Schick spálil dvě tutovky, Hložek debutoval v bundeslize. Šlágr ale ovládl Dortmund

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (17:32)     Sekcia sport

Letní posila ze Sparty Adam má za sebou bundesligovou premiéru, ve šlágru prvního kola vyběhl v Dortmundu na plac od začátku druhého poločasu. Porážku Bayeru 0:1, o které rozhodl v 10. minutě Reus, ale neodvrátil. Patrik Schick odehrál za hosty celý zápas, po změně stran spálil dvě vyložené brankové příležitosti. Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida. celý článek

FOTBAL ONLINE: Schick spálil další tutovku, v Dortmundu už je na place i Hložek

Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do německé ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida. Od 18:30 se hraje šlágr kola Dortmund - Leverkusen. Zatímco Patrik Schick nechybí v základní sestavě hostů, letní posila ze Sparty Adam Hložek začíná na lavičce. Utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži.

Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k bodu. Schick v základu na Dortmund, Hložek na střídačce

Leverkusen měl v bundeslize nabito, Schick s Hložkem se neprosadili. Šlágr v Dortmundu bez vítěze

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2022 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu s novým trenérem Xabim Alonsem porazili v devátém kole německé bundesligy Schalke 4:0. Gól a dvě asistence zaznamenal Moussa Diaby, Patrik Schick a Adam Hložek se střelecky neprosadili. Tomáš Koubek nastoupil poprvé od června 2020 v soutěžním duelu v brance Augsburgu, jeho tým remizoval s Wolfsburgem 1:1. Bochum si připsala první výhru v bundesligové sezoně, doma porazila Frankfurt 3:0. Dortmund remizoval 2:2 s Bayernem Mnichov. Bod v bundesligovém šlágru zachránil Borussii v páté minutě nastavení Anthony Modeste.

FOTBAL ONLINE: Schick dohrál, Bayern drží náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2022 (13:30)     Sekcia sport

Krátce po reprezentační přestávce čeká české legionáře v německé bundeslize Patricka Schicka a Adama Hložka v dresu Leverkusenu šlágr na stadionu Bayernu Mnichov. Zápas 8. kola začal ve 20:30 a v podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz. Stav je 3:0, Schick je v základu, Hložek čeká na příležitost na lavičce.

Konečně! Hložek si připsal první asistenci v Bundeslize. Schick nehrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (17:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu remizovali v 11. kole německé ligy s Wolfsburgem 2:2. Adam Hložek se podílel na úvodní brance domácích a připsal si první asistenci v dresu Bayeru. Patrik Schick chyběl kvůli zranění.

ONLINE: Němci se těší na šlágr Dortmund - Bayern. Předtím je v akci i Schick

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (15:17)     Sekcia sport

Před vrcholem sobotního programu německé bundesligy, zápasem Borussie Dortmund s Bayernem Mnichov, je v akci i Patrik Schick, český útočník Leverkusenu. Prosadí se v duelu 14. kola s Fürthem?

Leverkusen měl v bundeslize nabito, Schick s Hložkem se ale neprosadili

Fotbalisté Leverkusenu po změně trenéra porazili v 9. kole německé ligy Schalke 4:0. Patrik Schick ani Adam Hložek se střelecky neprosadili.

FOTBAL ONLINE: Schick ve šlágru na Dortmundu v sestavě Leverkusenu, Hložek začíná na lavičce

Schick v boji o první místo snižoval už jen na 1:5, Bayern šlágr jasně ovládl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2021 (19:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu v čele s českým útočníkem Patrickem Schickem bojovali o první místo v bundeslize proti Bayernu Mnichov, ale ze šlágru 8. kola se brzy stala fraška. Hosté totiž dali za první půli pět gólů, Schick už jen krátce po půli snižoval na konečných 1:5.

Bundesliga startuje, Schick s Hložkem si brousí zuby na Dortmund

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2022 (16:33)     Sekcia sport

Po letní pauze se v pátek opět rozebíhá německá nejvyšší soutěž, konkrétně zápasem Bayernu Mnichov na hřišti Eintrachtu Frankfurt. Právě první jmenovaný celek je jednoznačně největším favoritem na zisk celkového prvenství, konkurovat by mu měl hlavně Dortmund, který v sobotu vyzve doma Leverkusen i s českým duem Schick – Hložek.

FOTBAL ONLINE: A další trefa. Bayern drtí Schicka a spol.

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí

Schick v bundeslize zesměšňuje soupeře. Zasloužil by žlutou, koluje internetem

Senzační titul na dosah. Jak blízko jsou Schick a spol. k historickému úspěchu?

Hložek premiérovým gólem v bundeslize přispěl k vysoké výhře Leverkusenu

Další ztráty! Hložek letí do Ameriky, ani Schick nedorazí

ONLINE: Schick skóroval proti Dortmundu, ale prohrál. Lipsko hraje proti Bayernu