Hattrick za tři minuty. Nestárnoucí Rešetár vyhlíží další titul s Plzní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.08.2022 (08:12)     Sekcia sport

Na konci dubna oslavil osmatřicáté narozeniny, ale na hřišti je pořád k nezastavení. Lukáš Rešetár, kapitán futsalistů plzeňského Interobalu, hned v prvním utkání nové sezony znovu ukázal, že stárnutí je pro něj cizí pojem. Rodák z Aše si v úvodním ligovém kole v Liberci připsal hattrick, ke kterému mu stačily pouhé tři minuty ve druhém poločase. celý článek

Rešetár a spol. míří za snem. Futsalisty Plzně čeká první ligové finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.05.2021 (08:25)     Sekcia sport

Deset finálových sérií zažil s Chrudimí futsalista Lukáš Rešetár. Všech deset bylo vítězných. V tom jedenáctém se sedmatřicetiletý reprezentant postaví právě proti bývalému klubu. S Plzní, kde rodák z Aše vyrůstal a pro kterou ve čtvrtek startuje vůbec první bitva o titul. Série na tři výhry začíná v městské hale na Slovanech v 19 hodin.

Dva zápasy a dost. Rešetár se loučí s národním týmem, pokračuje jen v Plzni

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2023 (11:30)     Sekcia sport

Když minulou středu v Plzni poslal pohotovou střelou krátce před koncem český tým v kvalifikačním duelu s Itálií do vedení 3:2, zaznamenal zřejmě jeden ze svých posledních gólů v reprezentaci. Český kapitán a trojnásobný držitel titulu Futsalista roku Lukáš Rešetár se po neuvěřitelných osmnácti letech bude loučit s národním týmem.

Plzeň futsalistům nepřála, proti Arménii se trefil pouze Rešetár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2022 (11:49)     Sekcia sport

Cesta na světový šampionát se komplikuje. Česká futsalová reprezentace prohrála ve středu i druhý kvalifikační souboj. Po porážce 2:4 v Jerevanu podlehla stejnému soupeři v Plzni 1:4. O jediný gól Čechů se postaral kapitán Lukáš Rešetár z domácího Interobalu.

Poslední sezona, má už jasno Rešetár. Po českém se loučí i s plzeňským dresem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2024 (11:06)     Sekcia sport

V závěru loňského roku se loučil v kvalifikačním duelu se Slovinskem s reprezentačním dresem. Nyní brzy čtyřicetiletý futsalista a kapitán plzeňského Interobalu Lukáš Rešetár oznámil konec kariéry i na klubové úrovni. „Asi už ve mně uzrálo rozhodnutí, že je třeba posunout se jiným směrem, nadešel ten správný čas,“ konstatoval Rešetár.

Bayern hrál od 12. minuty o deseti, Lewandowski přesto nastřílel Stuttgartu hattrick

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.03.2021 (17:39)     Sekcia sport

Nejlepší střelec německé fotbalové ligy Robert Lewandowski nastřílel hattrick a Bayern Mnichov hrající od 12. minuty v deseti porazil 4:0 Stuttgart.

Loni pražský přebor, teď málem hattrick Plzni. Pohádka, zářil no name hrdina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2022 (10:58)     Sekcia sport

Hattrick v ligové premiéře, ve 30 letech a proti šampionovi? Fotbalista Jakub Urbanec hollywoodský příběh, který se vzhledem k zahozené penaltě v nastavení zvrtl spíše v hořkosladký a barrandovský, nedopsal. Zoufat nemusel, dva góly Plzni, to je beztak mistrovský debut proti úřadujícím šampionům.

Dva góly? Měl jsem za úkol dát tři, směje se plzeňský futsalista Rešetár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2022 (11:56)     Sekcia sport

Symbolicky v den osmatřicátých narozenin si nadělal krásný dárek. Dvěma brankami přispěl Lukáš Rešetár k vítězství plzeňských futsalistů 6:4 nad Teplicemi v rozhodujícím duelu semifinále. „Musím uznat, že tohle byla jedna z nejtěžších sérií v kariéře,“ připustil lídr Interobalu.

Sparta rozstřílela Teplice 7:2, Krejčí mladší dal hattrick

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.04.2021 (20:42)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Sparty rozstříleli v 25. kole první ligy Teplice 7:2. Úvodní gól dal ve třetí minutě Adam Hložek a poté v rozmezí 13. až 29. minuty zaznamenal premiérový hattrick...

