Dřina v Tel Avivu se šťastným koncem. Potřebujeme deblistu, viděl kapitán

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2022 (17:51)     Sekcia sport

Páteční takřka selanku vystřídalo sobotní drama. Po prohrané čtyřhře a úvodním setu třetího singlu se Češi trochu strachovali o výsledek baráže v Tel Avivu. Jiří Lehečka ale nakonec otočil dvouhru s Edanem Lešemem a na oslavu postupového vítězství 3:1 si zařval z plných plic. celý článek

Kapitán Tecl: Na tým jsem hrdý. A dvě střely? Většinou jich na gól potřebujeme třicet

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2022 (20:10)     Sekcia sport

Zdálo se, že šťastná trefa Stanislava Tecla dodá fotbalové Slavii necelých deset minut před koncem potřebný klid. Jenže závěr ligového utkání v Jablonci byl nakonec ještě hodně divoký: kontaktní branka, tvrdé zákroky, strkanice, hádky. „Mrzí mě to,“ líčil hostující kapitán. „Poslední minuty jsme měli pohlídat mnohem lépe.“

Drama se šťastným koncem. Nymburk o výhře v Lize mistrů rozhodl dvě sekundy před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2021 (20:36)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka zvítězili v dramatickém druhém osmifinále Ligy mistrů nad Sassari 90:89. Rozhodl trefou dvě vteřiny před koncem Hayden Dalton.

Potřebujeme jednu dvě ušmudlané výhry, říká kapitán budějovických hokejistů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2020 (08:58)     Sekcia sport

Svými výkony si vybojoval reprezentační dres. Kapitán hokejistů budějovického Motoru Pavel Pýcha má i tak těžké spaní.

Olympijský sen žije. Kanada nás podcenila a my se i v kritické chvíli kousli víc, zářil Satoranský

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.07.2021 (06:05)     Sekcia sport

Neuvěřitelné drama se šťastným koncem prožili čeští basketbalisté v semifinále olympijské kvalifikace ve Victorii, kde dokázali perfektním výkonem zaskočit favorizovanou Kanadu a díky senzační výhře 103:101 v prodloužení naprosto roztrhat papírové předpoklady. Jako správný kapitán rozhodl epochální bitvu Tomáš Satoranský košem, který dal 1,8 vteřiny před závěrem prodloužení.

Nedali nám čuchnout. Potřebujeme deblistu, hrát čtyřhru hned po singlu je jiná disciplína, štvalo Lehečku

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2023 (06:51)     Sekcia sport

Tahle středa ještě české tenisty bude nějakou dobu mrzet, i když prohrát s Austrálií není žádná ostuda. K postupu do semifinále Davis Cupu na turnaji v Málaze chyběly výběru kapitána Jaroslava Navrátila pouhopouhé dva míčky. Jiří Lehečka ale skvěle rozehraný duel s Alexem de Minaurem nedotáhl a čtyřhra byla nad české síly.

Blázinec s dobrým koncem. Vedení nám ale utíkat nesmí, velel Červenka

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (19:23)     Sekcia sport

A pak že na olympijském turnaji bude padat málo branek! Čeští hokejisté i Rusové po dvou utkáních, v nichž bylo gólů jako šafránu, předvedli ve vzájemném duelu hotovou kanonádu se šťastným koncem v prodloužení pro tým Filipa Pešána. V jeho středu opět výrazně čněl Roman Červenka.

Pohárový duel jako přes kopírák. Nejdřív dva góly, pak se Plzeň o výhru zase strachovalla

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2021 (17:58)     Sekcia sport

Koncem týdne zvládla Plzeň úspěšné vykročení na evropskou pohárovou scénu, tři dny na to vítězně vykročila i do nového ligového ročníku. A dokonce stejnou výhrou 2:1 a po obdobném průběhu střetnutí. V prvním půli měla v utkání s Mladou Boleslaví jasně navrch a zaslouženě vedla dvoubrankovým rozdílem, půlhodiny před koncem ovšem hosté snížili a ze zápasu se stalo drama. Pro Bílkovy svěřence ovšem i tentokrát se šťastným koncem.

