Plzeň ovládla i druhé západočeské derby, v prodloužení rozhodl Mertl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.11.2022 (21:23)     Sekcia sport

Karlovy Vary - Hokejisté Plzně porazili v 18. kole extraligy Karlovy Vary 5:4 v prodloužení a uspěli tak i ve druhém západočeském derby v sezoně. Zápas rozhodl v čase 64:57 při hře bez... celý článek

Plzeň ovládla i druhé západočeské derby, bonus zajistil Mertl

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2022 (20:10)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v 18. kole extraligy Karlovy Vary 5:4 v prodloužení a uspěli tak i ve druhém západočeském derby v sezoně. Zápas rozhodl v čase 64:57 při hře bez brankáře Tomáš Mertl. Domácím nepomohly k úspěchu ani dvě branky Víta Jirky, v plzeňském dresu si dva góly a asistenci připsal Petr Zámorský.

Hokejisté Plzně ovládli i třetí západočeské derby sezony, rozhodl gól Kodýtka

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2022 (18:46)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili ve 31. kole extraligy Karlovy Vary 1:0 a ukončili sérii tří porážek. Západočeské derby rozhodla již v 5. minutě branka Petra Kodýtka během přesilové hry, na kterou trápící se hosté přes střeleckou převahu nedokázali zareagovat a připsali si šestou porážku z posledních sedmi utkání. Premiérové čisté konto v sezoně udržel Dominik Pavlát. Plzeň ovládla i třetí západočeské derby v aktuálním extraligovém ročníku.

Energie poprvé v sezoně ovládla západočeské derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2023 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů porazili v 44. kole Tipsport extraligy na svém ledě Plzeň 3:1 a poprvé v sezoně tak ovládli západočeské serby.

Západočeské derby ovládla Plzeň, Litvínov předvedl parádní obrat s Vítkovicemi

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.01.2021 (20:00)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v dohrávce 7. kola extraligy Karlovy Vary 2:0 a zvítězili potřetí za sebou.

Karlovy Vary obratem ovládly derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2021 (19:56)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů porazili ve 46. kole extraligy Plzeň 4:2, vyhráli tak třetí utkání v řadě a bodovali pětkrát za sebou. Plzeň si naopak připsala třetí nezdar v tomto týdnu. Energie rozhodla západočeské derby ve druhé třetině, kdy otočila čtyřmi góly stav z 0:2 na konečných 4:2. Dvě branky vstřelil kapitán Václav Skuhravý.

Hladonik zářil, Energie ovládla derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2022 (20:40)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů porazili ve 44. kole extraligy Plzeň 5:4 a v západočeském derby uspěli doma počtvrté za sebou. O třetí výhře Energie z posledních čtyř zápasů rozhodl v 57. minutě svým druhým gólem v utkání Jan Hladonik. Plzeň prohrála pátý z uplynulých šesti duelů.

Házenkářky Kynžvartu prohrály západočeské derby s DHC Plzeň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2021 (13:36)     Sekcia sport

Druhým nejlepším českým celkem v MOL interlize házenkářek, po Mostu, je na třetím místě tabulky DHC Plzeň, který výhrou 27:24 v západočeském derby ukončil třízápasovou vítěznou sérii nováčka Házená Kynžvart.

Postih bez trestu. Mertl může vydechnout, Plzeň slaví vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2022 (21:11)     Sekcia sport

Pokud si jako hokejista v hlavě promítáte nejčernější scénáře, podobný se vám tam zajisté objeví. Běžela sedmá minuta prodloužení úvodního duelu předkola play off mezi Plzní a Mladou Boleslaví, když Tomáš Mertl sledoval, jak ruka hlavního rozhodčího letí vzhůru.

Plzeň udolala Kladno v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2022 (18:39)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga - 42. kolo: Kladno - Plzeň 3:4 po prodl. Branky: 4. Melka, 37. Zikmund, 57. Beran - 11. Bulíř, 29. Dzierkals, 39. Mertl, 61. Čerešňák.

Slavii posily z „áčka" nespasily. Derby ze dna tabulky ovládla Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2023 (12:50)     Sekcia sport

Fotbalisté rezervního týmu pražské Sparty zvítězili 2:0 v derby na Letné proti "béčku" Slavie v 17. kole druhé české fotbalové ligy. Utkání dvěma trefami rozhodl Kryštof Daněk.

Plzeň vyhrála západočeské derby, Frodl vychytal nulu

Karlovarská zeď Lukeš po výhře nad Litvínovem: Cítím se duel od duelu lépe

Litvínov udolal v prodloužení Plzeň, rozhodl Kudrna

Západočeské derby vyšlo lépe Karlovým Varům, o jedinou branku se postaral Vondráček

Hokejisté Litvínova udolali v prodloužení Plzeň, rozhodl Kudrna

Podkrušnohorské derby vyhrály Karlovy Vary, v prodloužení rozhodl Mikyska

Třinec dýchá Spartě na záda! Plzeň vyhrála západočeské derby, Litvínov otočil zápas

Tampa ovládla úvodní floridské derby, Colorado slavilo po prodloužení

V přesilovkách jsme je měli zlomit, litoval Mertl po porážce s Hradcem

ONLINE: Kladno se vrací do hry, lídr prohrává. Hradec srovnal, Plzeň odskakuje

Západočeské derby pro Energii. Sparta deklasovala Olomouc sedmi góly, slaví také Vítkovice

HOKEJ ONLINE: Sparta otáčí skóre! Pardubice vedou v derby. Plzeň rozhodla v prodloužení. Vítkovice, Boleslav a Vary se radují

HOKEJ ONLINE: Vedoucí Třinec bojuje o první sezonní skalp Pardubic, Plzeň hraje derby

Plzeň vyhrála dramatické derby a už je třetí

Plzeň urvala výhru v prodloužení, Sparta padla v Brně. Pardubice pohořely s Hradcem

Sparta zvládla první derby, z penalty rozhodl Karabec

Plzeň po prodloužení přehrála České Budějovice

Házenkářky Plzně zvládly derby s Kynžvartem, bojují stále o play off

Drama v severském derby! Švédsko bere výhru v prodloužení

Islanders odvrátili první mečbol Tampy, v prodloužení rozhodl Eberle

Jsem fanatik, tenisový magor, tvrdí kouč Vondroušové. Markéta může hrát ještě líp, říká Mertl

Chelsea udolala v prodloužení Palmeiras a poprvé ovládla fotbalové MS klubů

Atraktivní derby ovládla Ridera, Oceláři padli po nájezdech

ONLINE: Karlovy Vary hostí v derby Plzeň, Jágr zpět v sestavě proti Kometě

Mertl versus Gulaš. Plzeň hraje na budějovickém ledě

Vyhrocený duel ovládla Sparta! Kladno slaví výhru naděje, Kometa smetla obhájce titulu

Slávisté ztratili derby v prodloužení, Ústí slaví sedmou výhru v řadě

Selhání favoritů v derby! Záchranářský duel vyzněl pro Zlín

Vítkovice na úvod předkola play off přemohly Kometu v prodloužení, rozhodl Lakatoš

Plzeň vyhrála díky riskantní hře bez brankáře. Připravili jsme si to, říká trenér

ONLINE: Utrápená Sparta míří do Vítkovic. Hraje se také západočeské derby