Micka na šampionátu dálkových plavců vyhrál o sekundu závod na pět kilometrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.07.2022 (11:19)     Sekcia sport

Jan Micka vyhrál na mistrovství republiky dálkových plavců v Račicích závod na pět kilometrů. Mezi ženami v Labe Aréně triumfovala Alena Benešová, dvacetikilometrovou trať ovládli sourozenci Lenka a Vojislav Štěrbovi. celý článek

Prvním mistrem světa na 35 kilometrů chůze je Ital Stano

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2022 (17:46)     Sekcia sport

Olympijský vítěz na dvacítce Massimo Stano vyhrál premiérový závod na 35 kilometrů chůze na mistrovství světa. Výkonem 2:23:14 porazil o sekundu lídra světových tabulek Masatoru Kawana z Japonska. Bronzovou medaili získal Švéd Perseus Karlström, pro něhož je to druhý bronz na šampionátu v Eugene. Třetí skončil i v závodě na 20 kilometrů. Český reprezentant Vít Hlaváč obsadil 23. místo. Osobní rekord si vylepšil o více než osm minut na 2:32:50.

Plavkyně Štěrbová na Seči prodala rychlostní přípravu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.06.2020 (09:40)     Sekcia sport

Mistry republiky v dálkovém plavání na 10 kilometrů se stali Jan Micka a Lenka Štěrbová. Český rekordman v dlouhých bazénových disciplínách Micka porazil na Sečské přehradě o půl sekundy Matěje Kozubka, čtvrtého muže z loňského světového šampionátu na poloviční trati.

Závody dálkových plavců na MS ovládli Němci, Straka obsadil na 5 km 19. místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.07.2023 (09:31)     Sekcia sport

Dálkový plavec Martin Straka skončil na mistrovství světa ve Fukuoce jako nejlepší z českých reprezentantů devatenáctý v závodě na pět kilometrů. Vítězný double oslavili němečtí plavci. V závodě mužů získal zlato stejně jako na dvojnásobné trati Florian Wellbrock, mezi ženami se z druhého triumfu na šampionátu radovala Leonie Becková. Všechny čtyři individuální tituly v dálkovém plavání získali zástupci jedné země poprvé v historii.

Dominantní Fuksa ovládl na SP v Račicích i kilometrovou trať

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2022 (11:42)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa vyhrál na Světovém poháru v Račicích po pětistovce i závod na olympijském kilometru. Na trati, na níž má z mistrovství světa pět stříbrných medailí, soupeře porazil o více než sekundu a připsal si třináctý triumf v seriálu.

Fuksa vyhrál na kilometru závod SP v Paříži, Dostál byl třetí

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.09.2023 (16:52)     Sekcia sport

Paříž - Kanoista Martin Fuksa vyhrál na kilometru závod Světového poháru v Paříži a navázal na světový titul, který získal o víkendu v Duisburgu. Kajakář Josef Dostál obsadil na...

Mohorič o sekundu porazil Almeidu a poprvé ovládl závod Kolem Polska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.08.2023 (19:44)     Sekcia sport

Cyklista Matej Mohorič poprvé v kariéře a jako první Slovinec vyhrál závod kategorie World Tour Kolem Polska. Osmadvacetiletý člen týmu Bahrajn Victorious předčil v závěrečné sedmé etapě o jedinou sekundu Portugalce Joaa Almeidu, vítěze z roku 2021. V hromadném dojezdu v Krakově byl dnes nejrychlejší Belgičan Tim Merlier, dvanáctý dospurtoval Matyáš Kopecký.

Fuksa vyhrál na kilometru závod Světového poháru v Paříži

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2023 (16:49)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa vyhrál na kilometru závod Světového poháru v Paříži a potvrdil pozici mistra světa. Kajakář Josef Dostál obsadil třetí příčku.

Na MS v krátkém bazénu pojede deset českých plavců v čele se Seemanovou

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2021 (15:00)     Sekcia sport

Na mistrovství světa v krátkém bazénu, které se uskuteční od 16. do 21. prosince v Abú Zabí, pojede deset českých plavců v čele s Barborou Seemanovou. Do týmu se po neúčasti na mistrovství Evropy vracejí olympionici Jan Micka a Jan Čejka.

Plavec Kozubek nemůže obhájit triumf v Evropském poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2020 (14:30)     Sekcia sport

Matěj Kozubek přišel o šanci obhájit triumf v Evropském poháru dálkových plavců, který loni vyhrál jako první Čech. Zbývající závody seriálu totiž dnes evropská federace LEN kvůli pandemii koronaviru zrušila.

Kanoista Martin Fuksa vyhrál závod na 500 m i na Světovém poháru v Poznani

Evenepoel vyhrál na Giru i druhou časovku a oblékl se opět do růžového. Záhy ale odstoupil!

Nikodém vyhrál sedmý závod ME v Přerově a upevnil si vedení v seriálu. Enge měl premiéru

Na MS v krátkém bazénu se chystá deset českých plavců, vrací se Seemanová

Odermatt vyhrál super-G v Bormiu téměř o sekundu, druhý byl Haaser

Odermatt si v Bormiu podmanil super-G, před Haaserem vyhrál téměř o sekundu

Superobří slalom v Bormiu suverénně vyhrál Švýcar Odermatt

BIATLON ONLINE: Muži běží stíhací závod, nechybí ani česká čtveřice

Na MS pojede deset českých plavců, největšími nadějemi Kubová a Seemanová

Warholm na Zlaté tretře jasně vyhrál, ale rekord mu odolal, Špotáková přehodila olympijský limit