V mínusu být nemůžeme, takhle mančaftu nepomůžeme, ví kapitán Komety

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2021 (11:11)     Sekcia sport

V extralize je tenhle útok unikátem, několik let hraje takřka nepřetržitě spolu. Ale kdo ví, jak to v Brně bude s hvězdným triem Zaťovič - Holík - Mueller teď, když se Kometě nedaří chytit na začátku sezony lauf. „Potřebujeme dávat víc gólů,“ ví kapitán Martin Zaťovič.

Laciná třetí porážka. Dali jsme si tři vlastní góly, litoval olomoucký kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2021 (11:18)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce udělali se Spartou příliš chyb a ve čtvrtek jim hrozí konec sezony. Čtyři a půl minuty před koncem třetí třetiny třetího duelu sudí Petr Lacina vyloučil za sekání olomouckého hokejistu Rostislava Olesze. „Takových seker dostanu pět za zápas. My potřebujeme vyrovnat a ty nás vyloučíš za tohle?!“ hřímal kapitán Hanáků Martin Vyrůbalík.

Drama se šťastným koncem. Čeští hokejisté po trefě Chlapíka slaví výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:19)     Sekcia sport

Český tým zakončil Švédské hokejové hry vítězstvím, když nad Švýcarskem zvítězil 2:1 v prodloužení. Svěřenci kouče Kariho Jalonena vedli 1:0 po zásahu Fleka, ale soupeř chvíli před koncem srovnal a poslal duel do prodloužení. Tam ale Češi strhli vítězství na svou stranu, dva body pro Čechy zajistil přesilovkovou trefou Filip Chlapík.

Hanáci vyrovnali v závěru a v nájezdech dokonali obrat. Ztratit takto zápas, nechápu, kroutil hlavou útočník Motoru Kondelík

Šílený příběh mladé Češky měl šťastný konec

Obrovská bitva se šťastným koncem, volejbalisté uspěli v Evropské lize i podruhé

Ledecká překonala během sezony zřejmě černý kašel, větší změny v týmu nechystá

Děsivé okamžiky. Biatlonistku přepadl medvěd. To je konec, loučila se se životem

Během karantény šlo teplickému fotbalistovi o život. Hořela mu chata

Krpálek v Tel Avivu narazil. Olympijský vítěz prohrál hned první zápas

Macháč zlomil soupeře při setbolech. Chceme rychle třetí bod, naplánoval kapitán

Příhraniční drama se šťastným koncem: Holtbyho želvy Honey a Maple jsou doma

Z kapitána šťastným žolíkem. Jak Hubník pomohl k výhře Olomouce nad Brnem

Po dvou letech je její! Sparta z Itálie vykoupila Hancka

Krpálkův rychlý konec v Tel Avivu! Tohle se mu dlouho nestalo

Barážové drama se šťastným koncem. Futsalisté po penaltách udolali Chorvatsko a postupují na MS

Sešívaná radost! Slávistky obhájily double, Spartu porazily na penalty

Rozhodla naše nemohoucnost dávat góly, smutnil kapitán Sparty. A chválil Kacetla

Oslabená Sparta přišla o výhru v Teplicích

Vyloučený kapitán Zbrojovky vzal prohru na sebe. Druhého faulu jsem se měl vyvarovat, kaje se Štepanovský

Zahodila pádlo, málem se zvrhla. Bláznivý den favoritky Fišerové na MS

Kapitán fotbalistů Dortmundu Reus prodloužil smlouvu

Judistka Zachová byla na Grand Slamu v Tel Avivu sedmá ve váze do 63 kg

Kouč Španělů viděl závod dvou sporťáků. Ale my jsme byli lepší, řekl poražený kapitán