Prskavec, Tunka a Přindiš se stali mistry Evropy ve vodním slalomu v hlídkách

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (15:53)     Sekcia sport

Čeští kajakáři Jiří Prskavec, Ondřej Tunka a Vít Přindiš se stali mistry Evropy ve vodním slalomu v hlídkách. Navázali na společný titul z roku 2018. celý článek

Kajakáři Prskavec, Tunka a Přindiš jsou znovu mistry Evropy ve vodním slalomu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.05.2022 (16:07)     Sekcia sport

Liptovský Mikuláš (Slovensko) - Čeští kajakáři Jiří Prskavec, Ondřej Tunka a Vít Přindiš se stali mistry Evropy ve vodním slalomu v hlídkách. Na šampionátu v Liptovském Mikuláši...

Kajakář Prskavec se stal popáté mistrem Evropy ve vodním slalomu, Fišerová skončila devátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2022 (10:32)     Sekcia sport

Český kajakář Jiří Prskavec se stal popáté mistrem Evropy ve vodním slalomu. Ondřej Tunka byl ve finále v Liptovském Mikuláši pátý, obhájce titulu Vít Přindiš skončil čtrnáctý. Tereza Fišerová obsadila příčku devátou. O zlato se podělily Italka Stefanie Hornová a domácí Eliška Mintálová.

Kajakář Prskavec se stal popáté mistrem Evropy ve vodním slalomu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.05.2022 (10:10)     Sekcia sport

Liptovský Mikuláš (Slovensko) - Český kajakář Jiří Prskavec se stal popáté mistrem Evropy ve vodním slalomu. Ondřej Tunka byl ve finále v Liptovském Mikuláši pátý, obhájce titulu...

Kajakáři Přindiš s Prskavcem postoupili na MS v Augsburgu do finále, Galušková a Fišerová vypadly

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2022 (10:45)     Sekcia sport

Čeští kajakáři Vít Přindiš a Jiří Prskavec postoupili na mistrovství světa ve vodním slalomu v Augsburgu do finále. V semifinále neuspěl mezi muži pouze Ondřej Tunka a také obě ženské reprezentantky Antonie Galušková a Tereza Fišerová. Přindiš postoupil ze třetího místa a loňský olympijský vítěz z Tokia Prskavec z páté pozice. Finále startuje ve 12:42.

Všichni čeští muži a Fišerová jsou ve finále kajaků na ME ve vodním slalomu

Všichni čeští kajakáři Jiří Prskavec, Vít Přindiš a Ondřej Tunka se kvalifikovali do finále mistrovství Evropy ve vodním slalomu. Mezi ženami uspěla na kajaku Tereza Fišerová, která tak v Liptovském Mikuláši proměnila ve finálovou účast premiérový start na vrcholné seniorské akci mezi dospělými v této kategorii.

Kajakář Vít Přindiš ovládl mistrovství Evropy ve vodním slalomu, Hradilek byl čtvrtý

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.05.2021 (15:09)     Sekcia sport

Kajakář Vít Přindiš je podruhé mistrem Evropy ve vodním slalomu. V italské Ivree čistou jízdou navázal na titul z roku 2019.

Slalomáři Prskavec a Krejčí ovládli semifinále kajakářů na ME, Přindiš vypadl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.07.2023 (11:16)     Sekcia sport

Semifinále kajakářů na Evropských hrách a mistrovství Evropy ve vodním slalomu vyhrál Jiří Prskavec před Jakubem Krejčí. V Krakově naopak neuspěl úřadující mistr světa Vít Přindiš, který obsadil 18. příčku a byl daleko od účasti ve finále. Deset nejlepších pojede o medaile od 12:40.

Prskavec vyhrál mistrovství ČR ve vodním slalomu, tituly slaví i Galušková a G. Satková

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2022 (14:57)     Sekcia sport

Mistrovství ČR ve vodním slalomu a závod Českého poháru v Lipně nad Vltavou: Muži: K1: 1. Prskavec 108,61 (0 tr. sekund), 2. Přindiš 110,15 (0), 3. Zima (vš. USK Praha) 110,54 (0) Ženy: K1: 1. Galušková (USK Praha) 123.34 (0), 2. Fišerová (Dukla) 124,71 (2), 3. Hilgertová (USK Praha) 125,46 (4) C1: 1. G. Satková (USK Praha) 123,41 (0), 2. Kneblová (Olomouc) 126,44 (0), 3. Fišerová 126,76 (0)

Úvodní závod Českého poháru ve vodním slalomu na Trnávce v Želivu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (16:48)     Sekcia sport

Úvodní závod Českého poháru ve vodním slalomu na Trnávce v Želivu (Pelhřimovsko): Muži: K1: 1. Krejčí (Dukla) 88,36 (0 tr. sekund), 2. Přindiš -0,10 (0), 3. Prskavec (oba USK) -0,25 (0). C1: 1. Chaloupka 98,39 (2), 2. Prskavec -0,27 (2), 3. Rohan (všichni USK) -0,96 (2).

Kajakářům světový šampionát nevyšel, neuspěl ani Prskavec. Galušková byla šestá

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.09.2021 (12:41)     Sekcia sport

Olympijský vítěz Jiří Prskavec ani vítěz Světového poháru Vít Přindiš nepojedou finále kajakářů na MS ve vodním slalomu. Vypadl i Vavřinec Hradilek.

Kajakář Přindiš je podruhé mistrem Evropy ve vodním slalomu, na trůnu vystřídal Prskavce

Mistr světa ve vodním slalomu Prskavec má druhého syna

Kajakář Přindiš vyhrál závod SP ve vodním slalomu v Seu d'Urgell

Přindiš s Prskavcem jsou na MS v Augsburgu ve finále, kajakářky neuspěly

Paráda! Češi mají další mistryni Evropy! Hilgertová přidala bronz

Kajakář Prskavec získal čtvrtý domácí titul ve vodním slalomu

Kajakářka Galušková postoupila do finále MS ve vodním slalomu, Prskavec další zlato nepřidá

Zase na stupních! Všestranná Češka skončila při pokračování SP třetí

Kajakář Prskavec přerušil přípravu, vydal se do Troje a čistou jízdou vyhrál závod SP

Tunka získal na mistrovství Evropy zlato v kayakcrossu, Přindiš přidal bronz

Úvod Světového poháru ve vodním slalomu českým kajakářům medaile nepřinesl

Paráda! Všichni kajakáři a Hilgertová s Fišerovou postoupili v Krakově do finále SP

Přijde po zlaté sobotě i zlatá neděle? Do akce jdou kajakářky a kanoisté

Přijde po zlaté sobotě i zlatá neděle? Všechny české lodě jsou ve finále

Mistr světa ve vodním slalomu Přindiš je Králem divoké vody

Přijde po zlaté sobotě i zlatá neděle? Všechny české kajakářky jsou ve finále

Prskavec se rád potkává se soupeři, po ME ukončí sezonu

Kajakář Prskavec se stal olympijským vítězem ve vodním slalomu

Olympijský šampion na lopatkách, Česku cinklo na MS zlato!