Risk Indiánům v prodloužení vyšel, rozhodl Zámorský

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2022 (19:05)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v 15. kole extraligy Vítkovice 4:3 po prodloužení a popáté v řadě bodovali. Domácí sice v první třetině získali dvoubrankový náskok, ale hosté dvěma góly během prostřední části vyrovnali a dokázali odpovědět i na vedoucí branku Indiánů ve třetí třetině. Vyrovnaný souboj rozhodl až v prodloužení při risku s hrou bez gólmana obránce Petr Zámorský. celý článek

Ojedinělý kousek! Hlavně ne nájezdy, nečekaný risk v prodloužení Plzni vyšel

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2022 (20:56)     Sekcia sport

Zase přišli o náskok a báli se další prohry v nájezdech. Plzeňští hokejisté proto v duelu 15. extraligového kola sáhli k nečekanému kroku. V prodloužení dominovali už při hře tři na tři, pak odvolali gólmana, což se jim jen o pár sekund později vyplatilo. Dělovkou z mezikruží na 4:3 rozhodl Petr Zámorský. „Spontánní rozhodnutí to nebylo. Udělali jsme si dlouhodobou statistiku a došli jsme k názoru, že má cenu tenhle tah zkusit," usmíval se hlavní trenér Škody Petr Kořínek.

Taekwondistce Štolbové vyšel na olympijské kvalifikaci risk s novou kategorií

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2024 (11:36)     Sekcia sport

Taekwondistce Petře Štolbové vyšel na olympijské kvalifikaci risk s přechodem do kategorie nad 67 kilogramů, v níž se nikdy předtím neprala. Musela kvůli tomu na poslední chvíli přibrat, před vážením si pomohla litry vody. V Paříži chce zabojovat o medaili. Dvaadvacetiletá česká reprezentantka to řekla v rozhovoru pro ČTK.

Trenér Bank o výkonu Ledecké: Zázrak a risk, který vyšel. Další pád by byla katastrofa

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2021 (17:23)     Sekcia sport

Úspěšný start Ester Ledecké v nedělním superobřím slalomu den po pádu ve sjezdu v Crans Montaně byl podle kouče Tomáš Banka důležitý. Zároveň ale představoval pro českou sjezdařku velký risk.

Verva padla počtvrté za sebou, Indiánům podlehla po prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v 53. kole Tipsport extraligy na svém ledě Litvínov 4:3 po prodloužení. Hosté prohráli čtvrtý zápas v řadě.

Sobotka rozhodl o výhře hokejistů Sparty v Hradci Králové 4:3 v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2023 (18:51)     Sekcia sport

I bez nemocného trenéra Miloslava Hořavy vyhráli hokejisté pražské Sparty v 38. kole extraligy v Hradci Králové 4:3 v prodloužení, zaznamenali třetí vítězství v řadě a potvrdili čtvrté místo v tabulce. Na ledě Mountfieldu třikrát ztratili vedení, naposledy po brance Aleše Jergla z 59. minuty, ale v prodloužení potrestal hradecký risk bez brankáře Vladimír Sobotka.

Pátá porážka v řadě. Jalové Vítkovice promrhaly vedení v přesilovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2023 (07:43)     Sekcia sport

Vedli 2:0, jedenáct minut hráli v početní výhodě, přesto hokejisté Vítkovic ve 22. kole extraligy doma prohráli s Plzní 2:3 v prodloužení. Paradoxem je, že se hosté vrátili do zápasu v 57. minutě při vítkovické přesilovce, když únik ve dvou na jednoho proměnil Jakub Lev. A po pouhých 20 sekundách prodloužení o výhře Plzně rozhodl Petr Zámorský.

Neuvěřitelná série Bílých Tygrů pokračuje, další prodloužení!

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.09.2022 (20:45)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v zápase 6. kola extraligy na ledě Liberce 3:2 v prodloužení a po sérii čtyř porážek se podruhé za sebou radovali z vítězství. Utkání rozhodl v čase 60:35 svým druhým gólem obránce Petr Zámorský. Liberec hrál pošesté za sebou prodloužení, připsal si ale třetí porážku v řadě. Škoda v utkání vedla po dvou třetinách už 2:0, domácí Liberec ale díky zlepšenému výkonu ve třetí části vyrovnal.

Zámorský: Skvělou práci odvedli kluci před brankou, to je půlka gólu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (10:22)     Sekcia sport

Hokejová Plzeň se pomalu otřepává z mizerného vstupu do sezony. Na úterní výhru nad Karlovými Vary navázala ve čtvrtek v Liberci, odkud si odvezla dva body. Vítězství 3:2 zařídil hned v první minutě prodloužení obránce Zámorský, když se natlačil před gólmana Kváču a bekhendem mu prostrčil kotouč pod betony.

Zámorský o reprezentaci, otužování i své roli v Plzni: Hrát tolik minut je sen

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.12.2022 (20:32)     Sekcia sport

Tenhle nákup Plzni vyšel stoprocentně. Hokejový obránce Petr Zámorský totiž po příchodu ze Švédska zapadl do kádru ideálně a táhne Západočechy. Klíčovou roli má v defenzivě i na přesilovkách, 30letý bek je s více než 27 minutami na zápas jasně nejvytíženější hráč extraligy. Rodák ze Zlína si angažmá užívá, oceňuje tréninkovou morálku a je rád, že Škoda zvládla i těžké období s virózou. Věří, že ta se mu vyhnula i díky pravidelnému otužování.

Risk, po kterém máte bod navíc, nebo jste za blbce. Jak týmy v prodloužení odvolávají brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2023 (10:55)     Sekcia sport

Už v lednu upřímně říkal: „Když to vyjde, je to fajn. Když ne, jste za blbce.“ V neděli v českobudějovické aréně platilo pro hradeckého kouče Tomáše Martince to druhé. V prodloužení odvolal gólmana, aby při hře 4 na 3 zvýšil šanci na vítězství. Jenže po pár vteřinách vybuchl domácí stadion nadšením, neboť naopak Adam Kubík zajistil střelou přes celé hřiště do prázdné extra bod pro Motor. Hradecký risk tak rozrazil dveře k budějovické výhře dokořán.

Risk Minnesoty tentokrát nevyšel, i bod je fuč. Vymazal ho gól do prázdné branky

Plzeň ovládla i druhé západočeské derby, bonus zajistil Mertl

Kladno se loučí s oporou, Plekanec kvůli zdraví končí kariéru. Byl by to risk, řekl

Dvořák rozhodl v prodloužení o pardubické výhře nad Třincem

Drama o finále NHL vyrcholí. Vegas vyhráli bitvu na ledě Canadiens v prodloužení

Drama o finále NHL vyvrcholí. Vegas vyhráli bitvu na ledě Canadiens v prodloužení