Zámorský: Skvělou práci odvedli kluci před brankou, to je půlka gólu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (10:22)     Sekcia sport

Hokejová Plzeň se pomalu otřepává z mizerného vstupu do sezony. Na úterní výhru nad Karlovými Vary navázala ve čtvrtek v Liberci, odkud si odvezla dva body. Vítězství 3:2 zařídil hned v první minutě prodloužení obránce Zámorský, když se natlačil před gólmana Kváču a bekhendem mu prostrčil kotouč pod betony. celý článek

Trenér Jalonen: Bylo to vítězství charakteru, kluci odvedli skvělou práci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.05.2022 (19:37)     Sekcia sport

Helsinky - Trenér hokejové reprezentace Kari Jalonen projevil po čtvrtfinálovém souboji s Německem na mistrovství světa velkou spokojenost s tím, jak jeho svěřenci klíčový zápas turnaje...

Sedm zápasů = osm gólů. Matěj Stránský pokračuje v kanonádě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.11.2020 (08:33)     Sekcia sport

Sedm zápasů, osm gólů. Třinecký hokejista Matěj Stránský má skvělou formu. Jednou brankou přispěl i k vítězství Ocelářů nad Zlínem 5:2. „Vždy to může být lepší, ale samozřejmě jsem spokojený,“ řekl Stránský. „Když vyhráváte, hraje se vám lépe, máte větší sebevědomí. Jsem rád, že se mi daří, ale ještě raději jsem, že vítězíme. A důležité je, že všichni kluci šlapou.“

Házenkáře těší nejen výhra přibližující postup. Mančaft funguje a jdeme dobrým směrem, libuje si Hrstka

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (19:54)     Sekcia sport

Odvedli skvělou práci. Výhra rozdílem deseti gólů v Izraeli (29:19) přiblížila české házenkáře postupu na ME 2024. Reprezentanti měli utkání v Tel Avivu jasně pod kontrolou a jsou v kvalifikační skupině jen o skóre na druhé příčce skupiny za vedoucím Islandem.

Zámorský se vrací do švédského Örebro, uspěl na testech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2021 (19:00)     Sekcia sport

Petr Zámorský uspěl na zkoušce ve švédském hokejovém týmu z Örebro. Devětadvacetiletý bek v klubu v minulosti s přestávkami nastupoval, v letech 2015 až 2017 ve švédské nejvyšší soutěži odehrál včetně play off 94 utkání s bilancí 13 gólů a 29 asistencí.

Obránce Zámorský se vrací do švédského Örebro

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2021 (18:53)     Sekcia sport

Hokejový obránce Petr Zámorský uspěl na zkoušce ve švédském celku Örebro a opět tak bude působit na severu Evropy. Devětadvacetiletý bek v Örebro již v minulosti s přestávkami nastupoval, v letech 2015 až 2017 ve švédské nejvyšší soutěži odehrál včetně play off 94 utkání s bilancí 13 gólů a 29 asistencí.

Neproměněné trestné střílení? Je to moje chyba, kál se Zámorský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2022 (08:17)     Sekcia sport

Protáhl se až před brankáře Frodla, kde byl faulován. Rozhodčí jasným gestem ukázal, že Plzeň pojede trestné střílení. K tomu se postavil sám hákovaný Petr Zámorský. Jenže na Frodla si nepřišel. Stejně tak jeho spoluhráči. Plzeň doma prohrála 0:2. „Trenérům jsem řekl, že chci jet. Neproměnil jsem. Moje chyba,“ kál se po zápase obránce Škodovky Petr Zámorský.

Ledecká bilancuje: Je dobré, že veřejnost ode mě očekává medaile i na lyžích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2022 (15:59)     Sekcia sport

Podle očekávání v Pekingu ovládla snowboardový paralelní obří slalom, i na lyžích neměla k medailím daleko. V super-G pátá, v kombinaci čtvrtá Ester Ledecká hodnotí olympiádu veskrze pozitivně. „Odvedli jsme s týmem skvělou práci, a že jsem tu mohla závodit a bojovat o medaile ve dvou sportech a ve čtyřech disciplínách, to mi přijde naprosto unikátní a skvělý. Jsem moc vděčná, že jsem tady mohla být,“ řekla v nahrávce pro média.

