Golfistka Melecká si vylepšila maximum na LET, v Itálii byla sedmnáctá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2022 (16:00)     Sekcia sport

Tereza Melecká obsadila na turnaji golfové série Ladies European Tour v Itálii 17. místo a o tři příčky si vylepšila osobní maximum na okruhu. Dosud byla nejlépe dvacátá minulý měsíc v Évianu. celý článek

Golfistka Melecká v Itálii vylepšila své maximum

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2022 (16:07)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká obsadila na turnaji Ladies European Tour v Itálii 17. místo a o tři příčky si vylepšila osobní maximum na okruhu. Dosud byla nejlépe dvacátá minulý měsíc v Évianu.

Melecká byla ve Švédsku třináctá, na okruhu LET si vylepšila maximum

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2022 (17:39)     Sekcia sport

Tereza Melecká obsadila dělené 13. místo na golfovém turnaji Skaftö Open u Göteborgu a dosáhla svého nejlepšího výsledku na Ladies European Tour. Překonala 16. příčku z červnového Czech Ladies Open v Berouně.

Golfistka Melecká obsadila na Swiss Open série LET 30. místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2022 (17:52)     Sekcia sport

Česká golfistka Tereza Melecká obsadila na turnaji Ladies European Tour ve švýcarském Holzhäusernu 30. místo. Po vydařeném finálovém kole skončila s bilancí -1, Jana Melichová dnes naopak ztratila a se skóre +5 byla šedesátá.

Golfistka Melecká skončila dvacátá na turnaji LET ve Francii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2022 (17:32)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká byla dvacátá na turnaji v Evianu a zaznamenala své nejlepší umístění na Ladies European Tour. Třiadvacetiletá rodačka ze Šternberku na závěr zahrála své nejlepší kolo, hřiště obešla na jednu ránu pod par a třídenní turnaj zakončila s výsledkem +2.

Golfistka Melecká byla na turnaji LET v Austrálii sedmadvacátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.05.2022 (11:15)     Sekcia sport

Česká golfistka Tereza Melecká vybojovala po zlepšení v posledním kole 27. místo na turnaji evropského okruhu LET v Austrálii. Po propadu ve 3. kole zahrála závěrečný den ránu pod par a skončila se skóre +4. Šideri Váňová se naopak po pokažené sobotě dnes ještě o jednu ránu zhoršila a s bilancí +17 byla na 69. místě poslední z hráček, které prošly cutem.

Golfistka Melecká obsadila na turnaji LET v Austrálii 27. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2022 (10:41)     Sekcia sport

Golfistka Melecká drží v Johannesburgu před závěrečným kolem třetí místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (16:35)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká se po třetím kole turnaje Ladies European Tour v Johannesburgu dělí o třetí místo a útočí na životní úspěch. Sáře Kouskové patří 14. pozice. V čele Joburg Open je Švýcarka Chiara Tamburliniová se skóre 14 ran pod par.

Golfistka Melecká skončila na turnaji LET v Indii na 39. místě

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (15:09)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká obsadila na turnaji série Ladies European Tour v indickém Gurugramu 39. místo. Česká hráčka se do čtvrté desítky posunula díky vydařenému sobotnímu kolu, v němž se dostala dvě rány pod par, a dnes pozici udržela. Celkově zapsala +9. Z premiérového titulu se radovala Němka Olivia Cowanová se skóre -13.

Golfistka Melecká dosáhla nejlepšího výsledku na LET

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (16:43)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká obsadila dělené 13. místo na turnaji Skaftö Open u Göteborgu a dosáhla svého nejlepšího výsledku na Ladies European Tour. Překonala 16. příčku z červnového Czech Ladies Open v Berouně.

Česká golfistka Melecká slavila v turnaji v Džiddě týmové vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2022 (20:30)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká pomohla na turnaji v Džiddě svému týmu k vítězství v závěrečném pátém dílu Aramco Team Series. Členka družstva, které s ní tvořily Jihoafričanky Nicole Garciaová, Casandra Alexanderová a marocká amatérka Sonia Bajahjaová, získala prémii 34.737 dolarů (818.000 korun).

Česká lyžařka si vylepšila své maximum v sezoně

Mäki překonala český rekord a v Tokiu poběží olympijské finále. Sedm měsíců po porodu