Mas vyhrál jednorázový závod Kolem Emilie, loučící se Valverde byl čtvrtý

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (17:59)     Sekcia sport

Španělský cyklista Enric Mas vyhrál díky nástupu v závěrečném stoupání jednorázový závod Kolem Emilie. Druhý muž Vuelty porazil o jedenáct sekund slovinského rivala Tadeje Pogačara, třetí skončil domácí Domenico Pozzovivo. celý článek

Ruský cyklista Vlasov vyhrál třetí etapu závodu Kolem Valencie

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2022 (20:26)     Sekcia sport

Cyklistický etapový závod Kolem Valencie - 3. etapa (155,1 km): 1. Vlasov (Rus.) 4:02:17, 2. Rodríguez -14, 3. Mas -21, 4. Bilbao, 5. Valverde (všichni Šp.) oba -29, 6. Fuglsang (Dán) -32, ...122. Černý (ČR) -23:18. Průběžné pořadí: 1. Vlasov 12:28:39, 2. Evenepoel (Belg.) -32, 3. Rodríguez -36, 4. Mas -50, 5. Valverde -1:02, 6. Fuglsang -1:05, ...131. Černý 46:35.

Roglič před Vueltou ovládl Kolem Burgosu, vyhrál i čtvrtý etapový závod v sezoně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2023 (18:09)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Primož Roglič v rámci přípravy na Vueltu vyhrál závod Kolem Burgosu. Třiatřicetiletý jezdec stáje Jumbo-Visma ovládl i čtvrtý etapový podnik v sezoně, v kterém startoval. Na Vueltě, která začne za týden, bude Roglič útočit na třetí triumf po vítězstvích v letech 2019 a 2021.

Belgický mladík Nys ovládl závod Kolem Maďarska, Vacek skončil dvacátý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2024 (18:47)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Maďarska vyhrál Belgičan Thibau Nys. Jednadvacetiletý syn cyklokrosové legendy Svena Nyse v poslední páté etapě dojel čtvrtý a s přehledem uhájil žlutý trikot.

Valverde vítězí i ve své poslední sezoně, Schlegel ztratil 18 minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2022 (18:09)     Sekcia sport

Ani ve své poslední sezoně nebude španělský cyklistický veterán Alejandro Valverde jen do počtu. Jedenačtyřicetiletý mistr světa z roku 2018 vyhrál na Mallorce závod z Pollenky do Andratx dlouhý 170 kilometrů a připsal si letošní první vítězství.

Friedrich vyhrál i čtvrtý závod sezony bobistů a slaví 70. vítězství v SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (10:08)     Sekcia sport

Německý bobista Francesco Friedrich potvrdil svou suverenitu v nové sezoně Světového poháru i v sobotním závodu čtyřbobů v Park City. Olympijský šampion a obhájce celkového prvenství v seriálu vyhrál v Utahu i čtvrtý závod ročníku a připsal si 70. triumf v SP v kariéře.

Nizozemský cyklista Jakobsen vyhrál druhou etapu závodu Kolem Valencie

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2022 (18:56)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Valencie - 2. etapa (172,1 km): 1. Jakobsen (Niz.) 4:09:51 2. Molano (Kol.) 3. Viviani (It.) 4. Mohorič (Slov.) 5. Kristoff (Nor.) 6. Mozzato (It.) vš. stejný čas ...138. Černý (ČR) -7:09 Průběžné pořadí: 1. Evenepoel (Belg.) 8:26:13 2. Vlasov (Rus.) -19 3. Rodríguez -37 4. L.L. Sánchez 5. Mas 6. Valverde (všichni Šp.) všichni -42 ...145. Černý -23:26

Sdruženář Riiber vyhrál v Schonachu čtvrtý závod SP za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2022 (14:49)     Sekcia sport

Norský sdruženář Jarl Magnus Riiber vyhrál v Schonachu čtvrtý závod Světového poháru za sebou a ujal se průběžného vedení v seriálu. Rakušan Johannes Lamparter, který dnes doběhl druhý, na něj před nedělním finále ztrácí jediný bod. Tomáš Portyk doběhl na 21. místě, ostatní tři Češi závod nedokončili.

Veterán Valverde se rozloučí s cyklistickou kariérou závodem Kolem Lombardie

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (15:13)     Sekcia sport

Dvaačtyřicetiletý španělský cyklista Alejandro Valverde uzavře svou úspěšnou kariéru v sobotu 8. října na monumentu Kolem Lombardie. O posledním startu mistra světa z roku 2018 informovala jeho stáj Movistar. Svůj úmysl skončit po této sezoně s cyklistikou oznámil Valverde již před rokem.

Pedersen den po triumfu v Dánsku vyhrál cyklistickou klasiku v Hamburku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2023 (17:05)     Sekcia sport

Bývalý mistr světa Mads Pedersen den po triumfu v domácím etapovém závodu Kolem Dánska vyhrál jednorázový závod kategorie WorldTour v Hamburku. Dánský cyklista zvítězil v 26. ročníku Cyclassics ve spurtu před Nizozemcem Dannym van Poppelem a trojnásobným vítězem z let 2017-19 Eliou Vivianim z Itálie.

Veterán Valverde vítězí i ve své poslední cyklistické sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2022 (17:58)     Sekcia sport

Ani ve své poslední sezoně nebude španělský cyklistický veterán Alejandro Valverde jen do počtu. Jedenačtyřicetiletý mistr světa z roku 2018 v sobotu vyhrál na Mallorce závod z Pollenky do Andratx dlouhý 170 kilometrů a připsal si první vítězství v letošním roce.

Pátou etapu cyklistického závodu Kolem Valencie ovládl Nor Jakobsen, celkově vyhrál Rus Vlasov