Salač ve Španělsku nebodoval, kategorii Moto3 ovládli domácí závodníci

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2022 (12:20)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač obsadil ve Velké ceně Španělska 21. místo v Moto2 a nebodoval. První vítězství v MS v kariéře vybojoval Ai Ogura. V kategorii Moto3 obsadili stupně vítězů domácí závodníci, zlato si odnáší Guevara. celý článek

Salač v Brně opět nebodoval, dojel až na 25. místě. Moto3 ovládl Foggia

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.08.2020 (12:35)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač ani při svém třetím startu ve Velké ceně České republiky v Brně nebodoval. Jediný Čech ve čtvrtém závodu mistrovství světa obsadil s velkou ztrátou až 25. místo. Kategorii Moto3 ovládl Ital Dennis Foggia, který si připsal premiérový triumf v šampionátu. V čele průběžného pořadí je i nadále dnes druhý Albert Arenas ze Španělska.

Salač v Jerezu na body nedosáhl, v závodě Moto3 spadl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.07.2020 (11:42)     Sekcia sport

Filip Salač v nedělní Velké ceně Španělska silničních motocyklů třídy Moto3 nebodoval, závod v Jerezu po pádu nedokončil.

Salač při loučení s Moto3 dojel i přes trest čtvrtý

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.11.2021 (11:40)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil ve svém posledním závodě v kategorii Moto3, Velké ceně Valencie, čtvrté místo.

Salač nebodoval ani v Rakousku, Moto3 vyhrál Arenas

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.08.2020 (12:07)     Sekcia sport

Spielberg (Rakousko) - Motocyklový jezdec Filip Salač ani při čtvrtém startu po koronavirové pauze v mistrovství světa nebodoval. V Rakousku zajel krátce před cílem do boxů, v tu chvíli...

Salačovi se v Brně nedařilo ani napotřetí a nebodoval, Moto3 ovládl Foggia

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.08.2020 (14:00)     Sekcia sport

V Assenu Salač v kategorii Moto3 chyběl, triumfoval Foggia

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.06.2021 (11:48)     Sekcia sport

Italský jezdec Dennis Foggia si v nedělní Velké ceně Nizozemska třídy Moto3 dojel pro svůj třetí triumf v kariéře, Filip Salač na startu chyběl.

Talent Salač pojede v Moto3 i příští rok, bude pokračovat v týmu VNE Snipers

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.07.2020 (08:31)     Sekcia sport

Motocyklový závodník Filip Salač má v kategorii Moto3 místo jisté i pro rok 2021. Před restartem letošní sezony prodloužil smlouvu u týmu VNE Snipers.

Salač do třetice nebodoval. V Alcaňizu ho od 15. pozice děly dvě desetiny vteřiny

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.10.2020 (12:51)     Sekcia sport

Filip Salač nenavázával na předchozí dvě bodované příčky a v nedělní Velké ceně Aragonie třídy Moto3 skončil šestnáctý.

Salač vstoupil do tréninků Moto3 v Aragonii druhým místem, odpoledne byl šestý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2021 (14:32)     Sekcia sport

Vydařený tréninkový den před Velkou cenou Aragonie má za sebou český motocyklista Filip Salač. V kategorii Moto3 na okruhu v Alcaňizu obsadil druhé a šesté místo. V kombinaci obou tréninků skončil sedmý.

Salač na povedenou kvalifikaci nenavázal, v Misanu dojel dvacátý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2020 (12:31)     Sekcia sport

Filip Salač nenavázal ve Velké ceně San Marina silničních motocyklů na kvalifikační výsledek a body v Misanu nezískal. Po startu z desáté pozice, která byla v sedmém závodě Moto3 v sezoně jeho letošním maximem, dojel až dvacátý. Nebodoval ani Jakub Kornfeil na stroji s elektrickým pohonem, v kategorii MotoE obsadil 16. místo.