Brazilští fotbalisté se budou před MS v Kataru připravovat v Evropě

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (13:47)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté se na mistrovství světa v Kataru, které se letos uskuteční netradičně v listopadu a prosinci, budou připravovat v Evropě. Konkrétní místo zatím neoznámili. Do Dauhá "Kanárci" přiletí pět dnů před úvodním zápasem se Srbskem, jejich dalšími soupeři ve skupině G jsou Švýcarsko a Kamerun. celý článek

Brazilští fotbalisté prohráli přípravný zápas v Maroku 1:2

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2023 (09:29)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté v prvním utkání od loňského mistrovství světa podlehli v přípravě 1:2 Maroku, které na šampionátu v Kataru překvapilo čtvrtým místem. Historické vítězství nad pětinásobnými mistry světa před zraky 65.000 diváků na stadionu v Tangeru zařídil gólem v 79. minutě střídající záložník Sampdorie Janov Abdal Hamíd Sabirí.

Brazilští fotbalisté pádí do Kataru, v kvalifikaci vyhráli i šestý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.06.2021 (09:02)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté nezaváhali ani v šestém zápase jihoamerické kvalifikace mistrovství světa a po vítězství 2:0 na hřišti Paraguaye vedou se stoprocentní bilancí tabulku. Bez porážky je dál i Argentina, která remizovala v Kolumbii 2:2. Na druhém místě ztrácí na Brazílii šest bodů.

Brazilští fotbalisté si v poslední přípravě před MS pořádně zastříleli

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (22:52)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté v posledním přípravném utkání před listopadovým mistrovství světa deklasovali v Paříži dalšího účastníka finálového turnaje v Kataru Tunisko 5:1. Dva góly dal Rafinha, po jednom přidali Richarlison, z penalty Neymar a ve druhém poločase Pedro. Úspěšným střelcem afrického týmu byl Montassar Talbi, který v 18. minutě vyrovnal na průběžných 1:1. Tunisané odehráli celý druhý poločas v oslabení po vyloučení Dylana Bronna.

Brazilští fotbalisté v poslední přípravě před MS deklasovali Tunisko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.09.2022 (23:17)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté v posledním přípravném utkání před listopadovým mistrovství světa deklasovali v Paříži dalšího účastníka finálového turnaje Tunisko 5:1. Dva góly dal Rafinha, po jednom přidali Richarlison, z penalty Neymar a ve druhém poločase Pedro.

Brazilci deklasovali Tunisko

Brazilští fotbalisté v posledním přípravném utkání před listopadovým mistrovství světa deklasovali v Paříži dalšího účastníka finálového turnaje v Kataru Tunisko 5:1.

Brazilští fotbalisté obhájili olympijské zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2021 (16:10)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté obhájili zlaté olympijské medaile. Ve finále turnaje na hrách v Tokiu porazili Španělsko 2:1 po prodloužení gólem střídajícího Malcoma ze 109. minuty.

Brazilští fotbalisté obhájili olympijské zlato, Španěly udolali v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2021 (16:17)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté upozornili na rasismus černými dresy v přípravě

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2023 (23:38)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté v dnešním přípravném zápase v Barceloně nastoupili v černých dresech, aby upozornili na problém s rasismem, jemuž čelil jejich spoluhráč Vinícius Júnior. Útočník Realu Madrid čelil rasistickým projevům při venkovních duelech španělské ligy. Dnes gólem z penalty pečetil Vinícius výhru 4:1 nad Guineou.

Jak od středy? Fotbalisté pořád nevědí, jak budou vypadat tréninky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2020 (16:24)     Sekcia sport

V úterý trénovali bez omezení, jak se profesionální fotbalisté v Česku budou připravovat od středy, to zatím ještě netuší. „Nevíme. Čekáme. Uvidíme, co nám řeknou. Nějak se přizpůsobíme.“ To byly nejčastější odpovědi z prvoligových klubů.

Brazilští fotbalisté váhají, zda se zúčastní domácí Copy América

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2021 (09:32)     Sekcia sport

Brazilští fotbalisté váhají, zda se zúčastní blížící se Copy América, která byla přeložena z Argentiny a Kolumbie právě do Brazílie. Podle trenéra "kanárků" Titeho o tom hráči už mluvili s předsedou tamního svazu Rogériem Caboclem, svoje rozhodnutí však veřejnosti oznámí až po zápasech kvalifikace mistrovství světa s Ekvádorem a Paraguayí.

Bayern Mnichov se v semifinále MS klubů utká s egyptským Al Ahlí

Fotbalisté Kataru jsou na domácím mistrovství Asie v osmifinále

I v barvě smutku. Dánové budou na MS v Kataru protestovat svými dresy

‚Lidská práva na hřišti i mimo něj‘. Norští fotbalisté na dálku podpořili dělníky v Kataru, přidali se i Němci

Fotbalisté Arsenalu budou individuálně trénovat v klubovém centru

Brazilští přemožitelé českých beachvolejbalistů jsou na MS ve finále

Brazilští přemožitelé českých plážových volejbalistů jsou na MS ve finále

Brazilští fotbalisté budou na hrách v Tokiu obhajovat olympijské zlato

Brazilci zůstávají favority fotbalového MS, sázkař může vyhrát 3,6 milionu korun