Třinec prohrál i čtvrtý zápas, Vítkovice otočily třemi góly ve třetí třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (19:25)     Sekcia sport

Hokejisté Třince podlehli ve 4. kole extraligy doma Vítkovicím 3:5 a prohráli i čtvrtý zápas sezony. Hosté otočili vývoj třemi góly ve třetí třetině. Obhájce titulu třikrát vedl po gólech Marka Daňa, Martina Růžičky a Daniela Voženílka. Ostravský klub i bez zdravotně indisponovaného Petera Muellera kontroval trefami Petra Fridricha, Robertse Bukartse a Krzysztofa Tomasze Maciase, který v extralize debutoval. Rozdílový gól vstřelil Marek Kalus a výhru zpečetil Jan Bernovský. celý článek

Vítkovice otočily duel v Brně a ujaly se vedení v sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2023 (20:17)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic zvítězili ve třetím čtvrtfinále play off extraligy na ledě Brna 4:1 a v sérii se ujali vedení 2:1. Kometu sice poslal už po 20 sekundách do vedení Zdeněk Okál, ale hosté už v první třetině góly Jakuba Kotaly a Petra Fridricha vývoj otočili. Vítězství pak potvrdili v závěrečném dějství Lukáš Krenželok a trefou do prázdné branky při hře domácích bez gólmana Marek Kalus. Čtvrtý zápas se odehraje ve středu v 19 hodin opět v Brně.

Brno udeřilo v první třetině. Dalo v ní tři góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2021 (20:36)     Sekcia sport

Hokejisté Brna zvítězili v předehrávce 4. kola extraligy nad Pardubicemi 3:2. O své první výhře za tři body v sezoně rozhodli třemi góly během pěti minut první třetiny, kdy se prosadili Alexandre Mallet, Peter Mueller a Daniel Rákos. Hosté ve třetí třetině dokázali zápas výrazně zdramatizovat, vyrovnat se jim ale nepodařilo a prohráli podruhé za sebou.

Budějovice třemi góly v oslabení otočily zápas se Slováckem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.11.2021 (17:48)     Sekcia sport

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic třemi brankami v oslabení senzačně otočili zápas 16. kola první ligy se Slováckem a zvítězili 3:2. Hosté vedli po gólech Jana Kalabišky...

Oslabené Vítkovice otočily zápas na Hané

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2022 (21:36)     Sekcia sport

Předkolo play off hokejové extraligy - 4. zápas: Olomouc - Vítkovice 3:4 (stav série 2:2).

Vítkovice udolaly Kometu

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2021 (20:22)     Sekcia sport

26. kolo hokejové extraligy: Vítkovice - Brno 3:2. Kometa ve třetí třetině dvěma góly vyrovnala, ale v čase 57:44 rozhodl domácí obránce Karel Plášil.

Třinec rozhodl tři sekundy před koncem, Vítkovice zhasly Motor ve druhé třetině

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.02.2021 (19:17)     Sekcia sport

Ve středečních extraligových zápasech se radovaly z vítězství Vítkovice, Olomouc, Zlín a Třinec, další tři zápasy se ještě hrají.

Vítkovice doma otočily zápas a pojistily si druhé místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (18:32)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v nedělním duelu 23. kola Tipsport extraligy nad Karlovými Vary 4:2. Energie vedla po první třetině 2:1, nakonec ale padla. Výhru domácích pečetil v poslední minutě Marosz trefou do prázdné branky. Dvěma góly pomohl k desáté domácí výhře Ostravanů v sezoně americký útočník Peter Mueller.

Kometa doma září, přemohla i Vítkovice

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2022 (19:29)     Sekcia sport

Hokejisté Brna zvítězili ve 12. kole extraligy nad Vítkovicemi 2:1 a vyhráli čtvrtý domácí duel za sebou. Oba góly Komety dal Radek Koblížek, za hosty snižoval ve třetí třetině Peter Krieger. Ostravané neuspěli po třech předchozích vítězných vystoupeních.

Klíčová byla naše defenzíva, Olomouc jsme tím překvapili, tvrdil obránce Sparty Němeček

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2021 (23:42)     Sekcia sport

Pražská Sparta také prolétla do extraligového semifinále nejrychlejším možným způsobem. Olomouc prohrála i čtvrtý duel série, a sezona pro ni skončila. Zatímco tři předchozí zápasy byly otevřené až do konce, čtvrtý Pražané rozhodli třemi góly v průběhu pěti minut ve druhé třetině. Od té doby zápas kontrolovali.

Vítkovice otočily zápas s Hradcem, který poprvé v sezoně prohrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.11.2020 (19:44)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vstoupili do extraligy po koronavirové pauze neúspěšně. Tým, který v pěti předešlých kolech získal čtrnáct bodů, poprvé v ročníku poznal hořkost porážky, když na ledě Vítkovic prohrál 1:2. Hosté sice vedli rychlou brankou Jordanna Perreta, ale Ostravané utkání otočili góly Romana Poláka s Janem Hruškou a naopak poprvé v sezoně zaznamenali tříbodový zisk.

Kometa doma září, přemohla i Vítkovice. Muellerův návrat na brněnský led se nepovedl

Koukali jsme na vyloučení a nevíme. Mění se pravidla během sezony, zlobil se trenér Plzně

Vítkovice a Pardubice slaví výhru v LM, Třinec podruhé prohrál

Hokejisté Plzně vyhráli v Olomouci, rozhodli ve třetí třetině

Sparta to s Oceláři neumí, prohrála i čtvrtý zápas v sezoně

Vítkovice otočily zápas, Hradec poprvé v sezoně prohrál

Olomoučtí rozhodli třemi góly ve třetí třetině a bodovali počtvrté za sebou.

Až ve třetí třetině jsme našli cestu k vítězství, ulevilo se Pešánovi

Sparta zlomila odpor nováčka, Pech přispěl třemi asistencemi

Třinec se vrátil po pauze vítězně. U tří gólů byl obnovený druhý útok

Poulíček sestřelil Třinec a pak i rukavici. Vzácný okamžik, podivoval se oslavě

Favorit srazil bojovné Kohouty ve třetí třetině

Slovensko na MS podruhé vyhrálo a udrželo naději na postup do čtvrtfinále

SESTŘIH: Slovensko na MS podruhé vyhrálo a udrželo naději na postup do čtvrtfinále

Třinec ovládl šlágr kola i díky dvěma gólům Vrány

Dostáváme se do pohody, těší útočníka Kuska čtvrté vítězství hokejistů Komety v řadě