Hokejisté Dánska si na MS připsali další výhru, ve skupině A jsou čtvrtí

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (13:40)     Sekcia sport

Hokejisté Dánska vyhráli v sobotním utkání mistrovství světa ve skupině A nad Francií jasně 3:0 a v průběžné tabulce skupiny A se posunuli s devíti body na čtvrté místo. celý článek

SESTŘIH: Hokejisté Dánska si na MS připsali další výhru, ve skupině A jsou čtvrtí

Hokejisté Dánska porazili na mistrovství světa v Helsinkách Francii 3:0, v pátém zápase na turnaji si připsali třetí výhru a udrželi se na čtvrtém místě tabulky skupiny B s reálnou šancí na postup do čtvrtfinále. Čistým kontem, ke kterému mu stačilo jen 19 zákroků, se na tom podílel brankář Sebastian Dahm. Francie má po pěti duelech pět bodů a je šestá.

Hokejisté Dánska na OH opět vyhráli a ve skupině jsou druzí hned za Ruskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (17:53)     Sekcia sport

Hokejisté Dánska si na olympijském turnaji v Pekingu připsali ve skupině B druhé vítězství. Po úspěchu proti Čechům a porážce s Ruskem dnes porazili Švýcarsko 5:3. Dánové sice prohráli první třetinu, ale ve druhé odpověděli třemi góly a následně dokonali obrat až na 4:1. Po třech bodech si připsali dánští útočníci Frederik Storm (2+1) a Patrick Russell (0+3).

Dánové slaví druhou výhru! Kanada prohrála derby, Německo mělo problémy s Čínou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (04:25)     Sekcia sport

Kanadští hokejisté utrpěli na olympijském turnaji první porážku, když v zámořském derby podlehli celku USA 2:4. Američané naplno bodovali i ve druhém utkání a jsou blízko přímému postupu do čtvrtfinále. Německo v souboji skupiny A porazilo domácí Čínu poměrem 3:2. Hokejisté Dánska ve skupině B vyhráli v sobotu odpoledne nad Švýcarskem 5:3 a zaknihovali ve skupině druhou výhru. Dánové skončili druzí ve skupině, Švýcaři bez jediné výhry poslední čtvrtí.

Finové se báli o výhru nad outsiderem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2023 (10:35)     Sekcia sport

Úřadující mistři světa si ve čtvrtém duelu na turnaji připsali druhou výhru a jsou čtvrtí ve skupině.

Dánsko přetlačilo Itálii 2:1 a má na mistrovství už druhou výhru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.05.2022 (17:56)     Sekcia sport

Jasná záležitost, Favorit problémy nepřipustil a slaví další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2023 (10:10)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili na mistrovství světa ve skupině B Maďarsko jednoznačně 7:1 a připsali si tak svou čtvrtou výhru ve skupině.

Skupina A: Hokejisté Dánska porazili Francii a udrželi se ve hře o postup

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.05.2022 (13:52)     Sekcia sport

Helsinky - Hokejisté Dánska porazili na mistrovství světa v Helsinkách Francii 3:0, v pátém zápase na turnaji si připsali třetí výhru a udrželi se na čtvrtém místě tabulky skupiny...

Skupina A: Dánsko zdolalo na MS Itálii 2:1, rozhodl Bau Hansen

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.05.2022 (17:56)     Sekcia sport

Helsinky - Hokejisté Dánska porazili na mistrovství světa v Helsinkách Itálii 2:1 a připsali si v skupině A druhou výhru ze tří utkání. Rozhodl o tom v čase 41:46 útočník Mathias Bau...

Dánové splnili roli favoritů, Italové i potřetí bez bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2022 (17:40)     Sekcia sport

Hokejisté Dánska porazili na mistrovství světa v Helsinkách Itálii 2:1 a připsali si v skupině A druhou výhru ze tří utkání. Rozhodl o tom v čase 41:46 útočník Mathias Bau Hansen. Italové ani ve třetím vystoupení na turnaji nebodovali.

SESTŘIH: Dánové splnili roli favoritů, Italové i potřetí bez bodů

Ruští hokejisté si připsali další výhru, na lopatky je ve skupině dostali jen Češi

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci zlomili švýcarské kouzlo, ale prohráli

Hokejisté Litvínova uspěli na jihu Čech a připsali si čtvrtou výhru za sebou

Hokejisté Olomouce si v Karlových Varech připsali první výhru venku

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Švýcaři znovu vedou

Skupina A: Finští hokejisté porazili na MS Maďarsko 7:1, Němci zdolali Rakousko

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci bojují s rozjetými Švýcary

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci se pokusí zastavit Švýcary

Norsku stačil jediný gól, Slovinsko zůstává bez bodu

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Rozjetí Švýcaři proti Slovákům udeřili

Švýcaři na MS poprvé inkasovali, ale připsali si čtvrtou výhru

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci jako první pokořili švýcarského brankáře. A pak srovnali

Skupina A: Němci přestříleli na MS Itálii 9:4, Slovensko porazilo Kazachstán

Češi přišli o výhru 38 vteřin před koncem. Pak Rakousko dotáhlo senzaci v nájezdech

SESTŘIH: Němečtí hokejisté přestříleli Itálii a na MS slaví čtvrtou výhru