Týmovou soutěž na závěr série LIV Golf vyhráli Johnson a spol.

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2022 (09:19)     Sekcia sport

Soutěž družstev na závěr prvního ročníku nového seriálu LIV Golf v Miami vyhrál tým 4 Aces Američana Dustina Johnsona. Zvítězil o jednu ránu před sestavou Punch vedenou Australanem Cameronem Smithem a získal prémii 16 milionů dolarů (391 milionů korun). O štědrou odměnu se s Johnsonem podělili krajané Patrick Reed, Talor Gooch a Pat Perez. celý článek

Korejští šavlisté vyhráli na OH týmovou soutěž, navázali na Londýn 2012

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2021 (14:19)     Sekcia sport

Korejští šavlisté vyhráli na olympijských hrách týmovou soutěž a vybojovali pro svou zemi první zlato v Tokiu v jiném sportu než lukostřelbě. Družstvo kolem světové jedničky O Sang-uka porazilo ve finále 45:26 Itálii, v duelu o bronz vybojovali Maďaři třetí šermířskou medaili v Tokiu po vítězství 45:40 nad Německem.

Korejští šavlisté vyhráli na olympijských hrách týmovou soutěž

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.07.2021 (14:09)     Sekcia sport

Čeští golfisté se stali mistry Evropy. Výběr do 16 let vyhrál týmovou soutěž

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.07.2022 (12:50)     Sekcia sport

Čeští golfisté Louis Klein, Jakub Janda, Kristina Lebová a Tiphani Knight vyhráli turnaj European Young Masters ve Finsku. Výběr hráčů do 16 let pod vedením trenéra Petra Němečka a kapitána Milana Mojžíše ovládl soutěž reprezentačních týmů s celkovým skóre -9 před Španělskem. Bronz získala na hřišti Linna Golf u Hämeenlinny Itálie.

Johnson vyhrál díky eaglu v rozstřelu čtvrtý turnaj série LIV Golf

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2022 (09:01)     Sekcia sport

Golfista Dustin Johnson vyhrál v dodatečném rozstřelu na první jamce čtvrtý turnaj nového seriálu LIV Golf v Bostonu a připsal si první triumf po 19 měsících. Bývalý první hráč světového žebříčku se v play off blýskl dlouhým eagle putem a za vítězství inkasoval prémii čtyři miliony dolarů.

Čeští pistoláři zakončili SP v Koreji týmovým triumfem v rychlopalbě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2022 (09:26)     Sekcia sport

Pistoláři Martin Podhrázký, Tomáš Těhan a Matěj Rampula vyhráli na závěr Světového poháru v Koreji týmovou soutěž v rychlopalbě. V Čchang-wonu zvítězili ve finále nad indickými soupeři díky poslední položce 17:15.

Johnson a García utíkají PGA k lukrativní konkurenci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2022 (09:29)     Sekcia sport

Bývalý první hráč světa Dustin Johnson a další vítěz majoru Sergio García jsou největšími hvězdami mezi golfisty, kteří figurují na startovní listině prvního turnaje nové série LIV Golf v Londýně.

Série LIV Golf připravuje pro příští rok 14 turnajů s dotací 405 milionů dolarů

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2022 (20:26)     Sekcia sport

Nová série LIV Golf připravuje pro příští rok soutěž týmů se 14 turnaji. Dvanáct družstev a 48 hráčů bude bojovat o celkové prize money 405 milionů dolarů (9,8 miliardy korun), přičemž sezona bude končit velkolepým finále. Letos série financovaná Saúdskou Arábii odstartovala s osmi turnaji.

Ruské tenistky porazily Švýcarky a popáté vyhrály týmovou soutěž

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.11.2021 (20:35)     Sekcia sport

Praha - Ruské tenistky popáté vyhrály týmovou soutěž družstev, která se poprvé hrála jako Pohár Billie Jean Kingové. Ve finále v Praze porazily Švýcarsko 2:0 již po dvouhrách....

Johnson ovládl první sezonu LIV Golf a získal prémii 18 milionů dolarů

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2022 (22:22)     Sekcia sport

Americký golfista Dustin Johnson ovládl s předstihem celkové hodnocení premiérového ročníku nového seriálu LIV Golf a inkasuje prémii 18 milionů dolarů (asi 455 milionů korun). Na jeho vítězství už nemůže nic změnit ani závěrečný turnaj, který je na programu tento týden v Saúdské Arábii.

České juniorky vyhrály na ME týmovou soutěž v trapu, junioři byli druzí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2022 (17:16)     Sekcia sport

České juniorky v sestavě Zina Hrdličková, Martina Matějková a Lea Kučerová vyhrály na mistrovství Evropy v brokové střelbě týmovou soutěž v trapu. Do finále se v Larnace probojovali i junioři, Lukáš Buchal, Ondřej Šťastný a Petr Dorničák ale duel o zlato s Brity prohráli.

Dustin Johnson bude hrát na turnaji nové lukrativní série konkurující PGA

Juniorské pistolářky vyhrály na vzduchovkářském ME týmovou soutěž

Pistoláři zakončili SP v Koreji týmovým triumfem v rychlopalbě

Johnson přišel kvůli účasti v nové golfové sérii o významného sponzora

Kellnerová nebude při Prague Playoffs skákat za Prague Lions týmovou soutěž

Rakušané vyhráli v Planici letecký závod družstev, druhé kolo se neuskutečnilo

Jágr a spol. vyhráli na Vysočině 3:1 a odvrátili mečbol Jihlavy. Rozhodne sedmý duel

Golfová série LIV bude podle Johnsona pokračovat i po fúzi s PGA Tour

Za neproměněné penalty smršť rasistických urážek. Útoky na tři anglické fotbalisty odsoudil i premiér Johnson