Konec po historické sezoně, basketbalistky Chomutova opouští kouč Rešetár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.06.2023 (08:27)     Sekcia sport

Chomutovské basketbalistky už nepovede slovenský trenér Jozef Rešetár, pod jehož taktovkou letos Levhartice vybojovaly v lize historické bronzové medaile. Severočeský klub na svém webu oznámil, že dvaasedmdesátiletý kouč po dvou letech u týmu končí.

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň rozdrtila Bolku! Jak zareaguje Slavia? Příbram šokovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2020 (12:59)     Sekcia sport

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1. Liberec díky finiši porazil Slovácko 3:1, hostující Kadlec byl vyloučen. Baník dlouho vedl ve Zlíně, po gólu z poslední minuty však remizoval 1:1. Druhá Plzeň rozdrtila Mladou Boleslav 7:1, Čermák nasázel hattrick. Vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Hvězdy šampionů: Provod, Sima či Stanciu, který byl v zimě jednou nohou pryč

Plzeňané spolu? Je to varianta, říká před kvalifikací futsalista Rešetár

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň rozdrtila Bolku! Také Slavia koncertuje, Příbram šokovala

Další titul v klasickém šachu pro Navaru. V Plzni završil desítku

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň rozdrtila Bolku! Slavia jistě vede, Příbram šokovala

Čermákův hattrick vévodil přestřelce na dálku, Plzeň i Slavia koncertovaly

Plzeňský futsalista Rešetár: Ligu mistrů pořádně doceníme spíš až za pár let

Nejrychlejší hattrick v historii francouzské ligy

Plzeň ovládla pohár. S rokem můžeme být spokojení, říká kapitán Rešetár

Arménie bude jiný tým než před lety, ví kapitán futsalové reprezentace Rešetár

Zlatý. Dudycha za to vzal v pravou chvíli a vyhlíží mistrovství světa

Soupeři pro osmifinále: Sparta vyhlíží obry, Slavia s Plzní mají i cestovatelské varianty

Hattrick po dvou letech. Chlapík vybíral z čepic a varoval: Náš výkon nebyl nejlepší

Mistrovský hattrick i u sousedů: Slovan Bratislava slaví kolo před koncem

Mohamed Salah stihl hattrick za 6 minut. Nálada se změnila, raduje se Jürgen Klopp

Když pláč střídá smích aneb jak Thomas ukončil vítězné čekání. A teď Tour, vyhlíží

Hejda: Lewandowského jsem si užil na Camp Nou až až, v Plzni mi chybět nebude!

Mistrovský hattrick! Fotbalistky Slavie porazily Slovácko a slaví další titul

Úžas Maria a uznání od diktátora. Hokejisté před 35 lety dobyli poslední domácí titul

Itálii máme co vracet, hlásí s reprezentací se loučící futsalista Rešetár

S úctou Slovan! Bývalý Trpišovského tým potvrdil Slavii titul

Tvrdé ruce udeřily! Nestárnoucí těžkotonážník půjde o titul, rival ho chce poslat do invalidního důchodu

Jak dostal Vrba facku. Kdo je vlastně adept na titul: Sparta, anebo Slovácko?

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň válcuje Bolku! Příbram šokovala, Baník přišel o výhru

Vémola polevovat nehodlá! Vyhlíží další titul. S kým by rád obhajoval?

Fotbalisté Slavie v případě vítězství nad Plzní obhájí titul

Benzema odstartoval hattrick faulem, úplně to změnilo zápas, zlobí se v PSG

Lídr extraligy znovu podlehl Plzni, vyrovnávací gól přišel po závěrečném klaksonu

Karim Benzema se blýskl hattrickem za 6 minut

Hejdova dekáda v Plzni: Kartáč od Vrby, čekání na šanci, titul s kapitánskou páskou

Marodka se vylidňuje, Holeše jsme ale z tréninku vyháněli, líčil Trpišovský

Siniakovou těšilo, že zápěstí po návratu vydrželo a vyhlíží v Paříži čtyřhru

Plzni pomohl hattrick mladíka Přikryla, Třinec znovu vyhrál doma

Sparta prohrávala v Liberci už o dva góly, remízu pak zachránila během jediné minuty