Neuvěřitelná série Bílých Tygrů pokračuje, další prodloužení!

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.09.2022 (20:45)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v zápase 6. kola extraligy na ledě Liberce 3:2 v prodloužení a po sérii čtyř porážek se podruhé za sebou radovali z vítězství. Utkání rozhodl v čase 60:35 svým druhým gólem obránce Petr Zámorský. Liberec hrál pošesté za sebou prodloužení, připsal si ale třetí porážku v řadě. Škoda v utkání vedla po dvou třetinách už 2:0, domácí Liberec ale díky zlepšenému výkonu ve třetí části vyrovnal. celý článek

Liberecký Bulíř: Odskakuje nám to, netrefujeme to tak, jak bychom chtěli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (08:09)     Sekcia sport

Rekordní remízová série Bílých Tygrů pokračuje. Liberečtí hokejisté hráli na startu letošní extraligy už pošesté v řadě nerozhodně. A potřetí za sebou brali jen bod. Ve čtvrtek doma sice dotáhli ve třetí třetině dvougólové manko, ale pak s Plzní v prodloužení prohráli. „V první polovině zápasu jsme předvedli hrozně špatný, neakceptovatelný výkon,“ zlobil se Patrik Augusta, kouč Tygrů.

Policie obvinila prezidenta Bílých Tygrů. Syrovátko fanoušky Liberce uklidňuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2024 (15:02)     Sekcia sport

Korupční kauza v Liberci se týká i prezidenta hokejistů Bílých Tygrů. Majitel severočeského hokejového klubu Petr Syrovátko dnes převzal usnesení o zahájení trestního stíhání. Klub podle jeho slov dále pokračuje v plné přípravě na novou sezonu. Liberec dnes oznámil prodloužení smlouvy s obráncem McCoshenem.

Za tahounem Tygrů dorazila výprava z Lotyšska. Balinskis je nejlepší obránce extraligy, říká Augusta

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2023 (14:48)     Sekcia sport

Po vítězném zápase Bílých Tygrů s Třincem 3:2 v prodloužení na něj v mix zóně čekali i novináři z rodného Lotyšska. A obránce Uvis Janis Balinskis jim měl o čem vyprávět. Reprezentant si připsal další gól plus asistenci u vítězné branky a byl vyhlášen nejlepším domácím hráčem utkání.

Jelínek po loučení s dresem Bílých Tygrů bude čekat na telefonu a pár dní u toho pít pivo

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2023 (15:28)     Sekcia sport

Ani dvěma góly neodvrátil kapitán hokejistů Liberec porážku v pátém utkání čtvrtfinálové série s hradeckým Mountfieldem a tím i jejich vyřazení z play off. Útočník Petr Jelínek, jenž v červnu oslaví už 39. narozeniny, přiznal, že poslední zápas této sezony pro něj byl i loučením s dresem Bílých Tygrů po devíti letech. A možná i definitivní tečka za kariérou, v níž odehrál téměř tisícovku utkání v nejvyšší domácí soutěži.

Teď musíme ukázat charakter a sílu týmu, velí po dvou prohrách Rychlovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2024 (23:16)     Sekcia sport

Šokující úvod série s Olomoucí zažívají hokejisté libereckých Bílých Tygrů. Do předkola play off extraligy vstoupili v roli favoritů, ale oba domácí duely prohráli v prodloužení. V tom druhém promarnili dvougólový náskok a ocitli se tak na hraně vyřazení, které budou odvracet o víkendu na olomouckém stadionu.

Sparta žije, odvrátila druhý mečbol Liberce! Infarktovou bitvu rozhodla ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (20:33)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty odvrátili i druhý mečbol Liberce na postup do finále play off extraligy a snížili stav série na 2:3 na zápasy. V tom nedělním pátém Pražané ještě necelých šest minut před koncem základní hrací doby prohrávali, Horák ale poslal zápas do prodloužení, v němž v 81. minutě rozhodl o vítězství domácích kapitán Řepík. Šestý duel je na programu v úterý na ledě Bílých Tygrů.

Překvapivý tah Bílých Tygrů. Je to pecka, usmíval se Hrníčko

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2022 (22:13)     Sekcia sport

Ve středu mu zazvonil telefon, který už čekal spíš tak ve snech. Hokejistovi prvoligové Poruby Dominiku Hrníčkovi zavolal den před utkáním s brněnskou Kometou kouč Bílých Tygrů Patrik Augusta, jestli by nechtěl znovu po šesti letech nastoupit za svůj mateřský klub, jemuž chyběl zraněný kapitán Bulíř se Šírem.