Kluci hrajou o smlouvy, ztráta motivace nehrozí, ujišťuje plzeňský bek Zámorský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2024 (12:30)     Sekcia sport

Mohutný nápřah a dělovka, která málem protrhla síť mladoboleslavské branky. Gól plzeňského obránce Petra Zámorského znamenal necelých šest minut před koncem úterního duelu 50. kola hokejové extraligy snížení na rozdíl jediné trefy, závěrečný tlak domácích však vyrovnání nepřinesl, naopak Bruslaři v závěru pojistili výhru gólem do opuštěné branky.

Krejčí si gól nepamatoval. Děkovačka na severní tribunu v Edenu? Poprvé a asi i naposledy, usmíval se

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2023 (05:56)     Sekcia sport

Z pozice levého stopera se Ladislav Krejčí mladší zjevil po půlminutě před polskou brankou, perfektní hlavičkou využil aut od Vladimíra Coufala a poslal fotbalovou reprezentaci do vedení proti nejtěžšímu protivníkovi v kvalifikační skupině o postup na EURO. „Ani si ten gól nepamatuju, bylo to něco neuvěřitelného,“ líčil po konečné výhře 3:1 čerstvý střelec nejrychlejší branky v historii samostatného státu. Všechny tři trefy obstarali sparťané, takže byli králové Edenu? „Doufám, že to nenapíšete do titulků. Celý tým odvedl skvělou práci,“ culil se Krejčí.

Spartu spasil Kaloč. Stupidním faulem zahodil skvělou práci celého týmu, soptí trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2021 (20:00)     Sekcia sport

Kdepak pět gólů jako loni. Před rokem Sparta spláchla Baník 5:0 ve čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu. Tentokrát na sebe nesmiřitelní soupeři narazili na Letné již v osmifinále a domácího favorita a obhájce trofeje vysvobodila až penalta dvě minuty před koncem. Ve chvíli, kdy už se všichni smiřovali s prodloužením. „Jsem rád, že jsme stihli postoupit za devadesát minut. Zápasu by slušela remíza, my jsme byli v závěru šťastnější,“ neskrývá trenér Pavel Vrba, jak moc si po vítězství 1:0 oddechl.

Potvrzeno, obránce Zámorský odchází z Hradce hostovat do Komety

Je to určitě jeden z mých nejdůležitějších gólů v kariéře, řekl slávista Schranz

Osm tref za sezonu? Chci dát ještě víc gólů, hlásí motivovaný Čermák

V týmu Komety je charakter, cení si Zámorský po obratu v předkole

Šulcova meta? Čtrnáct gólů. Ale tabulku střelců nesleduju, přesvědčuje

Červenka a Jiříček s reprezentací netrénovali, v týmu končí Zámorský. Připojil se Vejmelka i Knot

MS ve fotbale 2022: Ekvádor s nastupující zlatou generací bude pro soupeře velký problém

Odvedli jsme dobrou práci, pochvaloval si dvě důležité výhry český reprezentant Auda

Máme teď skvělou fazónu, těší švédskou posilu Vítkovic

Obránce Zámorský prodloužil o dva roky smlouvu s Plzní

Elye Wahi: Jít do Chelsea by bylo proti mým zájmům

Hrát v Plzni bylo vždy nepříjemné, ale teď se na to těším, usmívá se největší letní posila Zámorský

Jeden úder Komety stačil. Indiáni padli počtvrté v řadě

Českým střelcům se dařilo. Chytil pomohl brankou k výhře Rangers, trefil se i Kubalík

V Plzni si připomenou titul. Tehdy jsem končil s hokejem, vzpomíná Zámorský

Risk Indiánům v prodloužení vyšel, rozhodl Zámorský

Fantastický Černý dosáhl dvouciferného počtu gólů i asistencí

Hokejový obránce Zámorský se po konci v Örebru stal posilou Plzně

Fillo o situaci před spornou brankou Slavie: Je pro mě nepochopitelné, že to rozhodčí neviděl

Vladař se vrací do Bostonu. Odvedl u nás skvělou práci, děkují v Pardubicích

Hvězdičky mezi hvězdami. Když mladí na mistrovství září a kradou místa starším

Neuvěřitelné věci v Brazílii – Zdravotní úředníci odvedli 4 Argentince ze hřiště během zápasu