Demolice! Švýcarsko smázlo Dány a slaví druhé vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (21:40)     Sekcia sport

Hokejisté Švýcarska porazili ve svém druhém zápase na mistrovství světa Dánsko vysoko 6:0 a po úvodní výhře nad Itálií si připsali druhé vítězství. celý článek

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Britové předvedli skvělý závěr. Švýcarsko deklasovalo Dány

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (11:03)     Sekcia sport

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko. První výhru slaví Francie, která porazila Kazachtán 2:1. Cenný bod bere Rakousko, když podlehlo Spojeným státům 2:3 po prodloužení. První prohru si připsal český tým, který podlehl Švédsku 3:5. Pohodovou výhru nad Dánskem 6:0 naopak slaví Švýcarsko.

Belgie slaví. Ale dlouho nás nikdo tak neprověřil, smekl Martínez před Dány

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (11:08)     Sekcia sport

Nadřeli se víc, než možná sami čekali. Po kiksu v úvodu prohrávali, nešlo jim to. „Prvních dvacet minut to vypadalo otřesně,“ přiznal Roberto Martínez, trenér belgických fotbalistů. Jeho svěřenci nakonec duel s Dány zvládli a po vítězství 2:1 mají jisté osmifinále.

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko drtí Dány

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci Mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko. První výhru slaví Francie, která porazila Kazachtán 2:1. Cenný bod bere Rakousko, když podlehlo Spojeným státům 2:3 po prodloužení. Dnešní program pak od 19:20 uzavřou zápasy Česka se Švédskem a Dánska se Švýcarskem. Utkání sledujte na Sport.cz online.

Po úniku slaví etapový triumf na Tour Mollema

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.07.2021 (12:19)     Sekcia sport

Nizozemský cyklista Bauke Mollema ovládl sobotní 14. etapu Tour de France a slaví druhé etapové vítězství na tomto závodě ve své kariéře. Pro druhé místo si dosprintoval Patrick Konrad a třetí dojel Sergio Andres Higuita.

Poprvé v Premier League. Brentford slaví, ve finále druhé ligy skolil Swansea

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (20:10)     Sekcia sport

Poprvé v Premier League, po čtyřiasedmdesáti letech v nejvyšší soutěži. Fotbalisté Brentfordu slaví po vítězství 2:0 nad Swansea ve finále play off Championship, druhé anglické ligy, postup.

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2022 (08:46)     Sekcia sport

Další dva velcí favorité vstoupili do mistrovství světa v Kataru úspěšně. Brazilci zdolali Srbsko 2:0 díky dvěma vydařeným trefám Richarlisona ve druhé půli a Portugalci přestříleli Ghanu 3:2. Jejich hvězdný kapitán Cristiano Ronaldo otevřel skóre z penalty a jako první fotbalista v historii se trefil na pěti různých světových šampionátech. V dalších zápasech čtvrtečního programu Švýcarsko přetlačilo Kamerun 1:0 a jen bod bere za remízu 0:0 s Jižní Koreou tým Uruguaye.

SESTŘIHY: Brazilci tančí sambu! Ronaldo se zapsal do historie, Švýcarsko slaví a Uruguay bere jen bod

MS V HOKEJI: Neporažené Dány čeká duel s Rakouskem, dostane Švýcarsko první gól?

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (07:31)     Sekcia sport

Hokejové mistrovství světa má na programu v úterý čtyři utkání. Česká reprezentace tentokrát v lotyšské Rize do hry nezasáhne, další vystoupení čeká svěřence finského kouče až ve čtvrtek. Ve skupině B si tak zahrají Slovinsko proti Norsku (15:20) a Švýcarsko se utká s Kazachstánem (19:20). Ve finském Tampere nastoupí Dánsko proti Rakousku (15:20) a Francie proti Maďarsku (19:20). Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

V záchranářské bitvě slaví Středočeši, Opava počtvrté v řadě prohrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2021 (16:04)     Sekcia sport

Druhé vítězství v řadě a čtvrtý zápas s bodovým ziskem slaví fotbalisté Mladé Boleslavi, kteří se plynule vzdalují pásmu sestupu. V sobotním duelu sedmadvacátého kola nejvyšší tuzemské soutěže doma skolili Opavu 2:0.