Jelínek trefil v prodloužení výhru Liberce v Mladé Boleslavi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.02.2021 (19:42)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Hokejisté Liberce vyhráli ve 44. kole extraligy v Mladé Boleslavi 2:1 v prodloužení a připsali si třetí vítězství za sebou. V čase 61:43 rozhodl kapitán Bílých Tygrů...

Je konec! Jeden ze symbolů Bílých Tygrů a vicemistr světa se loučí

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2020 (09:16)     Sekcia sport

Patřil mezi jeden ze symbolů Bílých Tygrů, vždyť v Liberci strávil sedm sezon a před třemi lety s ním v extralize získal stříbrné medaile. Slovenský hokejový útočník Milan Bartovič, vicemistr světa z roku 2012, má za sebou úspěšnou bohatou kariéru, nyní se ale rozhodl, že v devětatřiceti letech nastal čas ji ukončit.

Všimli si Kváčových potíží. Zkoušeli jsme pak střílet na nohy, prozradil Jergl

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2023 (23:43)     Sekcia sport

Dlouhých devět utkání nemohl dát gól, v prodloužení třetího čtvrtfinále s Libercem se hradecký útočník Aleš Jergl trefil hned po 37 vteřinách a přiznal, že si hosté všimli zdravotní indispozice libereckého gólmana Petra Kváči a snažili se ji využít. Východočeši vyhráli ve čtvrtek 2:1 a stejným výsledkem vedou i v sérii. Ta pokračuje v pátek opět na ledě Bílých Tygrů.

Kváča ukázal, že je výborný gólman, hodnotí bývalý hráč Bílých Tygrů Will čtvrtfinále

Ostuda, neomluvitelné! Šmíd se na Spartě styděl, jeho proslov nešlo odvysílat se zvukem

Bulíř bude po návratu do Liberce kapitánem Bílých Tygrů

Finále nekončí! Hradec rozhodl čtvrtou bitvu v prodloužení a sérii s Třincem vrací domů

Hokejisté Vítkovic urvali výhru v prodloužení

Drtivá výhra Bílých Tygrů, Šmíd nasbíral čtyři asistence

Bílí Tygři se distancovali od chování Dudy: Ještě jednou a končíš

Třinec zvítězil na Spartě v prodloužení a srovnal čtvrtfinálovou sérii

Vyhrocená série a Ujčík úřadoval: Spartě vyautoval Sobotku se Stoljarovem, Liberci kapitána

Šest remíz už není náhoda, nehrajeme 60 minut, řekl liberecký Flynn

Kometa odvrátila vyřazení, doma nad Libercem dominovala

HOKEJ ONLINE: Sparta už nemá kam couvnout. Vyhraje v Liberci, nebo jí skončí sezona?

HOKEJ ONLINE: Parádní třetina! Sparta v Liberci odvrací konec sezony

HOKEJ ONLINE: Sparta odvrací konec sezony. V Liberci bleskově udeřila!

HOKEJ ONLINE: Sparta v Liberci drží náskok! Odvrátí konec sezony?

HOKEJ ONLINE: Sparta v Liberci zvyšuje náskok! Také Oceláři už vedou

Skvělá zpráva pro Liberec! Kváča zůstává Bílým Tygrem

Kanonýr Bulíř bude i v příští sezoně hrát za Liberec

V Liberci září dvoumetrový habán. Duda mě hodně posunul, připouští Klapka

Kometa Brno porazila Vítkovice 2:1 v prodloužení, série pokračuje

Cítím se jak utiskovaný starším bráchou. Nebylo to fér, zlobil se liberecký Kváča

Teď je to o srdci a nasazení. Můžeme uspět, věří plzeňský Kořínek

Kváča o chytání v extralize a reprezentaci. Doufám, že v nároďáku ještě něco ukážu, říká opora Bílých Tygrů

Obrovská nepříjemnost pro Spartu! V rozhodujícím duelu s Libercem bude bez klíčového obránce

Sparta odmítá liberecké hry. Nehodlám se tady štengrovat, hlásí Jandač

HOKEJ ONLINE: Liberec jde doma ve finále rychle do vedení, Třinec si chce vypracovat tři mečboly

HOKEJ ONLINE: Liberec doma ve finále rychle dvakrát udeřil, Třinec si chce vypracovat tři mečboly