Nečas zářil, řídil výhru Caroliny

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2022 (06:07)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Martin Nečas dvěma góly a asistencí pomohl Carolině k výhře 6:1 nad Washingtonem. Bodoval také Dominik Kubalík, jehož dvě nahrávky neodvrátily prohru Chicaga s Buffalem 5:6. Premiéru v aktuální sezoně NHL si odbyl brankář Arizony Josef Kořenář, jenž v zápase s Edmontonem po dvou třetinách nahradil Karla Vejmelku. celý článek

Nečasův parádní večer. Čtyřmi body řídil výhru Caroliny nad obhájcem Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.03.2021 (07:16)     Sekcia sport

Martin Nečas režíroval v NHL dvěma góly a dvěma přihrávkami výhru Caroliny 4:3 nad Tampou Bay a byl vyhlášen největší hvězdou utkání.

Gól, nahrávka i vítězný nájezd. Pastrňák byl zase vidět a řídil výhru Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2023 (06:42)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák gólem, nahrávkou a vítězným nájezdem řídil výhru Bostonu 5:4 na ledě NY Islanders a posunul se na třetí místo ligové produktivity. Formu z posledních zápasů dvěma body potvrdil Martin Nečas. Jeho branka a asistence ale neodvrátily prohru Caroliny s Nashvillem 5:6 v prodloužení.

Nečas v jubilejním 100. startu v NHL gólově pečetil výhru Caroliny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2021 (07:19)     Sekcia sport

V devíti pondělních zápasech hokejové NHL se bodově prosadili dva Češi. Martin Nečas ve svém jubilejním 100. startu kariéry v zámoří upravoval výhru Caroliny na ledě Columbusu na konečných 3:0. Jakub Voráček pro změnu asistoval u jediné trefy Philadelphie, která podlehla Islanders 1:2 po prodloužení.

Nečas přispěl v NHL gólem k obratu Caroliny, Vejmelka vychytal výhru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.04.2024 (07:01)     Sekcia sport

New York - Martin Nečas pomohl v NHL svým 24. gólem v sezoně k výhře hokejistů Caroliny 4:2 nad Washingtonem a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Arizona s Karlem Vejmelkou v brance nasázala Vegas...

Nečas dvěma góly řídil výhru Caroliny, prosadil se i Chytil

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2023 (06:10)     Sekcia sport

Čtyřiadvacetiletý český hokejista Martin Nečas pomohl v pátečním zápase NHL dvěma góly Carolině k výhře v prodloužení proti San Jose. K vítězství Rangers nad Vegas přispěl jedním gólem také český útočník Filip Chytil.

Nečas třemi body řídil výhru Caroliny pod širým nebem, bodoval i Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2023 (06:10)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas ozdobil svůj první start pod širým nebem třemi body za gól a dvě asistence a pomohl Carolině k výhře 4:1 nad Washingtonem. Střelecky se prosadili také David Kämpf z Toronta a Pavel Zacha, který gólem pojistil výhru Bostonu 6:2 nad NY Islanders. David Pastrňák jednou asistoval a zaznamenal 75. bod v sezoně.

Nečas se dvěma body dostal mezi hvězdy přípravného zápasu Caroliny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (08:39)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas podpořil páteční výhru Caroliny 4:1 nad Nashvillem jedním gólem a asistencí, za což si vysloužil post druhé hvězdy duelu. Předposlední hrací den přípravy NHL již v dalších zápasech Češi nebodovali.

Francouz slavil s Coloradem výhru, Nečas bodoval u triumfu Caroliny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (07:19)     Sekcia sport

V pátečních zápasech hokejové NHL se z Čechů bodově prosadil jen útočník Martin Nečas, jenž asistoval u závěrečné branky Caroliny na 4:0 proti Columbusu. V akci byl gólman Pavel Francouz. Předvedl 25 zákroků a slavil s ligovým lídrem z Colorada výhru 6:3 nad Winnipegem. Vysoký počet třinácti branek byl k vidění v partii Chicaga s New Jersey. Domácí Blackhawks uspěli 8:5.

České galapředstavení! Boston vyhrál popáté v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (04:38)     Sekcia sport

Krejčí dvěma góly řídil výhru Bostonu. Střelecky se v pokračování NHL prosadil také Nosek. Zacha dvakrát asistoval a Pastrňák má jednu nahrávku. Nečas v dresu Caroliny zaznamenal 1+1.

Nečas oslavil svůj jubilejní start gólem a zpečetil výhru Caroliny v Columbusu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.03.2021 (07:21)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas oslavil svůj 100. start v NHL gólem. Dvaadvacetiletý rodák z Nového Města na Moravě šestou brankou v ročníku pečetil výhru Caroliny v Columbusu 3:0. Jakub Voráček asistoval u jediné trefy Philadelphie při domácí prohře s New York Islanders 1:2 v prodloužení.

Hokejisté Caroliny se v play off NHL rozjeli a slaví další výhru, Nečas nebodoval

Nečas zařídil dvěma góly a dvěma přihrávkami výhru Caroliny nad obhájcem Stanley Cupu

Věštec Nečas se nespletl. Rozhodovaly přesilovky, které sám řídil

Nečas zařídil výhru Caroliny, Vejmelka v bráně Arizony opět zářil

Pastrňák zase kraloval! Třemi body řídil výhru Bostonu, Nečas dvakrát asistoval

Nečas dovedl Carolinu jako první hvězda zápasu k výhře nad Arizonou, zářil i Voráček

Nečas přispěl gólem k obratu Caroliny, Vejmelka vychytal výhru

Nečas asistoval u vítězné branky Caroliny z prodloužení

Nečasova branka na výhru Caroliny nestačila, Francouz blízko návratu

Chytil dvěma góly řídil výhru Rangers, Nečas asistoval

Pusť mi tam něco, prosil Nečas brankáře soupeře. Bývalý parťák Vejmelka ho poslechl

Nečas si v NHL opět připsal tři body, Vaněček vychytal výhru

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dva góly

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dal dva góly