ONLINE: Schick vs. Pavlenka, souboj Čechů v Německu. Hraje se i derby BVB - Schalke

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (15:14)     Sekcia sport

Dva české fotbalisty svedlo proti sobě 7. kolo německé bundesligy: Patrik Schick s Leverkusenem čelí Brémám, jejichž bránu hájí Jiří Pavlenka. Vývoj skóre můžete od 15:30 sledovat online, hraje také Bayern v Augsburgu či Dortmund v derby se Schalke. celý článek

ONLINE: Leverkusen s Hložkem a Schickem, za Schalke hraje Král. V akci i Pavlenka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2022 (15:15)     Sekcia sport

Čeští reprezentanti Patrik Schick s Adamem Hložkem nechybějí v zahajovací jedenáctce fotbalového Leverkusenu ve 3. bundesligovém kole proti Hoffenheimu. Na lavičce hostů je připravený Pavel Kadeřábek. Začíná se v 15:30, nejen u tohoto utkání můžete sledovat online vývoj skóre.

Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k bodu. Schick v základu na Dortmund, Hložek na střídačce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (17:32)     Sekcia sport

Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do německé ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida. Od 18:30 se hraje šlágr kola Dortmund - Leverkusen. Zatímco Patrik Schick nechybí v základní sestavě hostů, letní posila ze Sparty Adam Hložek začíná na lavičce. Utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži.

ONLINE: Hraje Leverkusen, v akci i Pavlenka s Brémami. Večer Bayern - Schalke

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2022 (15:28)     Sekcia sport

Německá fotbalová bundesliga pokračuje 15. kolem, v němž se například Brémy s gólmanem Jiřím Pavlenkou v sestavě střetávají s Lipskem. Hraje také Leverkusen či Hoffenheim, vývoj skóre můžete od 15:30 sledovat online.

ONLINE: Brémy hostí Stuttgart, zahraje si poté Schick proti Schalke?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2020 (15:26)     Sekcia sport

Desáté kolo fotbalové bundesligy pokračuje dvěma nedělními zápasy. V tom prvním nechybí čeští fotbalisté Jiří Pavlenka a Theo Gebre Selassie – dokážou s Brémami zdolat Stuttgart a přeskočit jej v tabulce? Utkání můžete od 15.30 sledovat online.

FOTBAL ONLINE: Schick spálil další tutovku, v Dortmundu už je na place i Hložek

FOTBAL ONLINE: Schick ve šlágru na Dortmundu v sestavě Leverkusenu, Hložek začíná na lavičce

ONLINE: Hraje se liverpoolské derby, pak jde do akce West Ham na Chelsea

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2022 (13:20)     Sekcia sport

Liverpoolským derby startuje sobotní program 6. kola fotbalové Premier League. Duel Everton - Liverpool má výkop už od 13.30. Od 16.00 se hraje dalších šest utkání, poslední dnešní souboj obstará mistrovský Manchester City na Aston Ville od 18.30. Všechna utkání můžete sledovat v online reportážích.

Souboj reprezentantů v Německu: Schick hraje proti Daridovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.05.2020 (18:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Lipska hostí v duelu 28. kola německé bundesligy rozjetou Herthu Berlín, která po koronavirové pauze dala ve dvou zápasech sedm gólů a žádný nedostala. Od začátku proti sobě hrají i čeští fotbalisté Patrik Schick a Vladimír Darida. Výkop je v 18.30.

Bundesliga: Leverkusen hostí Wolfsburg, Lipsko hraje v Mohuči

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (15:29)     Sekcia sport

Po pátečním duelu v Mönchengladbachu, kterým fotbalová bundesliga vstoupila do své odvetné části, je v sobotu na programu šest utkání 18. kola. Startuje se v 15.30, v akci budou i čeští reprezentanti Schick, Darida, Pavlenka či Gebre Selassie. Šlágrem je souboj Leverkusenu proti Wolfsburgu.

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí

ONLINE: Gólman Pavlenka čelí Bayernu, Schick se vrací proti Bielefeldu

ONLINE: Lídr proti poslednímu. Bayern hraje se Schalke, zopakuje kanonádu?

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko dohání manko, Německo jde opět do vedení

HOKEJ ONLINE: Švédové jasně vyhráli. Velká Německá série pokračuje. Co Švýcaři?

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko udrželo naději na čtvrtfinále, německá vítězná série pokračuje

ONLINE: Xabiho premiéra, Leverkusen hostí Schalke. Večer tahák BVB - Bayern

HOKEJ ONLINE: Švédové se dočkali, šok pro Švýcary. Lotyšsko drží naději, německá série pokračuje

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko otočilo proti Britům, Německo si připsalo pátou výhru v řadě

HOKEJ ONLINE: Obrat, favorit už vede. Švédové jasně vládnou. Německá série pokračuje

HOKEJ ONLINE: Británie zaskočila Lotyšsko, Kazachstán znovu zabírá

ONLINE: Schalke po debaklu hraje s Augsburgem, v sestavě chybějí Češi

HOKEJ ONLINE: Británie zaskočila Lotyšsko, Němci v přestřelce otočili bitvu s Kazachstánem

HOKEJ ONLINE: Švédská radost byla předčasná, šok pro Švýcary. Lotyšsko drží naději, německá série pokračuje

ONLINE: Derby o finále Ligového poháru v Anglii, United hrají se City

HOKEJ ONLINE: Lotyšsko zkusí na MS zkrotit outsidera, v akci bude i Švédsko

ONLINE: Bayern hraje s Leverkusenem, v sestavě jen Schick, Hložek na lavičce

ONLINE: Ve Vítkovicích a Hradci Králové se hrají derby, Sparta hostí Kometu

FOTBAL ONLINE: Schick bojuje proti Bayernu! Brémy slaví výhru, Gebre Selassie hrál jubilejní zápas

ONLINE: Bayern hraje v Augsburgu o udržení prvenství. Jak odpoví Dortmund?

FOTBAL ONLINE: Pavlenka čaruje, ale Češi přesto inkasovali