Colorado začalo lépe, ve finále Stanley Cupu se ujalo vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2022 (05:23)     Sekcia sport

Palátův gól na výhru nestačil. Colorado v prvním finále Stanley Cupu porazilo Tampu Bay 4:3 v prodloužení. V 62. minutě rozhodl André Burakovsky. celý článek

Rusové neunesli krach ve finále Stanley Cupu. Řev na kustoda a vzteklý výlev gólmana

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2022 (15:32)     Sekcia sport

Věřili si, že doma finálovou sérii Stanley Cupu srovnají a vynutí si sedmý zápas. Přestože hokejisté Tampy začali šestý zápas série lépe, Colorado duel otočilo na 2:1 a mohlo začít slavit zisk nejslavnější hokejové trofeje. Zejména ruské hvězdy v řadách Lightning nesly konec ve finále hodně těžce.

Palátův gól na výhru Tampy nestačil, ve finále Stanley Cupu vede Colorado

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.06.2022 (06:11)     Sekcia sport

New York - První třetina úvodního finálového zápasu patřila domácímu Coloradu. Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada. Avalanche porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení...

Colorado si v přestřelce vyšláplo na Edmonton a ujalo se vedení ve finále Západní konference NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2022 (06:11)     Sekcia sport

Finále Západní konference play off NHL - 1. zápas: Colorado - Edmonton 8:6

Skvělý Palát zářil! Tampa má ve finále Stanley Cupu první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2022 (06:05)     Sekcia sport

Třetí vzájemný duel finále Stanley Cupu měl výraznou českou stopu! Hokejový útočník Ondřej Palát se v něm gólem a asistencí podepsal pod první vítězství Tampy Bay. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

Francouz vychytal další výhru, Colorado je krok od finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2022 (07:58)     Sekcia sport

Ani přesun na domácí led nepomohl hokejistům Edmontonu přemoci favorizované Colorado. Tým Avalanche v sobotu uspěl 4:2 a ve finále Západní konference vede suverénně 3:0 na zápasy. Český gólman vítězů Pavel Francouz lapil 27 z 29 střel.

Vítězové Stanley Cupu nesmí vzít trofej do Ruska a Běloruska. Draft nebude omezen

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2022 (10:02)     Sekcia sport

Vítězové letošního Stanley Cupu nebudou moci vzít slavnou hokejovou trofej do Ruska nebo Běloruska. Oba finalisty Colorado a Tampu Bay o tom před středečním startem finálové série informovalo vedení NHL.

První finále vyhrálo Colorado

Stanley Cup, 1. finále: Colorado - Tampa Bay 4:3 po prodloužení.

Drtivý nástup a jasná výhra. Vegas jsou blízko finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2023 (06:01)     Sekcia sport

Konferenční finále hokejového Stanley Cupu mají zatím jednoznačný průběh. Rytíři z Vegas ve třetím utkání smetli v noci z úterý na středu Dallas 4:0 a ujali se vedení v sérii 3:0. Stejný náskok si vypracovala o den dříve Florida proti Carolině.

Obrat dokonán! Stanley Cup už zná i posledního semifinalistu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.06.2021 (06:09)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas Golden Knights se stali posledními semifinalisty Stanley Cupu. V šestém zápase druhého kola play off NHL porazili ve čtvrtek Colorado 6:3 a dokonali tak obrat v sérii, v níž už prohrávali 0:2, na 4:2. Rytíři se utkají o finále s Montrealem.

Florida je ve finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2023 (06:08)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy zvítězili 4:3 nad Carolinou, semifinálovou sérii NHL ovládli jasně 4:0 na zápasy a zahrají si finále Stanley Cupu.

Proč Colorado získalo Stanley Cup a kdo převezme Zlatou hokejku? O kouzlu Avalanche a českém souboji P+P

Colorado uspělo v prodloužení a je krok od zisku Stanley Cupu

Fantastický Palát zářil! Tampa má ve finále NHL první výhru

Vegas šesti góly rozstřílelo Colorado, v další fázi vyzve Montreal

Za obhajobou Stanley Cupu bez kapitána. Landeskog se Coloradu nestihl uzdravit

Smutek u ‚Lavin‘ v Coloradu. Zemřel dvojnásobný vítěz Stanley Cupu a mentor Patricka Roye

Dallas vyhrál v prodloužení a ujal se vedení v semifinále Stanley Cupu

Smrtící úder devět sekund před koncem. Tampa srazila Islanders a má blízko do finále Stanley Cupu

Smutek u ‚Lavin‘ v Coloradu. Zemřel mentor dvojnásobný vítěz Stanley Cupu a mentor Patricka Roye

Palát se blýskl dvěma body. Tampa má ve finále první výhru

Montreal těsně porazil Vegas a slaví postup do finále Stanley Cupu

S Francouzem za pohárem? Gólman Colorada by rád napodobil svůj idol

Andrej vs. Anton. Úplně odlišná Treťjakova vnoučata ve finále Stanley Cupu

Posila pro šampiony NHL. Za Colorado bude hrát útočník Rodrigues

Skvělý Palát! Český útočník vstřelil vítězný gól, Tampa klepe na brány finále Stanley Cupu

Dallas je krok od finále Stanley Cupu, třetí výhru trefil kapitán Benn

Au revoir! Vítěz Stanley Cupu a někdejší reprezentační gólman Francouz končí kariéru

Novým Francouzovým kolegou v Coloradu bude ruský gólman Georgijev z Rangers

Radulov rozhodl v prodloužení a Dallas znovu je o krok blíže finále Stanley Cupu

Francouz příště od začátku? Colorado dál věří kanadské jedničce

Vegas, nebo Colorado! A kdo je černý kůň? Jak vidí play off NHL dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

Tampa je krok od Stanley Cupu. U třetí výhry za sebou asistoval Palát

Podepsáno! Český vítěz Stanley Cupu se v NHL stěhuje

Další drama pro Floridu. Gudas a spol. jsou jedinou výhru od finále Stanley Cupu

Vítěz Stanley Cupu bez smlouvy. Ruttovi komplikuje život platový strop

Češi ve Stanley Cupu opět zářili! Pastrňák nehrál, ale Boston přesto slaví výhru