Babor žlutý dres na Loiře neudržel, Kukrle se posunul na čtvrté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2022 (19:35)     Sekcia sport

Český cyklista Daniel Babor neudržel v druhé etapě závodu Tour du Loir et Cher ve Francii žlutý dres vedoucího jezdce. Den po vítězství v hromadném spurtu skončil na 93. místě se ztrátou 34 sekund na prvního Dána Andrease Stokbra. celý článek

Babor žlutý dres na Tour du Loir et Cher neudržel, Kukrle je čtvrtý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2022 (19:26)     Sekcia sport

Daniel Babor neudržel v druhé etapě cyklistického závodu Tour du Loir et Cher ve Francii žlutý dres vedoucího jezdce. Den po vítězství v hromadném spurtu skončil na 93. místě se ztrátou 34 sekund na prvního Dána Andrease Stokbra.

Kukrle se ujal vedení v cyklistickém závodě Tour du Loir et Cher

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2022 (19:19)     Sekcia sport

Cyklistický závod Tour du Loir et Cher ve Francii má podruhé českého lídra. Žlutý dres si v dnešní třetí etapě zajistil Michael Kukrle, který se do čela pořadí posunul ze čtvrté pozice. Do cíle 213 km dlouhé trasy z Cloyes-Les-Trois-Riviéres do Vendome dojel na 15. místě, nejlepším jezdcem týmu Elkov Kasper byl na osmé pozici Dominik Neuman.

Kukrle se po třetí etapě ujal vedení v závodě Tour du Loir et Cher

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2022 (21:36)     Sekcia sport

Cyklistický závod Tour du Loir et Cher má podruhé českého lídra. Žlutý dres si ve třetí etapě zajistil Michael Kukrle, který se do čela pořadí posunul ze čtvrté pozice. Do cíle 213 km dlouhé trasy z francouzského Cloyes-Les-Trois-Riviéres do Vendome dojel na 15. místě, nejlepším jezdcem týmu Elkov Kasper byl na osmé pozici Dominik Neuman.

Kukrle udržel žlutý trikot na cyklistickém závodu Kolem Mazovska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.07.2020 (20:53)     Sekcia sport

Český cyklista Michael Kukrle se stal vítězem polského závodu Kolem Mazovska, řazeného do druhé kategorie UCI. V závěrečné čtvrté etapě dojel člen stáje Elkov Kasper v hlavním poli a udržel žlutý trikot, který vybojoval díky pátečnímu prvenství.

Babor přišel v dešti na cyklistickém závodě Kolem Rumunska o vedení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.09.2022 (16:39)     Sekcia sport

Daniel Babor přišel ve třetí etapě cyklistického závodu Kolem Rumunska o žlutý dres vedoucího jezdce, který vybojoval díky čtvrtečnímu vítězství. Trasu dlouhou 154 kilometrů, na které závodníky potrápil déšť a její závěr byl kvůli špatnému stavu silnice neutralizován, dokončil na 17. místě. Novým lídrem je domácí Eduard-Michael Grosu.

Cyklista Babor přišel o vedení v závodě Kolem Rumunska

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.09.2022 (16:41)     Sekcia sport

Cyklista Daniel Babor přišel ve třetí etapě závodu Kolem Rumunska o žlutý dres vedoucího jezdce, který vybojoval díky čtvrtečnímu vítězství. Trasu dlouhou 154 kilometrů, na které závodníky potrápil déšť a její závěr byl kvůli špatnému stavu silnice neutralizován, dnes dokončil na 17. místě. Novým lídrem je domácí Eduard-Michael Grosu.

Spurtérskou etapu v SAE vyhrál Cavendish, Kukrle se posunul na sedmé místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2022 (14:57)     Sekcia sport

Druhou spurtérskou etapu závodu Kolem Spojených arabských emirátů vyhrál britský cyklista Mark Cavendish a zaznamenal 158. vítězství v profesionálním pelotonu. Kompletní české trio dokončilo etapu o délce 173 km v hlavním poli, Michael Kukrle se při debutu na závodu kategorie World Tour posunul na průběžnou sedmou pozici.

Cyklista Kukrle vyhrál jako druhý Čech za sebou Tour du Loir

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2022 (19:10)     Sekcia sport

Úřadující mistr republiky Michael Kukrle vyhrál jako druhý český cyklista za sebou Tour du Loir et Cher ve Francii. V závěrečné páté etapě dnes uhájil žlutý dres a navázal na Jana Bártu, který v roce 2019 dosud poslední ročník ovládl rovněž v dresu královéhradecké stáje Elkov Kasper.

Loprais se na Dakaru posunul na čtvrté místo, Prokop je osmý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.01.2022 (16:14)     Sekcia sport

Davadmí (Saúdská Arábie) - Aleš Loprais se po 7. etapě Rallye Dakar posunul na průběžně čtvrté místo v kategorii kamionů. Pomohl mu k tomu dnešní sedmý čas a problémy Nizozemce Januse...

Vackové dál pomýšlejí na triumf v Závodě míru, Mathiasovi patří třetí příčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2022 (18:48)     Sekcia sport

Mathias Vacek obsadil ve druhé etapě cyklistického Závod míru do 23 let čtvrté místo a posunul se na třetí místo průběžného pořadí. O žlutý trikot lídra ovšem přišel Pavel Bittner.