Slávisté si duel na Slovácku zkomplikovali. Utkání by slušelo víc gólů, tvrdí po remíze kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2022 (23:45)     Sekcia sport

V nedělní generálce obou týmů na vstup do skupinové fáze Konferenční ligy zachránili fotbalisté Slavie na hřišti Slovácka v báječné kulise aspoň plichtu 1:1 až šestnáct minut před koncem z pokutového kopu. Pražané ztratili body po pěti ligových triumfech v řadě. celý článek

Jarošíkovi premiéra na Slovácku bodově nevyšla. Máme ale na čem stavět, tvrdí nový kouč Teplic

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2021 (19:29)     Sekcia sport

Premiérový duel na prvoligové lavičce se pro jeho mužstvo zpočátku vyvíjel dobře, ale nakonec se z bodového zisku neradoval. Fotbalisté Teplic, které poprvé vedl kouč Jiří Jarošík, padli na Slovácku těsně 2:3.

Fotbalisté remizovali s Walesem 2:2, zkomplikovali si tím boj o druhé místo ve skupině

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.10.2021 (22:37)     Sekcia sport

Prohrávali, vedli a nakonec byli rádi, že mají z domácího utkání proti Walesu alespoň bod. Čeští fotbalisté si po remíze 2:2 zkomplikovali boj o druhou příčku v kvalifikační skupině a lepší výchozí pozici pro baráž o mistrovství světa.

Nečekané zdržení, fanouška v Kluži odvezla sanitka. Nepříjemná pauza, shodli se slávisté

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (19:25)     Sekcia sport

Na patnáct minut šel fotbal stranou. Během zápasu Konferenční ligy mezi Kluží a Slavií (2:0) zdravotníci ošetřovali fanouška, jehož podle informací České televize postihl infarkt. Duel byl přerušený, první půle se natáhla na 61 minut. Slávisté prohrávali už před nucenou pauzou, ve druhém poločase inkasovali ještě jednou a další porážkou si zkomplikovali postupové vyhlídky.

Slovácku nepovolili moc velkých šancí. O to víc porážka bolí, netají kouč Bohemians

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (10:14)     Sekcia sport

Ani jedno mužstvo si nevypracovalo větší počet vyložených šancí, a tak ligové utkání mezi fotbalisty Slovácka a Bohemians 1905 spělo k bezbrankové remíze. Jenže ve třetí minutě nastavení neuhlídali Pražané střídajícího Ciciliu, a tak kouč klokanů Luděk Klusáček musel skousnout, že jeho tým přišel po prohře 0:1 na poslední chvíli o kýžený bod.

Boleslav - Slovácko 2:3, nový kouč Jarolím dál bez výhry, hosté duel otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.12.2020 (16:51)     Sekcia sport

Mladoboleslavští fotbalisté nebudou mít klidné svátky, v závěrečném utkání podzimní části podlehli doma Slovácku 2:3 a od sestupových příček je dělí jen skóre.

Vázl střed hřiště, bylo hodně faulů, hra se přerušovala, litoval Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2023 (18:35)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté použili v Jablonci stejný model jako před dvěma týdny Sparta, kdy po utkání v evropském poháru vyměnili takřka kompletní jedenáctku. Ale na rozdíl od sparťanů to nebyl dobrý tah, poprvé v sezoně ztratili body po remíze 1:1. „Zápas jsme si zkomplikovali v prvním poločase, kdy jsme nedokázali dát vedoucí gól,“ litoval kouč Jindřich Trpišovský.

Jedno mužstvo bude slavné, druhému zbydou oči pro pláč, ví kouč Sparty Vrba před finále proti Slovácku

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2022 (19:39)     Sekcia sport

Klenot fotbalistů Sparty Adam Hložek, který kvůli zranění vynechal o víkendu nepodařený ligový duel s Hradcem Králové, nebude Pražanům ve středečním finále MOL Cupu proti Slovácku (od 19 h v Uherském Hradišti) s největší pravděpodobností chybět. „Chystá se na předzápasový trénink. Po něm se rozhodne, zda Adam nastoupí,“ sdělil kouč letenského týmu Pavel Vrba.

