Bayern ukončil čekání na výhru, rozdrtil fotbalisty Leverkusenu

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2022 (13:30)     Sekcia sport

Po čtyřech zápasech bez vítězství fotbalisté Bayernu Mnichov porazili v německé lize 4:0 Leverkusen, za který nastoupili Patrik Schick i střídající Adam Hložek. Jejich tým nevyhrál počtvrté za sebou a v tabulce je šestnáctý. O víkendu může klesnout na sestupovou 17. příčku. celý článek

Bayern ukončil čekání na výhru, fotbalisty Leverkusenu smetl 4:0

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.09.2022 (22:34)     Sekcia sport

Mnichov - Po čtyřech zápasech bez vítězství fotbalisté Bayernu Mnichov porazili v německé lize 4:0 Leverkusen, za který nastoupili Patrik Schick i střídající Adam Hložek. Jejich tým...

Debakl Leverkusenu! Bayern před Plzní ukončil čekání na výhru

Rozjetý Schick znovu pálil a pomohl k demolici Augsburgu, Bayern rozdrtil Herthu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2021 (17:27)     Sekcia sport

Český fotbalový reprezentant Patrik Schick v německé lize podruhé za sebou vstřelil gól a pomohl Leverkusenu k výhře 4:1 v Augsburgu. Bayer po třetím kole poskočil se sedmi body do čela tabulky. Bayern doma rozdrtil Herthu 5:0 a je o skóre na druhém místě. Berlínský tým se střídajícím Vladimírem Daridou zůstal bez bodu poslední. Hattrickem se blýskl Robert Lewandowski, který překonal hranici 300 soutěžních branek za úřadující mistry. Před ním se to povedlo už jenom nedávno zesnulému Gerdu Müllerovi.

Hložkův gól poslal fotbalisty Leverkusenu do osmifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2023 (20:15)     Sekcia sport

Gól Adama Hložka poslal fotbalisty Leverkusenu do osmifinále Německého poháru. Vedoucí celek bundesligové tabulky se na hřišti třetiligového Sandhausenu dlouho trápil, v 85. minutě se však prosadil jednadvacetiletý český útočník a zajistil hostům vedení 3:2. Výhru Bayeru pak ještě zvýraznil dvěma góly Amine Adli.

Hložkův gól poslal fotbalisty Leverkusenu do pohárového osmifinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2023 (20:44)     Sekcia sport

Gól Adama Hložka poslal fotbalisty Leverkusenu do osmifinále Německého poháru. Vedoucí celek bundesligové tabulky se na hřišti třetiligového Sandhausenu dlouho trápil, v 85. minutě se však prosadil jedenadvacetiletý český útočník a zajistil hostům vedení 3:2. Výhru Bayeru pak ještě zvýraznil dvěma góly Amine Adli.

Konec strastí šampiona. Morikawa v Japonsku ukončil čekání na výhru na PGA Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2023 (10:51)     Sekcia sport

Americký golfista Collin Morikawa vyhrál suverénně turnaj PGA Tour v japonské Čibě a v zemi svých předků ukončil po 27 měsících čekání na vítězství. Šestadvacetiletý rodák z Los Angeles na Zozo Championship získal šestý titul v kariéře a první od majoru British Open v červenci 2021.

Bayern rozdrtil Viktorii Plzeň 5:0

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     05.10.2022 (10:29)     Sekcia sport

Viktorii Plzeň čekal v Alianz Areně další zápas vysněné skupiny smrti. Domácí Bayern Mnichov měl sice před reprezentační pauzou zlou formu, ale po jejím konci si naposledy poradil 4:0 s Leverkusenem. A proti Plzni byl v ještě lepší formě. Rozdrtil jí 5:0 a jeho výkon můžeme označit za opravdovou “školu fotbalu”.

Fotbalisté Dortmundu doma nezaváhali a na vedoucí Bayern ztrácejí jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2021 (17:29)     Sekcia sport

Dortmund zvládl v 12. kole německé fotbalové ligy domácí utkání se Stuttgartem a výhrou 2:1 stáhl ztrátu na první Bayern na rozdíl jednoho bodu. Leverkusen i bez zraněného útočníka Patrika Schicka ukončil čtyřzápasové čekání na ligové vítězství, doma zdolal 1:0 nováčka Bochum.

ONLINE: Hložek v sestavě Leverkusenu, Bayern hraje na hřišti Hoffenheimu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (15:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu v sestavě s Adamem Hložkem, ale bez zraněného Patrika Schicka, v sobotním utkání 11. kola bundesligy hostí Wolfsburg. Bayern Mnichov se představí na stadionu Hoffenheimu. Dortmund hostí Stuttgart. Ze zápasů můžete sledovat online vývoj skóre.

Baník deklasoval Teplice a ukončil čekání na venkovní výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2023 (16:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy zvítězili v 18. první ligy na hřišti Teplic 5:0 a po 14 utkáních ukončili čekání na venkovní výhru v nejvyšší soutěži. Všechny branky padly ve druhém poločase. Slezany poslal do vedení v 53. minutě Jiří Klíma a další trefy přidali v 64. a 79. minutě záložníci Cadu a Filip Kaloč. V 83. minutě se premiérově v lize prosadil střídající Jiří Boula a ve třetí minutě nastavení dokonal debakl a nejvyšší výhru Baníku v sezoně stoper David Lischka.

Hertl ukončil po měsíci střelecký půst a pomohl San Jose k výhře

Šťastný ukončil čekání na první hattrick čtyřgólovou kanonádou

Bayern reaguje na neúspěch. Z Leverkusenu chce přetáhnout hlavního strůjce sezony snů

Pastrňák nasázel hattrick a zajistil Bostonu výhru, skóroval i Hertl

Bayern rozdrtil Kolín, pálili Lewandowski a Gnabry. Schalke se přiblížilo sestupu

Hertha ukončila čekání na výhru, Darida s Kadeřábkem chyběli. Bayern si zastřílel

ONLINE: Xabiho premiéra, Leverkusen hostí Schalke. Večer tahák BVB - Bayern

Frankfurt doma rozdrtil Bayern. Konec pro Thomase Tuchela?

Velké představení. Hattrick. Pastrňák dal všechny góly Bostonu a zajistil mu výhru

Schick asistencí pomohl Leverkusenu k remíze. Ten nadále vede ligu

Češi sledovali výhru Leverkusenu z lavičky. Trenér vysvětlil, proč nehrál Schick

Golfista English ukončil na Havaji sedmileté čekání na titul, odměna byla sladká

Bayern vstoupí do osmifinále Ligy mistrů v Římě, PSG hostí San Sebastian

Brémy s Pavlenkou v bráně prohrály se Stuttgartem, Schick se podílel na výhře Leverkusenu

13. kolo: Zlín ukončil čekání na výhru, Teplice ho prodloužily