Francouz v play off sbírá jen výhry. Ale bude chytat i finále?

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.06.2022 (08:38)     Sekcia sport

Času máme dost, znělo z Colorada. Tampa ale v noci na neděli postoupila do finále Stanley Cupu a prostor na možná klíčové rozhodnutí týmu Avalanche se zmenšuje. Trenérský tým z Denveru bude muset v příštích hodinách určit, zda v brance začne proti obhájcům trofeje Pavel Francouz, nebo Darcy Kuemper. celý článek

Francouz byl hvězdou zápasu, výhru Colorada podpořil čistým kontem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2022 (07:36)     Sekcia sport

Český hokej v dosavadním průběhu play off NHL zapisuje výraznou stopu. Den po dvougólovém výkonu útočníka Rangers Filipa Chytila se blýskl pro změnu gólman Pavel Francouz, jenž byl zvolen první hvězdou u druhé výhry Colorada nad Edmontonem. Po kanonádě 8:6 tentokrát favorit uspěl výsledkem 4:0 a Francouz zastavil všech 24 střel Oilers.

Na nájezdy je Francouz machr. Český gólman tahá Colorado na postupové příčky

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2023 (17:27)     Sekcia sport

Stačilo, aby začal víc chytat, a poslední vítězové Stanley Cupu se po hubených týdnech přesunuli mezi osmičku postupujících do play off ze Západní konference NHL. Gólman Pavel Francouz uhájil vítězně branku Colorada i na ledě černých koní sezony ze Seattlu, odkud šampioni odvezli výhru 2:1 po nájezdech. V nich je 32letý brankář nepřekonatelný.

Faksa asistoval u výhry Dallasu, Francouz nahradil zraněného kolegu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.08.2020 (07:19)     Sekcia sport

Série druhého kola play off hokejové NHL v sobotu otevřela výhra Dallasu 5:3 nad Coloradem. Jednou asistencí se na tom podílel i útočník Radek Faksa, v dresu Avalanche ve druhé třetině nahradil zraněného Philippe Grubauera český gólman Pavel Francouz a z 20 střel dvakrát inkasoval.

Další skvělý český debut. Francouz při premiéře v play off NHL vychytal nulu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.08.2020 (06:46)     Sekcia sport

Francouz udržel ve své premiéře v play off NHL čisté konto a 27 zákroky dovedl Colorado ve skupině o nasazení do 1. kola k výhře 4:0 nad Dallasem.

Francouz pomohl Coloradu v play off NHL k divoké výhře nad Edmontonem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.06.2022 (06:41)     Sekcia sport

Colorado - Hokejový brankář Pavel Francouz přispěl v úvodním utkání finále Západní konference NHL osmnácti zákroky k výhře Colorado 8:6 nad Edmontonem. Český gólman nahradil v čase...

Francouz slaví postup do finále, přestřelku rozhodl útočník Lehkonen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2022 (07:44)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada jsou prvním účastníkem finále letošního play off NHL. Západní konferenci ovládli jasným výsledkem 4:0 na zápasy nad Edmontonem. Rozhodující duel otočili díky čtyřem gólům ze třetí třetiny a vítězné trefě Artturi Lehkonena ze druhé minuty prodloužení divokým výsledkem 6:5PP. Celkově 30 zákroky proti 35 střelám Oilers k tomu přispěl i český brankář Pavel Francouz.

Francouz třiceti zákroky pomohl Coloradu k postupu do finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.06.2022 (06:32)     Sekcia sport

New York - Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance vyhráli v Edmontonu 6:5 v prodloužení, ovládli sérii 4:0 na zápasy a po 21 letech postoupili do finále play off NHL. Český gólman...

Pastrňák se Zachou asistovali, Francouz a Vejmelka vychytali výhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2022 (07:29)     Sekcia sport

Dva čeští gólmani se v nedělních zápasech hokejové NHL radovali z výhry. Pavel Francouz s Coloradem uspěl 3:2 po prodloužení na ledě St. Louis a výhru v nastavení slavil i Karel Vejmelka. Jeho Arizona si díky hattricku útočníka Kellera připsala výsledek 5:4PP nad Philadelphií. Boston i díky asistencím Davida Pastrňáka a Pavla Zachy dobyl 3:1 domácí prostředí Vegas.

