Po dlouhém čekání třicátý triumf. Impey ve Švýcarsku ovládl čtvrtou etapu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.06.2022 (19:22)     Sekcia sport

Sedmatřicetiletý jihoafrický cyklista Daryl Impey vyhrál v hromadném finiši čtvrtou etapu závodu Kolem Švýcarska. V čele průběžného pořadí je dál vítěz první etapy Brit Stephen Williams. celý článek

Čtvrtou etapu závodu Kolem Švýcarska ovládl veterán Impey

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2022 (17:23)     Sekcia sport

Čtvrtou etapu závodu Kolem Švýcarska ovládl Impey

Cyklistický závod Kolem Švýcarska (WorldTour) - 4. etapa (190,8 km): 1. Impey (JAR/Israel-Premier Tech) 4:14:09, 2. Matthews (Austr./BikeExchange-Jayco), 3. Kragh (Dán./DSM), 4. Bettiol (It./EF Education-EasyPost), 5. Pidcock (Brit./Ineos Grenadiers), 6. Aranburu (Šp./Movistar) všichni stejný čas.

Po dlouhém čekání vyhrál Cavendish v Turecku podruhé za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (16:19)     Sekcia sport

Po dlouhém čekání na vítězství vyhrál britský cyklista Mark Cavendish na závodě Kolem Turecka druhou etapu za sebou a upevnil si celkové vedení. Bývalý mistr světa v úterý ovládl nejdelší etapu měřící 212,6 kilometru, když v hromadném spurtu v Alanyi stejně jako v pondělí porazil Belgičana Jaspera Philipsena. Díky bonifikaci před ním vede po třech etapách o osm sekund.

Ve třiceti poprvé vítězný. Coquard ovládl čtvrtou etapu na Tour Down Under

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2023 (09:32)     Sekcia sport

Francouzský cyklista Bryan Coquard se ve 30 letech dočkal prvního vítězství ve World Tour. Jezdec stáje Cofidis vyhrál ve spurtu čtvrtou etapu Tour Down Under a připsal si 49. triumf v kariéře, ale premiérový v elitním seriálu.

Cyklista Babor vyhrál ve finiši čtvrtou etapu Kolem Langkawi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2023 (11:32)     Sekcia sport

Český cyklista Daniel Babor vyhrál v hromadném spurtu čtvrtou etapu závodu Kolem Langkawi v Malajsii. Třiadvacetiletý jezdec španělské stáje Caja Rural-Seguros RGA si připsal druhé letošní vítězství po srpnovém úspěchu v závodě Kolem Portugalska, kde shodou okolností ovládl rovněž čtvrtou etapu.

Impey a Hagen jsou dalšími posilami stáje Start-Up Nation

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2020 (15:48)     Sekcia sport

Cyklistická stáj Start-Up Nation získala na příští sezonu další posily, s izraelským týmem se dohodli na dvouleté smlouvě zkušený Jihoafričan Daryl Impey a Nor Carl Fredrik Hagen. Dvojnásobný medailista z týmové časovky na mistrovství světa Impey a osmý muž celkového pořadí loňské Vuelty Hagen se zařadí mezi pomocníky Chrise Froomea, který do nového působiště zamíří po dlouhém působení ve stáji Ineos.

Komplikace před Tour? Bernal z Critérium du Dauphiné odstoupil, čtvrtou etapu ovládl i přes pád Roglič

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.08.2020 (18:06)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Primož Roglič udržel navzdory dnešnímu pádu před nedělní závěrečnou etapou průběžné vedení v závodě Critérium du Dauphiné. Čtvrtou etapu vyhrál Němec Lennard Kämna.

Roglič je znovu v ráži. Ovládl čtvrtou etapu Paříž-Nice a oblékl se do žlutého

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     10.03.2021 (17:13)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Primož Roglič vyhrál čtvrtou etapu závodu Paříž-Nice a posunul se do čela průběžného pořadí. Úřadujcí vítěz Vuelty dnes po sólovém úniku při stoupání na Chiroubles zvítězil o 12 sekund před Maxmilianem Schachmannem z Německa a Francouzem Guillaumem Martinem.

Evenepoel ovládl v Polsku po dlouhém sólu královskou etapu

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.08.2020 (19:16)     Sekcia sport

Belgický cyklistický talent Remco Evenepoel má po dnešním vítězství v královské etapě na dosah celkový triumf v závodu WorldTour Kolem Polska. Dvacetiletý člen týmu Deceuninck-Quick Step bude v nedělním dojezdu do Krakova hájit náskok 1:52 minuty před Dánem Jakobem Fuglasngem.

První etapový vavřín pro Sagana. Slovenský cyklista ovládl po sólo jízdě 10. etapu Gira

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.10.2020 (16:37)     Sekcia sport

Naposledy se z etapového vítězství radoval během loňské Tour de France. Předlouhých 461 dní mu triumf unikal. Teď se konečně dočkal. Slovenský fenomén Peter Sagan po úspěšně dotažené sólové jízdě ovládl desátou etapu italského Gira. V růžovém dresu pro celkového lídra zůstal Joao Almeida.