Zlínští fotbalisté dali tři góly. Přesto prohráli a topí se u dna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (12:48)     Sekcia sport

V Olomouci dopravili míč třikrát do brány, soupeř pouze jednou. Přesto fotbalisté FC Trinity Zlín na Hané nebodovali. Hlinkův gól na 2:0 odvolal rozhodčí po intervenci VAR kvůli ruce střílejícího hráče, Reiter si dal vlastence a jediný přesný olomoucký zásah z 82. minuty tak znamenala zlínskou porážku 1:2. celý článek

Karviná zaskočila Baník třemi góly a slaví výhru, Pardubice se dál topí u dna

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.03.2022 (16:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy ve 26. kole první ligy ve slezském derby doma překvapivě prohráli s poslední Karvinou 1:3.

Rekordní přísnost VARu. Fotbalisté Sassuola dali čtyři góly, prohráli 0:2

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.07.2020 (13:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Sassuola sice v sobotním zápase v Neapoli dostali čtyřikrát míč do soupeřovy branky, nakonec se ale museli smířit s porážkou.

Fotbalisté Villarrealu dali ve Vigu čtyři góly za půl hodiny

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2021 (22:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu zvítězili ve španělské lize na hřišti Celty Vigo jasně 4:0 a v neúplné tabulce se po utkání 18. kola dostali na třetí místo o bod před Barcelonu. Všechny góly dali svěřenci trenéra Unaie Emeryho v prvním poločase.

Ostrava - Karviná 1:3, šok ve Vítkovicích, hosté dali tři góly do půle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2022 (17:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné v moravskoslezském souboji zaskočili Ostravu a na jejím hřišti díky lepšímu vstupu do zápasu a výtečné produktivitě zvítězili 3:1. Všechny góly dali hosté během první půle v rozmezí sedmnácti minut, víc střel na bránu už neměli. Přesto se Baník proti poslednímu týmu tabulky ve 26. kole první ligy zmohl jen na snížení.

Zlín - Olomouc 3:2, domácí si po dlouhé době zastříleli. Zazářil talent Slončík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2024 (17:26)     Sekcia sport

Tři góly dali zlínští fotbalisté naposledy minulý rok, tentokrát ve 27. kole Fortuna ligy se přesně tolikrát prosadili proti Sigmě Olomoc a zvítězili 3:2. Dva góly dal devatenáctiletý talent Tom Slončík, který přidal i jednu asistenci. Hosté v závěru nejdřív snížili z penalty zásluhou Ebrimy Singhateha, těsně před koncem pak upravil skóre Martin Pospíšil.

Sparta - Lyon 3:4, potlesk i po prohře, přitom domácí vedli o dvě branky

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.10.2021 (23:24)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté ve svém třetím vystoupení ve skupině Evropské ligy dali tři góly, přesto prohráli. Díky Haraslínovi vedli o dvě branky, pak s Lyonem o dvě prohrávali a v závěru ještě korigovali. Výsledek 3:4 je pro ně krutý, zároveň však elitní francouzský klub měl i další šance a od 73. minuty hrál v deseti.

Góly ze hry sice přišly, ale... Výkon nebyl dobrý, litoval kouč Ostravy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2021 (10:21)     Sekcia sport

Konečně fotbalisté Baníku Ostrava dali gól ze hry. Po sedmi zápasech. A hned dva. Přesto v pražském Ďolíčku ve 20. kole první ligy prohráli s Pardubicemi 2:3. „Takto nemůžeme hrát za Baník. Když to nejde fotbalově, musíme bojovat, být agresivní, aby soupeře zápasy s námi bolely,“ prohlásil ostravský stoper Patrizio Stronati.

Příbram - Bohemians 1:4, po půli kanonáda, hosté dali tři góly za sedm minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2021 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté pražských Bohemians 1905 si v Příbrami zastříleli. Po bezbrankovém poločase dali po změně stran čtyři góly, tři z nich po vedení 1:0 padly za pouhých sedm minut. Dvěma zásahy se blýskl střídající Keita.

Němečtí fotbalisté podlehli potřetí za sebou, Japonci jim dali čtyři góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.09.2023 (23:02)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté utrpěli debakl 1:4 s Japonskem a prohráli třetí přípravný zápas za sebou. Podle německých médií se kouč Hansi Flick musí obávat o svou pozici u národního týmu, s kterým neuspěl ani na loňském mistrovství světa v Kataru, kde jeho svěřenci nepostoupili ze skupiny.

Zlín - Hradec Kr. 4:0, poločasová smršť, dvěma góly se blýskl Žák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.12.2023 (17:42)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté na závěr podzimní části zaskočili na svém stadionu Hradec Králové, v 19. kole první ligy jej deklasovali 4:0. Všechny góly nasázeli už v prvním poločase, dvakrát se trefil Žák, po něm ještě Janetzký a Bartošák.

Jablonec - Zlín 0:0, hosté nevystřelili, přesto v deseti vyválčili bod

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

Olomouc smetla Opavu čtyřmi góly, Slezané hráli poločas o deseti

Zlínští fotbalisté jsou v karanténě, nejbližší zápasy se jim odkládají

Nečekaný debakl. Real Madrid prohrál na půdě Valencie, Soler vstřelil penaltový hattrick

Liberečtí fotbalisté dali tři góly, přesto sparťanskému béčku podlehli

Skotové prohráli v Lize národů na Slovensku, Čechům dali naději

Plzeň si smlsla na oblíbeném soupeři, dva góly dali Gulaš i Pour

Bayernu nestačil ani dvougólový náskok, s Mönchengladbachem prohrál

Kubalík i Hertl dali dva góly, výhru ale neslavili. Vejmelka vychytal vítězství pro Arizonu

LASK - Slavia 4:3, kolaps v závěru, ale postup. Domácí dali tři góly za deset minut

Lukaku a spol. neměli slitování. Češi v Belgii prohráli o tři góly a přišli o Vaclíka

Góly chybí, budoucnost ne. Hráči Army budou v lize, chválí konkurence

Zlínští hokejisté prohráli v derby ve Vsetíně a v první lize jsou dvanáctí

Villarreal dal ve Vigu čtyři góly během půlhodiny, přeskočil Barcelonu

Hanáci dali ze dvou střel tři góly, po vítězství v Plzni rozpoutali diskotéku!

Divočina na Slovácku skončila remízou

Krásné období, libuje si ženáč Pešek. Kolotoč událostí sviští dál

Lewandowski vystřílel Bayernu čtyřmi góly výhru nad Herthou

Fotbalisté Mohuče dali v bundesligové předehrávce čtyři góly Mönchengladbachu

V první třetině jsme měli nohy ještě v autobuse. Pak jsme se ale zvedli, liboval si plzeňský útočník Suchý

Klokanům se Evropa vzdaluje, prohráli o tři branky

Neskutečný závěr! Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, přesto má bod

AS Řím prohrál v lize podruhé za sebou. V Benátkách inkasoval tři góly

Ostravští fotbalisté se zasekli, nestřílejí góly. Chybí hlavně přesnost, ví kouč