Zlato, stříbro, teď bronz. Němci zkompletovali svou sbírku z EuroBasketu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2022 (19:58)     Sekcia sport

Němečtí basketbalisté porazili v utkání o třetí místo Polsko 82:69 a slaví po sedmnácti letech medaili z mistrovství Evropy. Tým kanadského trenéra Gordieho Herberta vedl k třetímu cennému kovu 26 body rozehrávač Dennis Schröder. celý článek

Silným ženám s koulí vládla Kung Li-ťiao a slaví první olympijské zlato

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.08.2021 (05:08)     Sekcia sport

Bronz z Pekingu, stříbro z Londýna a konečně také zlato. Číňanka Kung Li-ťiao vyhrála v Tokiu soutěž koulařek výkonem 20,58 metru a doplnila svou sbírku olympijských medailí o tu nejcennější.

Plážové zlato pro Američanky. Rossová zkompletovala olympijskou sbírku medailí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2021 (06:04)     Sekcia sport

Stříbro z Londýna 2012, bronz z Ria de Janeira 2016 a zlato z Tokia 2021. Americká plážová volejbalistka April Rossová zkompletovala olympijskou sbírku medailí, společně s Alix Klinemanovou porazily v pátečním finále na písku australskou dvojici Taliqua Clancyová, Mariafe Artachová hladce 21:15 a 21:16.

Družstvo pistolářů přidalo na Světovém poháru v Káhiře další bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2022 (22:18)     Sekcia sport

Pistoláři Martin Strnad, Martin Podhráský a Tomáš Těhan na závěr Světového poháru v Káhiře získali bronz v soutěži družstev v rychlopalbě a završili českou sbírku v Egyptě pátou medailí. V souboji o třetí místo předčili trojici z Indonésie, zlato brali Němci. Čtyři české medaile měly hodnotu bronzovou, jedna stříbrnou.

Rakušané vyfoukli zlato Slovincům, Čeští skokané skončili v družstvech devátí

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2022 (11:39)     Sekcia sport

Rakouští skokané na lyžích ovládli olympijský závod družstev. Favorizované Slovinsko nakonec bere stříbro, bronz vybojovali Němci. Češi nepostoupili do druhého kola a skončili devátí.

Ukradený titul? Český tým získal stříbro, na nejvyšším stupni po velkých dohadech jásali Němci

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2022 (00:21)     Sekcia sport

Nejednoznačná situace, dohady a tak trochu české zklamání. Zlato bylo blízko, Češi nakonec na MS týmů na dlouhé ploché dráze v Herxheimu brali stříbro. Na nejvyšším stupni se radovali domácí Němci, rozhodčí potvrdil po poslední jízdě verdikt, který určil, že titul zůstane na jejich půdě.

Bitva o olympijské zlato pro Carapaze! Šampion z Tour de France Pogačar bere bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2021 (03:37)     Sekcia sport

Olympijský závod cyklistů s hromadným startem vyhrál Ekvádorec Richard Carapaz. Stříbro získal Belgičan Wout van Aert, bronz Slovinec Tadej Pogačar.

Čeští bikeři skončili v závodě štafet na MS sedmí, titul obhájili Francouzi

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2021 (14:21)     Sekcia sport

Česká štafeta obsadila v závodě horských kol na mistrovství světa v italském Val di Sole sedmé místo. Titul obhájili Francouzi a vyjeli si tak ve štafetě rekordní sedmé zlato. Stříbro získali Američané a bronz vybojovali Němci.

Bronz na MS bere Itálie, olympijské šampionky byly bez šance

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2022 (17:43)     Sekcia sport

Volejbalistky Itálie porazily v duelu o bronz na mistrovství světa 3:0 na sety olympijské vítězky z USA a zkompletovaly svoji historickou sbírku medailí. O zlato se v Apeldoornu od 20:00 utkají obhájkyně zlata Srbky a Brazilky.

Zlato z Tokia? Bylo by to ocenění, že jsem něco dělal pořádně, říká Dostál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.06.2021 (00:00)     Sekcia sport

Žádný z českých sportovců nemá z posledních dvou letních olympijských her tolik medailí. Kajakář Josef Dostál získal bronz v Londýně a stříbro a bronz v Riu. Na zlato ale pořád čeká. V olympijském rozhovoru před Tokiem pro iDNES Premium mluví o ztrátě olympijských ideálů, překonávání vlastních rekordů nebo o své velké zálibě: hraní počítačových her.

Pohádka basketbalových Levhartic z Chomutova: bronz a vzhůru do EuroCupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2023 (09:11)     Sekcia sport

Zlato, stříbro, bronz! Basketbalové Levhartice završily pohádkový medailový hattrick. Po triumfu v evropském poháru EWBL a druhém místě v Českém poháru poprvé v dějinách získaly cenný kov také v nejvyšší soutěži.

Třetí letní zlato pro Davidovou. Na MS ovládla závod s hromadným startem

Olympijské zlato z lyžařského slopestylu získala Švýcarka Gremaudová

Čína získala na MS ve sportovní gymnastice rekordní 13. zlato v soutěži družstev

Americké gymnastky jsou posedmé v řadě mistryněmi světa, Bilesová má 20. zlato

České superfinále na tokijské střelnici. Lipták má olympijské zlato, Kostelecký stříbro

Boj českých es o Paříž? Obrovský zápřah na hlavu. A nejhorší týden v roce teprve přichází

Finálové brány český tým neotevřel. Na MS si zahraje o bronz

Americké gymnastky jsou posedmé za sebou mistryněmi světa, Bilesová má 20. zlato

SESTŘIH: Finálové brány český tým neotevřel. Na MS si zahraje o bronz

Historický triumf v Tokiu! Češi rozdrtili zbytek světa. Lipták vystřílel zlato, Kostelecký stříbro

Čeští veslaři vybojovali na ME do 23 let zlato a bronz

Češi získali během jednoho dne kompletní medailovou sbírku, zlato bral Peška v bocci