Kvalifikaci F1 v Belgii vyhrál Verstappen, odstartuje však z 15. příčky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2022 (18:06)     Sekcia sport

Z prvního místa vyjede do nedělní Velké ceny Belgie formule 1 španělský pilot Carlos Sainz. V kvalifikaci byl sice druhý za Maxem Verstappenem, nizozemský mistr světa však o pole position přijde kvůli výměně motoru. celý článek

Kvalifikaci F1 v Belgii vyhrál Verstappen, z pole position však odstartuje Sainz

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.08.2022 (18:00)     Sekcia sport

Spa-Francorchamps (Belgie) - Z prvního místa do nedělní Velké ceny Belgie formule 1 odstartuje Carlos Sainz. V kvalifikaci byl sice druhý za Maxem Verstappenem, mistr světa však o pole position...

Kvalifikaci na Velkou cenu USA F1 vyhrál Sainz, druhý odstartuje Verstappen

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (06:27)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu USA vozů formule 1 vyhrál Carlos Sainz z Ferrari. Druhý skončil jeho týmový kolega Charles Leclerc, monacký jezdec ale zahájí závod kvůli trestu za výměnu motoru a turba až z dvanácté příčky. Vedle Sainze tak odstartuje původně třetí Max Verstappen z Red Bullu. Ve druhé řadě budou stát Lewis Hamilton a George Russell z Mercedesu.

Kvalifikaci formule 1 v Austrálii vyhrál Verstappen, Pérez odstartuje poslední

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.04.2023 (09:13)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie formule 1 vyhrál úřadující mistr světa Max Verstappen z Red Bullu. Nizozemský pilot porazil o 236 tisícin sekundy George Russella z Mercedesu. Třetí byl další pilot "Stříbrných šípů" Lewis Hamilton. Verstappenův týmový kolega a druhý muž průběžného pořadí Sergio Pérez nepostoupil kvůli technickým potížím a výjezdu mimo trať z první části kvalifikace a odstartuje v neděli z poslední 20. příčky.

Verstappen v Austrálii vyhrál kvalifikaci formule 1, Pérez odstartuje poslední

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.04.2023 (09:00)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie formule 1 vyhrál úřadující mistr světa Max Verstappen z Red Bullu, nizozemský pilot porazil o 236 tisícin sekundy George Russella z Mercedesu. Třetí byl další pilot „Stříbrných šípů“ Lewis Hamilton. Verstappenův týmový kolega a druhý muž průběžného pořadí Sergio Pérez nepostoupil kvůli technickým potížím a výjezdu mimo trať z první části kvalifikace a odstartuje v neděli z poslední 20. příčky.

Sainz ovládl kvalifikaci na Velkou cenu USA F1, druhý odstartuje Verstappen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2022 (07:20)     Sekcia sport

Kvalifikaci na VC Saúdské Arábie F1 vyhrál Pérez, Verstappen odstartuje až z 15. místa

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (19:09)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál Sergio Pérez. Obhájce titulu Max Verstappen odstartuje kvůli technickým potížím až z 15. místa.

Kvalifikaci na Velkou cenu Eifelu F1 vyhrál Bottas před Hamiltonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.10.2020 (16:15)     Sekcia sport

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Eifelu F1 vyhrál Valtteri Bottas. V první řadě ho doplní Lewis Hamilton, ze třetí příčky odstartuje Max Verstappen.

F1 ONLINE: Verstappen odstartuje v Kanadě z pole position

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2023 (07:11)     Sekcia sport

Sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Kanady formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu a v závodě, který vypukne ve 20:00, tak odstartuje z pole position. Druhý muž průběžného pořadí mistrovství světa Sergio Pérez doplatil v kvalifikaci na deštivé podmínky a vyjede až jako dvanáctý. Závod s námi můžete sledovat v podrobné reportáži na Sport.cz.

Bude letos velké drama? Kvalifikaci v Bahrajnu vyhrál Verstappen

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2021 (14:06)     Sekcia sport

Nový ročník formule 1 začíná v Bahrajnu a do nedělního závodu odstartuje z pole position Max Verstappen z Red Bullu. Obhájce titulu Lewis Hamilton z Mercedesu byl v sobotní kvalifikaci druhý.

Kvalifikační sprint na GP Británie vyhrál Verstappen

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.07.2021 (18:44)     Sekcia sport

Silverstone (Británie) - Nizozemský jezdec Max Verstappen vyhrál nově zavedenou sprintovou kvalifikaci na Velkou cenu Británie a vedle toho, že odstartuje do nedělního hlavního závodu z první...

Verstappen vyhrál kvalifikaci na klíčový závod sezony F1, Hamilton byl druhý

Verstappen v Suzuce ovládl i čtvrtou kvalifikaci formule 1 v sezoně

Poslední kvalifikaci sezony F1 vyhrál v Abú Zabí Verstappen, Hamilton byl až třetí

Kvalifikaci F1 v Singapuru vyhrál Leclerc, Verstappen byl osmý

Verstappen vyhrál kvalifikaci v Mexiku

F1 ONLINE: Verstappen trefil ptáka. Na trati byl safety car

Do posledního závodu sezony F1 odstartuje z prvního místa Verstappen

Hamilton zahájí sprintovou kvalifikaci z první příčky

Pérez ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie, Verstappen měl potíže

Kvalifikaci F1 vyhrál Leclerc z Ferrari. Verstappen odstartuje do GP Francie hned za ním

Šampion Verstappen vyhrál kvalifikaci Velké ceny Abú Zabí před Leclercem

Deštivou kvalifikaci v Kanadě vyhrál Verstappen, překvapení na druhém místě

Kvalifikaci Velké ceny Štýrska F1 ovládl Verstappen. Druhý Bottas se na startu propadne

Kvalifikaci v Silverstonu vyhrál Verstappen před dvojicí mclarenů

Kvalifikace v Monaku patřila jezdcům Ferrari. Vyhrál Leclerc před Sainzem

Kvalifikaci Velké ceny F1 v Nizozemsku vyhrál domácí Verstappen

Předčasně ukončenou kvalifikaci F1 v Brazílii vyhrál Verstappen

Kvalifikaci na závěrečný závod F1 v Abú Zabí vyhrál Verstappen

Předčasně ukončenou kvalifikaci vyhrál Verstappen

Verstappen potvrdil formu. Pilot Red Bullu vyhrál kvalifikaci i na Red Bull Ringu

Kvalifikaci na Grand Prix USA vyhrál Verstappen před Hamiltonem a Pérezem

Verstappen vyhrál třetí kvalifikaci po sobě, Norris byl blízko senzaci

Kvalifikaci na GP Rakouska vyhrál Verstappen před Norrisem, Hamilton byl čtvrtý

Kvalifikaci v Monaku vyhrál Verstappen, těsně druhý byl Alonso

Kvalifikaci na závod v F1 v Saúdské Arábii vyhrál Verstappen před Leclercem

Dvakrát přerušenou kvalifikaci v Zandvoortu ovládl domácí Verstappen v Red Bullu