslední minutě udolalo USK Praha

Hráči Českých Budějovic zvítězili díky Hovorkově trefě v Plzni 1:0

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Liberec po obratu porazil Teplice 2:1 a poskočil na třetí místo za Spartu