Plzeň srazila vyloučení. Pak už nezbývalo moc času vyrovnat, litoval Kodýtek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2022 (13:36)     Sekcia sport

Zklamaně se podíval směrem k rozhodčímu a pak smutně zamířil k trestné lavici. Hokejová Plzeň se včera v Třinci v 56. minutě nadechovala k závěrečnému náporu, chvíli předtím finský střelec Rekonen snížil v přesilovce pět na tři skóre na 2:3. Jenže za pár vteřin, v pokračující převaze o jednoho hráče, přišel zbytečný faul. celý článek

Kodýtka potěšil druhý reprezentační gól, litoval ale nedokonaného obratu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2021 (23:21)     Sekcia sport

Petr Kodýtek, který vstupoval do sobotního zápasu turnaje Karjala proti Finsku z pozice třináctého útočníka, byl tím, kdo nastartoval stíhací jízdu českých hokejistů v duelu s Finskem. Nakonec neúspěšnou, skóre 0:3 po první třetině se ukázalo být až příliš vysokou překážkou ke zdolání. Kodýtek v té souvislosi litoval dalších příležitostí ve druhé třetině, která se Čechům povedla a snížili během ní na 2:3.

Konec si nepřipouštím, pravil zklamaný Kodýtek po druhé plzeňské prohře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2021 (21:04)     Sekcia sport

Nechytatelnou střelou pod horní tyč zkraje třetí třetiny snížil plzeňský centr Petr Kodýtek skóre na 2:3 a v přesilové hře vrátil tým do hry. Jenže Olomouc stejně jako ve středu domácím vyrovnat nedovolila. Hokejová Škoda je tak v předkole play off na hraně vyřazení. V sérii na tři vítězství prohrává 0:2 a už v sobotu může mít po sezoně.

Gól z první střely. A vítězný. Bylo to ubojované, ulevil si Kodýtek po derby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.12.2022 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně zvládli i třetí západočeské derby v sezoně. Vyhrocené, nervózní, plné vyloučení. Karlovy Vary přetlačili v 31. kole extraligy doma 1:0, vítězný gól zařídil hned v páté minutě centr Kodýtek, který z levého kruhu švihem propálil brankáře Habala.

Nebýt Pavláta, bylo to ještě horší, ocenil Kodýtek svého gólmana

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2022 (14:32)     Sekcia sport

Ve 26. minutě děkoval spoluhráči Michalu Bulířovi, po jehož nádherné individuální akci útočník Petr Kodýtek zblízka poslal puk do sítě a hokejovou Plzeň v Litvínově do vedení 3:1. Jenže místo klidu se pak hra Škody rozsypala.

Plzeň obrat nedokonala. Neměli jsme vůbec dobrý začátek, litoval Kodýtek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.12.2020 (11:41)     Sekcia sport

Prohra v prodloužení je nakonec přívětivým východiskem. Ačkoliv hokejisté Škody Plzeň sahali ve 31. kole extraligy dvě minuty před koncem při velké šanci Jana Eberleho po vítězství, daleko blíže byli porážce v základní hrací době. Ve třetí třetině však dvěma góly dovedli zápas aspoň k remíze, v nastaveném čase jim pak domácí České Budějovice uštědřily porážku 3:4.

Hokejisté Kodýtek s Kaňákem podepsali v Plzni nové smlouvy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.01.2021 (09:41)     Sekcia sport

S novým kontraktem v kapse nastoupí plzeňští hokejisté Petr Kodýtek a Lukáš Kaňák k úternímu extraligovému duelu ve Zlíně. Dvaadvacetiletý centr Kodýtek a o rok a půl starší obránce Kaňák prodloužili smlouvu o dva roky.

Plzeň se dočkala prvního vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (20:14)     Sekcia sport

Hokejová extraliga - 5. kolo: Plzeň - Karlovy Vary 6:3. Branky: 11. a 16. Kodýtek, 40. Hrabík, 50. a 60. Blomstrand, 59. Rekonen - 5. Bernad, 13. Rachůnek, 25. Vondráček.

Indiáni slaví výhru po třech zápasech, zářil Kodýtek

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (20:57)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové prohráli ve 22. kola extraligy doma s Plzní 1:4 a nenavázali tak na úterní úspěch, kdy postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů. Západočeši zabrali po třech porážkách, jejich triumf řídil třemi asistencemi útočník Petr Kodýtek. Plzeň se tak v tabulce posunula na sedmé místo, o skóre před Hradec Králové.

Indiáni se po třech zápasech dočkali výhry, zářil Kodýtek

Plzeň v přípravě porazila Motor

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2022 (23:40)     Sekcia sport

Přípravný hokejový zápas: HC Škoda Plzeň - HC Motor České Budějovice 4:1 (1:1, 2:0, 1:0). Branky: 8. Bitten, 22. Rekonen, 39. Kodýtek, 58. Zámorský - 17. Přikryl.

Kodýtek pálí ve Finsku, je nejlepším střelcem. Přestup řešil i s Jalonenem

Kodýtek vládne střelcům ve finské hokejové lize

Stačilo trefit branku, litoval plzeňský Kodýtek zahozené šance

Obránce Knot a útočník Kodýtek budou v příští sezoně hrát za IFK Helsinky

Dostal jsem to krásně, velebí Gulaše plzeňský spoluhráč Kodýtek

Mlčící střelci Plzně zabrali, dvakrát se trefil Kodýtek. Snad jsem to zlomil, doufá

Olomoucký Navrátil hrál poprvé v šesti proti třem. Škoda že jsme nestihli vyrovnat, litoval

Plzeňští Lang a Kodýtek. První trefy v sezoně, žlutá helma navrch

FOTBAL ONLINE: Rozjetá Plzeň srazila i Teplice. Výhry slaví Olomouc a Hradec. Sparta jde na Pardubice

Takhle to nejde. Svobodu jsme v tom nechali vykoupat, zlobil se Kodýtek

Drobný centr Kodýtek zazářil i v nároďáku: Kritikům jsem zavřel pusu

Plzeňský útočník Kodýtek přijde kvůli vražení Doudery na mantinel o dva zápasy

Čeští hokejisté znovu porazili Slovensko, dvěma góly rozhodl Kodýtek

Plzeň srazila oslabený Jablonec, rozhodl Chorý

Další podpisy pro Plzeň. V tomto kalendářním roce už čtvrtý a pátý

Střelec Kodýtek oslnil Finsko: Někdy to tam vypadá jako letecké závody, moc se nepřemýšlí