Druhý nejdelší zápas v historii a Sparta v euforii! Prodloužení už bylo jen o vůli a chladné hlavě, řekl Tomášek

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.03.2022 (23:46)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty v druhém nejdelším zápase extraligové historie zdolali v pátém čtvrtfinále play off Liberec 5:4 ve třetím prodloužení, když v čase 103:28 rozhodl o postupu Pražanů obránce Tomáš Pavelka. Svěřenci trenéra Jandače tak Bílým Tygrům oplatili loňské vyřazení v semifinále a o finále si od neděle zahrají proti Českým Budějovicím. celý článek

V letošním play off byl k vidění nejdelší zápas v historii extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2023 (15:18)     Sekcia sport

Nejdelší zápas v historii nabídlo letošní play off extraligy. Šesté semifinále mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi (1:2 ve čtvrtém prodloužení) rozhodl ve čtvrtek 13. dubna v čase 138:51 kapitán Ostravanů Dominik Lakatoš. Rekordem byl dosud 113 minut a 51 sekund dlouhý pátý zápas předkola z roku 2013, kdy Vítkovice vyhrály v Českých Budějovicích 3:2 v třetím prodloužení.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.08.2020 (08:02)     Sekcia sport

Hokejisté Tampy Bay zdolali Columbus v úvodním utkání prvního kola play off NHL až gólem z pátého prodloužení 3:2. Čtvrtý nejdelší zápas v historii soutěže rozhodl Brayden Point v čase 150:27. Hokejový maraton se protáhl na šest hodin, i proto byl následující duel mezi Bostonem s Carolinou odložen na středu. David Kämpf vstřelil v NHL svůj premiérový gól v play off, kterým jen zmírnil porážku Chicaga 1:4 s Vegas.

Sparta i potřetí porazila Olomouc, rozhodl Tomášek

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2021 (18:31)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty vyhráli třetí zápas čtvrtfinále play off extraligy na ledě Olomouce 3:2 a již ve čtvrtek si mohou zajistit postup do semifinále. Utkání rozhodl v 55. minutě útočník David Tomášek. Domácím k prvnímu úspěchu v sérii nepomohly ani dva góly Rostislava Olesze.

Sparta uštědřila debakl Liberci

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2022 (21:31)     Sekcia sport

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy - 1. zápas: Sparta - Liberec 7:0. Pražané rozhodli čtyřmi góly ve 2. třetině. David Tomášek nasbíral pět bodů.

Tomášek se zachoval rytířsky. Pak jsem se modlil, řekl sparťan o gestu fair play

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2022 (22:24)     Sekcia sport

Útočník Sparty David Tomášek se v dohrávce 9. kola na ledě Liberce v poslední třetině zaskvěl gestem fair play. Odvolal chybně odpískaný „faul“ soupeře. Sparta pod Ještědem ubránila hubenou výhru 1:0.

Končili před druhou v noci. A u videa. V Bělorusku se hrál třetí nejdelší hokejový zápas historie

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2021 (22:10)     Sekcia sport

V play off běloruské extraligy odehrály celky HK Gomel a Něman Grodno třetí nejdelší zápas hokejové historie. Hostující Grodno zvítězilo 2:1 brankou z šestého prodloužení, časomíra se zastavila na údaji 169:04.

Klobásy nejsou. Při boji Sparty a Třince došlo jídlo, fanoušci brali i brambůrky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.04.2024 (19:38)     Sekcia sport

Druhý nejdelší zápas v historii hokejové extraligy, ve kterém se v Praze utkala Sparta s Třincem, některým divákům znepříjemnil i hlad. Krátce po šesté hodině totiž došlo jídlo ve všech stáncích. Fanoušci proto ve velkém kupovali alespoň popcorn a brambůrky, popřípadě hněv zapíjeli pivem.

Sparta před uzávěrkou posiluje. Přichází Hudáček, Tomášek a zkušený Rus

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2022 (14:18)     Sekcia sport

Ještě než s koncem ledna uplyne i přestupové období v české extralize, hlásí Sparta tři posily. Kádr Pražanů doplní tři hokejisté: slovenský gólman Július Hudáček, ruský útočník Gennadij Stoljarov a David Tomášek, který se do klubu vrací z Chabarovsku.

Tomášek udržel Spartu v čele. Hlavně jsme chtěli porazit Liberec, tvrdí

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2021 (22:36)     Sekcia sport

Po zápřahu za reprezentaci na Švédských hrách si útočník David Tomášek v extralize jeden zápas dáchnul a odpočinek se mu vrátil. Spartě pomohl v Liberci k cenné výhře 5:2. Dva góly dal a na stejný počet nahrál. Sparta bodovala posedmnácté v řadě a díky třem bodům se opět vyšvihla do čela extraligy před Třinec.

Ve Švédsku píší, že jde do Färjestadu. Tomášek ale tvrdí: Novináři musí šťourat, nic jsem nepodepsal

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (18:48)     Sekcia sport

Po zápase se Slovinskem na telefonu našel několik gratulací i udivených vzkazů. Ani ne tak k vydřené výhře nad outsiderem, ale zrovna těsně před čtvrtečním mačem se na veřejnost prodrala zpráva ze švédského serveru expressen.se, že příští angažmá najde sparťanský útočník David Tomášek ve švédském Färjestadu. „Nic podepsaného není. Mám v hlavě jen tento turnaj a víc neřeknu,“ vyprávěl Tomášek po pátečním tréninku, kde byl logicky středem zájmu.

Sparta prohrála i druhý zápas v Lize mistrů, Třinec obrat nedotáhl

Svědík o úspěchu Slovácka: Tým měl po covidu velkou vůli, hráči chtěli přepsat historii

Sparta odvrátila vyřazení z play off, drama rozhodla teč Řepíka v prodloužení

Tomášek se jako čtvrtý Čech stal nejlepším střelcem švédské hokejové ligy

Gól v 170. minutě. V Bělorusku se hrál třetí nejdelší hokej historie

Už jsme pletli nohama, ale píšeme historii, těší Daňa

Bída pokračuje. Čeští mladíci prohráli na MS i druhý zápas, tentokrát v prodloužení

Nejproslulejší český gól v NHL? Před 30 lety Klíma utnul maraton

Sparta žije, odvrátila druhý mečbol Liberce! Infarktovou bitvu rozhodla ve druhém prodloužení

Poulíček odpálil euforii i vlastní rukavici. Tuhle oslavu už v životě neudělám, směje se

Odehrál životní zápas, ale už hledí dál. Chceme uspět na Spartě, řekl Jurečka

Nejdelší zápas historie? Celkem dost mi to vadilo, prohlásil vítkovický spasitel Lakatoš

Sparta ve sledovaném duelu zdolala Jágra a spol.

Vítkovice obrátily ztracený zápas, Spartu udolaly po skvostné otočce v prodloužení

Sparta v semifinále

Gól po třech letech a rovnou rozhodující. Zběsilý zápas, ale v euforii, řekl Bořil

Zápas, který se zapíše do historie. Otočí Třinec jako první z 0:3, nebo Sparta zlomí prokletí sedmých duelů?

Tomášek ve Švédsku zaujal: Všechno si sedlo. A Plekanec? Hodně nás naučí

České nedostatky v NHL? Vyřešit je může Tomášek, útočná zbraň i pro domácí MS

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku. Dynamu hvězdy nepomohly

Sparta opět v roli favorita. Tomášek se drží při zemi, kouč se znovu vrací

Slováci v euforii. Nezlomil je ani vlastní gól a po výhře v prodloužení jedou na Euro