První výhra na podzim! Klokani i díky penaltám slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2021 (17:57)     Sekcia sport

Až napošesté to vyšlo. Fotbalisté Bohemians 1905 slaví premiérové vítězství na podzim v první lize, v nedělním duelu 6. kola porazili u Botiče 4:2 Teplice. Hosté vedli brankou kapitána Mareše, Klokani však duel otočili dvěma slepenými góly Chramosty a Krcha před přestávkou. Ve druhé půli pečetil jejich triumf z druhé penalty Chramosta. Severočeši v závěru snížili Fortelným, vzápětí se ale trefil Koubek.

Čeští mladíci přehráli Švýcarsko

Hradec Kr. - Plzeň 0:2, Beauguel, Mosquera, titul! Hosté slaví po čtyřech letech

Suverénní Itálie potřetí, tentokrát s Walesem. Švýcarsko i Turecko hrají o naději

Hokejisté Dánska na OH opět vyhráli a ve skupině jsou druzí hned za Ruskem

Rusové slaví na MS druhou výhru, Británii podle očekávání smetli

České házenkářky slaví postup na MS. V odvetě suverénně zdolaly Švýcarsko

Češi byli na MS v orientačním běhu pátí ve štafetě, zlato slaví Švédi

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci zlomili švýcarské kouzlo, ale prohráli

Severočeši slaví první jarní ligové vítězství

POHLED: Dánské varování. A bude hůř, pánové. Je potřeba se poučit

Výborně! Češi nakonec slaví jasnou výhru. Přibyla další ztráta

Chytil přispěl k vítězství Rangers, slaví i Calgary

Shiffrinová slaví 72. vítězství ve Světovém poháru

Slováci v bitvě o všechno zničili Dány! Elita pro medailové souboje je jasná

Nadal na Turnaji mistrů padl, Thiem slaví postup. Tsitsipas vydřel vítězství nad Rubljovem

Jihlava se rozloučila s Horáckým zimní stadionem, který čeká demolice

ONLINE: Švýcarsko - Turecko, boj o naději, Xhaka a spol. potřebují výhru

Philadelphia slaví v play off NBA druhé vítězství, New York srovnal sérii

Kroměříž slaví návrat do druhé fotbalové ligy. Po 17 letech

Hamilton slaví v Rusku 100. vítězství v F1. Verstappen se probil na druhé místo

SESTŘIHY: Slováci v bitvě o všechno zničili Dány! Elita pro medailové souboje je jasná

Florbalisté Střešovic a Mladé Boleslavi slaví vysoká vítězství

Házenkáři Španělska mohou na ME získat třetí titul za sebou, vyřadili Dány

Konec rehabilitace. Jakobsen slaví první vítězství od hrozivé nehody v Polsku

Demolice na úvod. Florbalisté vstoupili do MS v Helsinkách výhrou nad Německem 11:0

České florbalistky na EFT v Ústí nad Labem porazily Švýcarsko

Slovácko slaví druhé vítězství, opět mu stačil jediný gól

ONLINE: Švýcarsko - Dánsko 0:0. Hraje se i druhý zápas „české“ skupiny

Velká nuda na úvod 5. hracího dne MS 2022: Švýcarsko slaví, Uruguay remizovala s Jižní Koreou

Druhé vítězství Geigera v letech na lyžích za sebou. Sbírku doplnil vítězstvím s družstvem

Velká nuda na úvod 5. hracího dne MS ve fotbale 2022: Švýcarsko slaví, Uruguay remizovala s Jižní Koreou