Colorado uspělo v prodloužení a je krok od zisku Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2022 (06:09)     Sekcia sport

Gól navrátilce z marodky Nazema Kadriho ze 73. minuty rozhodl prodlužovaný čtvrtý duel finálové série play off NHL. Colorado tak zvítězilo na ledě celku Tampa Bay 3:2 a v sérii vede 3:1 na zápasy, o zisku Stanley Cupu tak může rozhodnout už v následující partii na domácím ledě. Bránu vítězů i přes nahrazení Pavlem Francouzem během předchozího duelu opět hájil Darcy Kuemper, v dresu Lightning si jednu asistenci připsal i obránce Jan Rutta. celý článek

Tampa zdolala Dallas a je krok od zisku Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.09.2020 (05:50)     Sekcia sport

Edmonton - Hokejisty Tampy Bay dělí jediná výhra od zisku druhého Stanley Cupu v klubové historii. Lightning ve čtvrtém utkání finále play off NHL porazili Dallas 5:4 v prodloužení a v...

Colorado začalo lépe, ve finále Stanley Cupu se ujalo vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2022 (05:23)     Sekcia sport

Palátův gól na výhru nestačil. Colorado v prvním finále Stanley Cupu porazilo Tampu Bay 4:3 v prodloužení. V 62. minutě rozhodl André Burakovsky.

Lavina se utrhla v prodloužení! Colorado má našlápnuto ke Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2022 (05:57)     Sekcia sport

Hokejistům Colorada chybí už jen jediný krok k zisku slavného Stanleyova poháru. Ve čtvrtém finálovém duelu NHL zvítězili na ledě Tampy Bay 3:2 v prodloužení gólem Nazema Kadriho ze 73. minuty a vedou v sérii hrané na čtyři výhry 3:1 na zápasy. Na jeden gól poražených přihrál Jan Rutta, jeho spoluhráč Ondřej Palát nebodoval. Na druhé straně Pavel Francouz, který dochytal minulé utkání, zůstal na střídačce. Páté utkání je na programu v noci na sobotu od 2:00 SELČ.

Tampa je krok od Stanley Cupu. U třetí výhry za sebou asistoval Palát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2020 (05:28)     Sekcia sport

Hokejisté celku Tampa Bay dokázali ve finále play off NHL potřetí za sebou porazit Dallas a výrazně se tak přiblížili zisku Stanley Cupu. O jejich pátečním triumfu 5:4 z prodloužení rozhodl v 67. minutě z přesilové hry obránce Kevin Shattenkirk. Jednu asistenci si za vítěze připsal i český útočník Ondřej Palát.

Tampa zdolala Dallas s asistencí Paláta. Jediná výhra ji dělí od zisku Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.09.2020 (07:06)     Sekcia sport

Hokejisty Tampy Bay dělí jediná výhra od zisku druhého Stanley Cupu v klubové historii. Lightning ve čtvrtém utkání finále play off NHL porazili Dallas 5:4 v prodloužení a v sérii vedou 3:1. V 67. minutě rozhodl obránce Kevin Shattenkirk. Na triumfu floridského mužstva se asistencí podílel i útočník Ondřej Palát.

Tampa ovládla úvodní floridské derby, Colorado slavilo po prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.05.2022 (07:48)     Sekcia sport

V úterý nabídlo play off hokejové NHL úvodní dva zápasy druhého kola. Vítěz základní části Florida na domácím ledě nestačila 1:4 na obhájce Stanley Cupu z Tampy. Své fanoušky naopak opět potěšilo ve vyřazovacích bojích ještě neporažené Colorado, první výhru nad St. Louis ale urvalo až po prodloužení. Na 3:2PP utkání rozhodl v 69. minutě obránce Josh Manson.

Francouz vychytal další výhru, Colorado je krok od finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2022 (07:58)     Sekcia sport

Ani přesun na domácí led nepomohl hokejistům Edmontonu přemoci favorizované Colorado. Tým Avalanche v sobotu uspěl 4:2 a ve finále Západní konference vede suverénně 3:0 na zápasy. Český gólman vítězů Pavel Francouz lapil 27 z 29 střel.

Dallas vyhrál v prodloužení a ujal se vedení v semifinále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2020 (05:56)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu se ujali po vítězství 3:2 v prodloužení vedení v semifinálové sérii Stanley Cupu s Vegas Golden Knights 2:1. Zápas v Edmontonu rozhodl po pouhých 31 sekundách prodloužení útočník Alexandr Radulov.

Tampa zdolala Dallas a jediná výhra ji dělí od zisku Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2020 (06:18)     Sekcia sport

Hokejisty Tampy Bay dělí jediná výhra od zisku druhého Stanley Cupu v klubové historii. Lightning ve čtvrtém utkání finále play off NHL porazili...

Radulov rozhodl v prodloužení a Dallas znovu je o krok blíže finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.09.2020 (06:36)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu porazili v NHL Vegas 3:2 v prodloužení a v semifinálové sérii play off se ujali vedení 2:1 na zápasy.

První finále vyhrálo Colorado

Palát gólem vracel Tampu do hry, v prodloužení ale rozhodlo Colorado

Za obhajobou Stanley Cupu bez kapitána. Landeskog se Coloradu nestihl uzdravit

Smutek u ‚Lavin‘ v Coloradu. Zemřel dvojnásobný vítěz Stanley Cupu a mentor Patricka Roye

Smutek u ‚Lavin‘ v Coloradu. Zemřel mentor dvojnásobný vítěz Stanley Cupu a mentor Patricka Roye

Palátův gól na výhru Tampy nestačil, ve finále Stanley Cupu vede Colorado

Vítězové Stanley Cupu nesmí vzít trofej do Ruska a Běloruska. Draft nebude omezen

Palát je blízko. Tampa zdolala Dallas a jediná výhra ji dělí od zisku Stanley Cupu

Colorado si pojistilo kouče Bednara na další tři sezony

Obrat dokonán! Stanley Cup už zná i posledního semifinalistu

Rusové neunesli krach ve finále Stanley Cupu. Řev na kustoda a vzteklý výlev gólmana

Proč Colorado získalo Stanley Cup a kdo převezme Zlatou hokejku? O kouzlu Avalanche a českém souboji P+P

Montreal těsně porazil Vegas a slaví postup do finále Stanley Cupu

Sen o Stanley Cupu je pryč! Boston prohrál, Pastrňák s Krejčím přihrávali na góly

Skvělý Palát zase skóroval! Tampa byla sedm minut od zisku Stanley Cupu

Sen o Stanley Cupu je pryč! Boston podlehl, Pastrňák s Krejčím přihrávali na góly

Uzdravený Hertl v prvním startu za Vegas bral jednu asistenci

Rozhodující gól! První hvězda! Nečas pokořil obhájce Stanley Cupu, lídr NHL utrpěl výprask

Tampa slaví postup nad Carolinou, Vegas otočilo vývoj proti Coloradu

Triumf ve Stanley Cupu? Úžasné, vzpomíná Palát. Mrzí ho, že doma asi s trofejí slavit nebude

Triumf ve Stanley Cupu? Úžasné, pořád vzpomínám, líčí Palát. Co bude dál v NHL?

Au revoir! Vítěz Stanley Cupu a někdejší reprezentační gólman Francouz končí kariéru

Rozhodnuto! Stanley Cup už zná prvního finalistu

Vegas, nebo Colorado! A kdo je černý kůň? Jak vidí play off NHL dvojnásobný vítěz Stanley Cupu