Argentinští basketbalisté po 11 letech vyhráli americký šampionát

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2022 (08:35)     Sekcia sport

Basketbalisté Argentiny po jedenácti letech vyhráli americké mistrovství. V nedělním finále v Recife si úřadující vicemistři světa poradili 75:73 s domácí Brazílii. celý článek

Basketbalisté Kansasu vyhráli po velkém obratu univerzitní šampionát

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2022 (08:06)     Sekcia sport

Basketbalisté Kansasu vyhráli po velkém obratu ve finále proti Severní Karolíně počtvrté šampionát americké univerzitní basketbalové ligy NCAA. Jayhawks prohrávali v rozhodujícím duelu Final Four v New Orleans po první půli 25:40, ale dokázali otočit na konečných 72:69.

Basketbalisté Kansasu vyhráli po velkém obratu univerzitní šampionát NCAA

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2022 (08:57)     Sekcia sport

Basketbalisté Opavy po 19 letech sesadili Nymburk z trůnu a ovládli ČP

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.03.2022 (21:58)     Sekcia sport

Louny - Basketbalisté Opavy vyhráli po 19 letech Český pohár. Ve finále v Lounech zvítězili nad favorizovaným Nymburkem 97:93 a vybojovali šestý triumf v historii soutěže. Naposledy slavili...

Basketbalisté Argentiny selhali v kvalifikaci a nebudou obhajovat stříbro na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2023 (16:33)     Sekcia sport

Argentinští basketbalisté se neprobojovali na letošní mistrovství světa, na kterém měli obhajovat stříbrné medaile. V posledním kvalifikačním utkání podlehli doma Dominikánské republice 75:79 a na šampionátu budou chybět poprvé od roku 1982.

Basketbalisté Opavy po 19 letech ovládli Český pohár a sesadili Nymburk z trůnu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2022 (21:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Opavy vyhráli po 19 letech Český pohár. Ve finále v Lounech zvítězili nad favorizovaným Nymburkem 97:93 a vybojovali šestý triumf v historii soutěže. Naposledy slavili v roce 2003, od té doby třikrát v letech 2004, 2017 a 2019 svému nedělnímu sokovi podlehli ve finále.

Basketbalisté Opavy vyhráli nad Děčínem po prodloužení a slaví pátý titul

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.06.2023 (22:16)     Sekcia sport

Opava - Basketbalisté Opavy slaví po 20 letech pátý ligový titul. Čtvrté finále nad Děčínem vyhráli 108:104 po prodloužení a sérii ovládli 3:1 na zápasy. Svěřenci trenéra Petra...

Fenomenální Antetokounmpo dotáhl Bucks po 50 letech k titulu v NBA

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.07.2021 (06:14)     Sekcia sport

Basketbalisté Milwaukee jsou po 50 letech šampiony NBA. V šestém finále porazili Phoenix 105:98 a sérii vyhráli 4:2.

Obrovské drama ve finále! Basketbalisté Opavy vyhráli po prodloužení a slaví pátý titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2023 (22:08)     Sekcia sport

Basketbalisté Opavy slaví po 20 letech pátý ligový titul. Čtvrté finále nad Děčínem vyhráli 108:104 po prodloužení a sérii ovládli 3:1 na zápasy. Svěřenci trenéra Petra Czudka triumfovali poprvé od roku 2003 a po osmnácti zlatech v řadě Nymburka, který při cestě až z předkola play off vyřadili v semifinále. Zajistili si tak účast v Lize mistrů. Děčín byl ve finále popáté a stejně jako v letech 2015, 2016, 2017, 2019 se musel spokojit se stříbrem.

Kolínští basketbalisté se výhrou v Brně přiblížili k ligovému bronzu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2021 (19:38)     Sekcia sport

Basketbalisté Kolína vyhráli v Brně první duel o třetí místo v lize 92:85. O majitelích bronzových medailí se rozhodne v neděli, kdy je na programu odveta v hale středočeského týmu. Kolín může po devíti letech vyrovnat své ligové maximum.

Basketbalisté Děčína, USK a Brna vyhráli v nové sezoně i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2022 (22:03)     Sekcia sport

Basketbalisté Děčína, USK a Brna vyhráli i v druhém ligovém kole. Severočeši porazili 85:62 Pardubice, Pražané uspěli 88:78 v Ostravě a Brno zvítězilo 87:70 v Hradci Králové.

Opava je po 20 letech basketbalovým mistrem. Děčín zlomila v prodloužení

Basketbalisté Golden State po čtyřech letech znovu ovládli zámořskou NBA

Ostravští basketbalisté vyhráli dohrávku v Opavě, v derby uspěli po šesti letech

Argentinští ragbisté deklasovali Chile, o postup si zahrají s Japonskem

Argentinští futsalisté mají na dosah obhajobu, v semifinále MS porazili Brazílii

Jízda pokračuje. Basketbalisté Nymburka vyhráli v Opavě a slaví 18. titul

Basketbalový pohár patří Opavě

Obrat sezony! Basketbalisté Chicaga smazali ztrátu 25 bodů a vyhráli

Basketbalisté Barcelony vyhráli na Partizanu, Veselý dal 14 bodů a Satoranský 10