Jak tohle vysvětlí? Zvoral to! zuří Colorado. Sudí uznal "neviditelný" gól, který měl dostat Francouz

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2020 (12:01)     Sekcia sport

Ani ve svém třetím zápase play off NHL v kariéře se český gólman Colorada Pavel Francouz nedočkal výhry. Přitom Laviny měly druhý duel semifinále Západní konference proti Dallasu výborně rozehraný, ještě ve 30. minutě vedly o dva góly. Jenže pak během necelých minut plzeňský odchovanec čtyřikrát kapituloval a Avalanche po porážce 2:5 padli i v druhém zápase série.

Divoký zápas v play off NHL vyhrálo Colorado. Francouz nechytal

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2022 (06:09)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada dokázali odčinit domácí porážku a díky vítězství 5:2 na ledě St. Louis Blues vedou ve 2. kole Západní konference play off NHL 2:1 na zápasy. V dresu Avalanche přihlížel vítězství ze střídačky český brankář Pavel Francouz.

Kubalík byl u dvou gólů v síti Vejmelky, prohře nezabránil i Francouz

Faksa přispěl v play off NHL gólem k výhře, Francouz střídal zraněného Kuempera

Colorado po dvaceti letech postoupilo do finále konference

Co čert nechtěl! Francouz o ukrutné smůle, slzách i nejskvělejším mači v životě

Z Colorada zní: Francouz už v NHL chytat nebude

Francouz vychytal další výhru, Colorado je krok od finále Stanley Cupu

Francouz kvůli kyčlím obětoval sezonu. Nechci nic uspěchat, říká gólman Colorada

Francouz vychytal Coloradu při debutu v play off nulu, Pastrňák nebodoval

Fandové ani na play off. Opavští vstupují do bojů o medaile komorně

Divoká přestřelka na úvod série! Francouz pomohl Coloradu k vítězství nad Edmontonem

Langhamer bude chytat za Oskarshamn

Karviná v prvním finále o gól přetlačila házenkáře Plzně

Finále házenkářů rozhodly až sedmičky

Klub ho odsunul, teď mu zařizuje výhry. Má úžasnou formu, chválí trenér Ritticha

Pittsburské trable v brankovišti. DeSmith mimo hru, chytat bude třetí gólman

Faksa odehrál v play off NHL svůj nejlepší zápas, Francouz pětkrát inkasoval a byl vystřídán

Děčín vládne. Jindřicháč jsme přeskákali, chválil kouč. Zvedlo se i Ústí

Jasná záležitost. Pražané srazili Motor i podruhé

Francouz neodvrátil prohru Colorada, Vegas dělí výhra od postupu

Házenkáři Plzně opět zdolali Karvinou na sedmičky a ve finále mají mečbol

Kuemper bude po konci v Coloradu chytat za Washington

Třinec otočil v Boleslavi a je krok od finále

Laštůvka se vrací do branky. Chytat bude za Havířov. S Honzou míříme vysoko, zní z klubu

Po prvním finále jásá Třinec. Pomohla mu výzva, přišla pojistka

Brankář Hrubec je s Omskem ve finále play off KHL

Proti Andoře bude chytat Jaroš. Umělka? Hlavně pozor na odskoky míče, říká

Kylian Mbappé je domluvený s Realem Madrid. Představen bude po finále Ligy mistrů

Colorado si oddechlo. Loňský žolík play off Francouz je zase v brankovišti

Kdo bude chytat třinečtí brankáři neřeší. Hlavní je vyhrávat, říkají

Brankář Lloris opouští po 11 letech Tottenham a bude chytat v MLS

Obránce Gudas by měl být ve třetím finále play off NHL zpátky v sestavě Floridy

Těsný začátek play off. Basketbalistky Tany Brno i Hradce Králové urvaly výhry

Poletí Kovář do Anglie a bude chytat? Gólman Slavie trénuje, jeho start je ale spíše jen zbožným přáním