Z nominace fotbalistů vypadli tři slávisté, kouč vzal Zmrhala, Tecla či Wiesnera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2021 (12:18)     Sekcia sport

Sedm fotbalistů dodatečně nominoval trenér národního mužstva Jaroslav Šilhavý pro nadcházející utkání v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2022 proti Bělorusku a Belgii. Naopak z původního kádru čtyři hráči vypadli, z toho tři slávisté.

Druhá remíza v řadě. Nepoznamená nás, tým vybudím, tvrdí po ztrátě na Slovácku kouč Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (20:26)     Sekcia sport

Po plichtě v derby se Slavií zaváhali i v sobotu na Slovácku. Fotbalisté Sparty remizovali v ligovém duelu v Uherském Hradišti 1:1 a trenér Brian Priske si po závěrečném hvizdu netroufal říct, zda jeho tým v moravském městě dva body ztratil nebo jeden získal.

Basketbalisté Nymburka si zkomplikovali v LM situaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2021 (20:18)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka prohráli utkání 5. kola Ligy mistrů na hřišti Igokey 69:76 a výrazně si zkomplikovali boj o postup ze skupiny E.

Hradečtí hledají recept, jak dávat víc gólů. Pilař potřebuje podporu dalších hráčů, apeluje Kotal

HOKEJ ONLINE: Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

Slovensko - Česko, hraje Kalas i tři slávisté, na hrotu debutant Hložek

Hašek hráče po Baníku káral. S Pardubicemi nás čeká klíčové utkání, tuší kouč Zbrojovky

Slovácku pomohl k výhře chybující brankář Teplic Grigar. Nic mu nevyčítám, tvrdí Frťala

Vyloučení Karabce? Zápas jsme mohli otočit, říká kouč Suchopárek

Zklamaný Trpišovský po remíze v Příbrami: Je absurdní, že hrajeme v prosinci, lednu a únoru!

Po remíze s Olomoucí už nemá Slovácko čtvrté místo ve svých rukou. Ještě se o něj popereme, tvrdí kouč

Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

Ostravský kouč Smetana remízu na Slovácku bral, domácí Svědík žehral na koncovku

Plzeňské komplikace. Trápí nás koncovka, ví Bílek po další ztrátě

Slovácko - Plzeň, hosté s vítěznou sestavou, domácí chybí obránci

Slovácko teď miluju ještě víc, smál se boleslavský kouč Jarolím po klíčové výhře v Hradišti

Komplikace. Slávisté podruhé za sebou nebodovali

Češi se pokusí proti Maďarsku napravit reputaci po remíze s Albánií

Liberec podle komise neměl proti Slovácku kopat penaltu

Bořil měl dostat červenou kartu, rozhodčí upřeli Slovácku na Slavii penaltu

Po výhře nad Budějovicemi brali tři body i ve Zlíně. V Boleslavi ještě myslí na skupinu o titul

Británie řeší skandál West Hamu! Sprostý rasismus, pak nešťastná amputace během oslav

Sparta hrála finále jen naoko. Rosický, demisi! skandovali sparťané na Slovácku

Plzeň po remíze poprvé v sezoně ztratila, série proti Frýdku-Místku však trvá

Slovácko - Sparta, z mladíků jen Souček, v sestavě nechybí Hancko ani Dočkal

Slovácku dvakrát pomohl VAR. Důležitá výhra, tvrdí kouč Svědík, který by rád stávající kádr udržel

Slávisté vyrážejí na soustředění. Do Portugalska s týmem letí také Ihattaren

Slavia chce kvůli pohárové odvetě odložit ligový duel proti Olomouci

ONLINE: Ostrava - Slovácko 0:0, premiéra kouče Hapala, domácí se chtějí zvednout

Slovácku chybí po distancu Kadlece obránci, Zahustel je po operaci

Zbrojovka nasázela Bystrci půltucet. Gólů mělo být víc, tvrdí kouč prvoligového nováčka

Plzeň na Slovácku? Nepodali jsme špatný výkon, tvrdil kouč Bílek navzdory porážce

Basketbalisté Nymburka si v Lize mistrů zkomplikovali situaci, postup se jim vzdálil

HOKEJ ONLINE: Sparta nemá slitování, Zlín už dostal deset gólů. Hradec padl v prodloužení