Bohemians třikrát vedli, přesto padli

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (18:12)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Mladá Boleslav - Bohemians 4:3 (45.+3 a 86. Mareček, 62. Pech, 83. Šimek - 4. a 73. obě z pen. Květ, 58. Drchal). Hosté třikrát vedli. celý článek

Liberečtí Tygři s Pardubicemi třikrát vedli, závěr však nezvládli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2022 (09:58)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zakončili sérii čtyř domácích utkání prohrou. V bitvě 40. kola extraligy padli s Pardubicemi 3:4 v prodloužení. Bílí Tygři měli zápas skvěle rozehraný. Třikrát vedli, soupeř však pokaždé stačil odpovědět, naposledy 33 vteřin před koncem normální hrací doby. O bodu navíc pro hosty rozhodl v prodloužení svým druhým gólem dne Camara.

Zlín - Bohemians 2:2, hosté vedli o dva góly, přesto na výhru nadále čekají

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2024 (16:59)     Sekcia sport

Ani dvoubrankové vedení jim nestačilo. Fotbalisté Bohemians ztratili dobře rozehraný zápas ve Zlíně a nakonec si odváží pouze remízu 2:2. Tu domácím zařídili Fantiš se Simerským, za hosty se trefili Prekop a Petrák. Bohemians čekají na výhru už deset soutěžních utkání.

Bohemians - Pardubice 1:1, domácí brzy vedli díky Necidovi, srovnal Huf

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2020 (15:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole první ligy s nováčkem z Pardubic 1:1. Pražané vedli od sedmé minuty zásluhou Tomáše Necida, ale v 63. minutě vyrovnal střídající David Huf, jenž skóroval ve třetím utkání za sebou.

Teplice - Bohemians 2:2, hosté dvakrát vedli, ale zase nevyhráli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2022 (19:15)     Sekcia sport

Navzdory tomu, že na stadionu soupeře dvakrát vedli, nedokázali fotbalisté Bohemians Praha 1905 v lize podesáté za sebou zvítězit. V úvodním kole nadstavbové skupiny o záchranu remizovali v Teplicích 2:2 a zůstali za nimi v tabulce.

Hokejisté Komety v zápase třikrát vedli, přesto prohráli doma posedmé za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2021 (20:20)     Sekcia sport

Hokejisté Brna prohráli v 10. kole extraligy s Hradcem Králové 3:4 a utrpěli doma sedmou porážku v řadě. Kometa třikrát vedla, i díky dvěma gólům Petera Muellera, Hradec dokázal třikrát vyrovnat a v čase 57:08 rozhodl Jakub Orsava svou druhou brankou v utkání. Hradec zůstal v tabulce šestý a Brno deváté, ovšem jen zásluhou lepšího skóre před Litvínovem a Vítkovicemi.

Karviná - Bohemians 1:1, domácí v přesile vedli, Prekop srovnal z penalty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (17:03)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté nad oslabenými Bohemians, kteří v závěru první půle přišli o vyloučeného Petráka, vedli po trefě střídajícího Budínského. Na konečných 1:1 však v zápase 29. ligového kola srovnal z pokutového kopu Prekop.

Jedna cesta do Evropy se Slovácku zavřela. Nešťastný konec, litoval Daníček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2021 (10:00)     Sekcia sport

Dvakrát vedli, od postupu do čtvrtfinále je dělilo necelých deset minut. Přesto fotbalisté Slovácka v domácím poháru končí. V Mladé Boleslavi padli v prodloužení 2:4.

Na Slavii chodil do kotle, teď proti ní chytal. Splněný sen, zářil gólman Bohemians

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2024 (09:25)     Sekcia sport

Zápasů v Edenu zažil mraky. Jako fanoušek. Častokrát přímo na Tribuně Sever. V sobotu se brankář Lukáš Soukup postavil Slavii v brance Bohemians jako soupeř. Z míst, kde dříve postával, se na jeho adresu ozýval pískot a Klokani padli 1:2. I přesto ale devětadvacetiletý gólman hlásí: „Splnil jsem si sen.“

Bohemians dvakrát vedli, přesto jsou nakonec podesáté bez výhry

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (19:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 v prvním kole ligové nadstavbové skupiny o záchranu v Teplicích dvakrát ztratili vedení a remizovali 2:2. Na úvodní branku Antonína Křapky ze 33. minuty odpověděl po přestávce Daniel Trubač. Pražanům poté vrátil vedení Petr Hronek, ale v 71. minutě rozhodl o dělbě bodů domácí Tomáš Vondrášek.

Boleslavští fotbalisté třikrát prohrávali, nakonec ale zvítězili

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve 13. kole první ligy Bohemians 1905 4:3, přestože třikrát prohrávali. V 86. minutě přestřelku rozhodl svým druhým gólem v utkání Daniel Mareček, který je v Boleslavi na hostování právě z pražského klubu. Hosté třikrát vedli po dvou proměněných penaltách Romana Květa a střele Václava Drchala. K první domácí výhře Středočechů v této sezoně střelecky přispěli také David Pech a David Šimek. "Klokani", kteří dohrávali od 68. minuty bez vyloučeného Adama Jánoše, přišli o venkovní neporazitelnost v ligovém ročníku a v tabulce zůstali pátí. Mladá Boleslav se posunula na deváté místo.

Teplice - Bohemians 1:1, hosté vedli, za domácí v závěru srovnal Kodad

Bohemians - Pardubice 1:2, hosté vedli o dvě branky, za domácí snižoval Necid

Kouč Bohemians po bolestném vyřazení: Vím, že je lavička Slavie uštěkaná!

Šílený gól v NHL! Slovák překvapil všechny

Pražané v Lize mistrů potřetí padli, na Švédy nestačili

Mladá Boleslav - Bohemians 4:1, hosté vedli, tři góly dostali v závěru

Třikrát poražený, dvakrát zklamaný! Přesto jede ve žlutém trikotu lídra

Z 3:0 na 3:3 zažil na vlastní kůži. Ticho před bouří, vzpomíná Kváča na potlačené povstání Sparty

Pardubice - Budějovice 3:3, čekání na jarní výhru, přitom domácí třikrát vedli

Marečkova show: dva góly, vítězství a vášnivá oslava. Bohemians porazil jejich vlastní hráč

Pětiminutové zatmění, hlesl Klusáček po debaklu. Venkovní zápasy jsou ostudné

Zlín - Bohemians 1:3, hosté vyhráli podruhé za sebou, pořád vedli

Jihlava třikrát vedla, výhru přesto slavili hosté z Kladna. Po nájezdech

Když Hertl válí, ale San Jose to nestačí. V posledních minutách máme strach, přiznává

Bohemians - Jablonec 3:0, rozhodl skvělý úvod, domácí slaví podruhé v řadě

Ostrava - Bohemians 1:1, hosté zahodili penaltu, hráli v deseti, přesto srovnali

Poslední přípravy: Bohemians remizovali s Příbramí, Budějovice smetly Táborsko