Volejbalisté Karlovarska vyhráli v Praze a vyrovnali finálovou sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2022 (21:42)     Sekcia sport

Obhájce titulu Karlovarsko porazilo ve finále extraligy volejbalistů Lvy Praha 3:1 na sety a vyrovnalo na 2:2 na zápasy. O mistrovi se rozhodne v pondělí v Karlových Varech. V sérii dál kralují hostující týmy, ani jeden z finalistů ještě doma nevyhrál. celý článek

Volejbalisté Karlovarska v Praze vyrovnali finálovou sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2022 (20:11)     Sekcia sport

Obhájci titulu z Karlovarska vyrovnali finále volejbalové extraligy se Lvy na 1:1 na zápasy. Po středeční domácí prohře dnes vyhráli v Praze 3:0 po setech 25:23, 25:21 a 25:20. Rozhodla koncovka úvodní sady, kterou lépe zvládli Západočeši. Série na tři vítězná utkání bude pokračovat v úterý v Karlových Varech.

Volejbalisté Karlovarska v Praze porazili Lvy a vyrovnali finálovou sérii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2022 (21:02)     Sekcia sport

Volejbalisté Karlovarska jsou krok od finále, Lvi sérii s Jihostrojem vyrovnali

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2022 (20:05)     Sekcia sport

Favorizovaní volejbalisté Karlovarska vyhráli i druhé semifinále play off extraligy. Na palubovce Odoleny Vody zvítězili obhájci titulu hladce 3:0 a v sérii zatím neztratili ani set. Postup do finále si mohou zajistit v neděli v domácí hale.

Volejbalisté Karlovarska míří do finále, Lvi sérii s Budějovicemi srovnali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2022 (21:51)     Sekcia sport

Volejbalisté Karlovarska vyhráli i druhé semifinále play off extraligy. Na palubovce Odoleny Vody zvítězili hladce 3:0 a v sérii zatím neztratili ani set. Postup do finále si mohou zajistit v neděli v domácí hale.

Volejbalisté Karlovarska vyhráli a jsou krok od titulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2021 (20:15)     Sekcia sport

Volejbalisté Karlovarska prolomili domácí neporazitelnost Českých Budějovic v sezoně a poslední výhra je dělí od druhého extraligového titulu v krátké klubové historii. Západočeši dnes sice poprvé ve finále ztratili set, ale na palubovce Jihostroje triumfovali 3:1 po setech 25:20, 18:25, 25:22 a 25:16. V sérii vedou už 2:0.

Volejbalisté Karlovarska vyhráli v extralize i šestý zápas v sezoně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2022 (20:03)     Sekcia sport

Volejbalisté mistrovského Karlovarska vyhráli 3:0 na hřišti Příbrami a i po šestém kole zůstávají v nové extraligové sezoně bez porážky. Příbram naopak i svůj pátý duel v soutěži prohrála.

Volejbalisté Karlovarska oplatili předvánoční porážku Ostravě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2020 (21:16)     Sekcia sport

Volejbalisté Karlovarska otočili dohrávaný zápas 4. kola extraligy s Ostravou a vyhráli 3:1 na sety. Západočeši odčinili po deseti dnech hladkou porážku s Ostravany 0:3, ale o tři body museli tvrdě bojovat - čtvrtý set vyhráli 31:29.

Volejbalisté mistrovského Karlovarska vyhráli v nové sezoně i počtvrté

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2022 (22:43)     Sekcia sport

Volejbalisté mistrovského Karlovarska vyhráli 3:0 v Brně a ani ve čtvrtém ligovém zápase nové sezony nenašli přemožitele. Obhájci titulu navíc potřetí zvítězili bez ztráty setu.

Volejbalisté Karlovarska stále dohání extraligové manko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2020 (07:37)     Sekcia sport

Volejbalisté Karlovarska musí v extralize stále dohánět manko nabrané účastí v Lize mistrů. Před vánocemi během čtyř dnů vyhráli na Kladně 3:0 prohráli v Ostravě 0:3 a vyhráli v Ústí nad Labem 3:0.

Volejbalisté Karlovarska vyhráli o jediný set základní část extraligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2021 (21:39)     Sekcia sport

O jediný set vyhráli volejbalisté Karlovarska základní část extraligy před Českými Budějovicemi. V posledním 22. kole Západočeši porazili Liberec 3:1 a uhájili domácí neporazitelnost. Týmy Karlovarska i Jihostroje nasbíraly shodně 55 bodů, doma neztratily v 11 zápasech ani bod. Liberec vstoupí do play off ze třetí příčky. Šesté místo a zároveň poslední přímé postupové do čtvrtfinále uhájila Ostrava.

Obrat nedopustili. Volejbalisté Karlovarska porazili Jihostroj a vyhráli extraligu

Ve finále ligy volejbalistů je srovnáno

Volejbalisté Karlovarska prošli v Lize mistrů po zlatém setu do druhého předkola