Plzeň v Budějovicích spasil až v nastavení Mosquera

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     28.08.2022 (20:09)     Sekcia sport

Plzeň se po bujarých oslavách postupu do Ligy Mistrů, kde byla nalosována do skupiny smrti, musela znovu nachystat na zápasy domácí soutěže. Včera jí čekaly České Budějovice a za zápasem museli svěřenci Michala Bílka ven. A jednoduché to rozhodně nebylo. Spasitelem se stal až ve čtvrté minutě nastavení Kolumbijec Jhon Mosquera. celý článek

České Budějovice - Plzeň 0:1, radost v nastaveném čase. Tři body trefil Mosquera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2022 (18:23)     Sekcia sport

Tak přece jen to budou všechny body. Plzenští fotbalisté v rámci 5. kola nejvyšší soutěže na poslední chvíli rozhodli zápas v Českých Budějovicích a odvezli si výhru 1:0. Ve čtvrté minutě nastavení se prosadil střídající Mosquera po přihrávce náhradníka Čermáka. Hostům v 78. minutě neuznal rozhodčí po konzultaci s videem branku po ruce Chorého. Plzeň má třetí výhru v řadě a potřetí o gól.

Výhra last minute. Bílek nevyloučil pohyb v kádru Plzně

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2022 (19:47)     Sekcia sport

Zlom přišel s oporami. Fotbalové Plzni to v Českých Budějovicích dopředu dřelo, spasil ji nakonec příchod trojice hráčů ze základu (Kopic, Chorý, Mosquera) v 56. minutě. Od té chvíle se hrálo prakticky na jednu branku, nakonec v nastaveném čase rozhodl o výhře favorita hlavou Mosquera (1:0).

Plzeň rozstřílela Jablonec a dál vede ligu. Spartu spasil gól v nastavení, Slavia ztratila

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (15:43)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté si upevnili vedení v tabulce první ligy, když v neděli doma rozstříleli ve 12. kole účastníka Konferenční ligy Jablonec 5:0. Sparta po výhře gólem v nastavení 1:0 nad Mladou Boleslaví zaostává na druhém místě za Viktorií o čtyři body. To mistrovská Slavia je čtvrtá o dva body za Slováckem. Sešívaní v Českých Budějovicích dotahovali dvougólové manko a nakonec jen remizovali 2:2. Předposlední Teplice pak prohrály s nováčkem z Hradcem 0:3.

Mosquera poslal gólem Plzeň do čela ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (20:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v sobotním utkání 21. kola Fortuna ligy nad Slovanem Liberec 2:1 a v aktuální tabulce nejvyšší soutěže o bod přeskočili vedoucí pražskou Slavii. Ta má ale nedělní utkání proti Slovácku k dobru. O vítězství Západočechů rozhodl ve druhé půli Jhon Mosquera.

Zásah v poslední chvíli! Mosquera v nastaveném čase vystřelil Plzni vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2022 (17:54)     Sekcia sport

5. kolo první fotbalové ligy: Dynamo České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0). Branky: 94. Mosquera Rozhodčí: Hocek - Nádvorník, Machač - Kocourek (video).

Mosquera nařkl slávistu Řeháka z rasismu. Plzeň žádá prošetření incidentu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2021 (11:17)     Sekcia sport

Krátce po závěrečném hvizdu vypjaté nedělní bitvy v Edenu, kterou kvůli červené kartě sám nedohrál, přidal kolumbijský záložník Jhon Mosquera na sociální síť fotografii slávistického asistenta Pavla Řeháka s výmluvným popiskem: „Tenhle hloupý člověk mě nazval opicí.“ Údajnou rasistickou urážku už řeší i Viktoria Plzeň.

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.05.2021 (22:02)     Sekcia sport

V 77. minutě Slovan přece jen poslal do vedení střídající Jhon Mosquera, ale ve třetí minutě nastavení srovnal Antonín Růsek.

Mistr si pojistil klíčového hráče. Mosquera bude působit v Plzni do roku 2024

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2022 (16:59)     Sekcia sport

Záložník Viktorie Plzeň Jhon Mosquera prodloužil s mistrovským klubem smlouvu do roku 2024. O dvouletém pokračování dvaatřicetiletého kolumbijského fotbalisty informovala Viktoria na svém webu.

První posila pro Plzeň: z Liberce přichází kolumbijský záložník Mosquera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2021 (15:13)     Sekcia sport

Jednatřicetiletý Jhon Mosquera je první posilou fotbalové Plzně, kde podepsal smlouvu na dva roky. „Rozhodli jsme se, že je potřeba kádr oživit,“ uvedl klubový ředitel Adolf Šádek. Příchod kolumbijského záložníka má být první krok.

Rána pro Slovan! Zbrojovka srovnala v nastavení a drží naději na záchranu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2021 (19:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce remizovali v předehrávce 32. kola Fortuna ligy se Zbrojovkou Brno 1:1. Domácí poslal do vedení v 77. minutě Mosquera, hosté díky Růskovi srovnali ve třetí minutě nastavení.

Mosquera dostal třízápasový trest, Ostrava zaplatí 60 tisíc korun

Je smutné, že se něco takového na stadionech pořád děje, říká Mosquera k rasistickým urážkám a doufá v potrestání viníka

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Problémy pro fotbalovou Plzeň. Přišla i o Mosqueru se Staňkem

Nešťastná Boleslav se červené pro Dočkala nedovolala, Hložek pak spasil Spartu

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu!. Plzeň vystřelila tři body v nastavení, Baník zachránil bod

Plzeň žádá tvrdý postih. Tohle nehodláme tolerovat, komentuje rasistický útok na Slavii

Liberec v závěru ztratil vedení a s Karvinou jen remizoval

Klokani obrali Spartu o body! Plzeň vystřelila výhru v nastavení, Baník remizoval

Mosquera nařkl asistenta Slavie Řeháka z rasismu, Plzeňští se za hráče postavili

FOTBAL ONLINE: Sparta srovnává skóre! Plzeň vystřelila tři body v nastavení, Baník zachránil bod

Španěly spasil gól v šesté minutě nastavení, šlágr Ligy národů s Německem skončil 1:1

Plzeň udolala mistra, Pardubice obraly Boleslav. Kladno s Jágrem padlo v Budějovicích

Plzeň remizovala 0:0 v Českých Budějovicích a je dál čtvrtá

Slova o střílení? Šílená, říká nová hvězda Liberce Mosquera

Mosquera vykouzlil parádu, v bitvě jihu proti severu kraloval Slovan

Mosquera začal v Liberci dvěma góly. Přesně zapadá do toho, co chceme hrát, těší kouče