Bohemians - Zlín 3:2, otočka po změně stran, v závěru domácí rozjásal Květ

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2022 (17:24)     Sekcia sport

Prokletí Ďolíčku zlomeno, fotbalisté Bohemians se drží v elitní pětce díky premiérovému vítězství na domácím stadionu. V 15. kole Fortuna ligy prohráli se Zlínem poločas 0:2, ale po změně stran stav otočila. Rozhodující branku zaznamenal v závěru Květ. celý článek

Klokani zvítězili na hřišti oslabeného Slovácka, Květ dal hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v 11. kole první ligy na hřišti oslabeného Slovácka 4:2 a posunuli se na čtvrté místo tabulky. Hattrickem se blýskl Roman Květ. Už ve 12. minutě byl vyloučen domácí brankář Jiří Borek. Krátce poté Květ otevřel skóre a před pauzou přidal druhý gól Pražanů Erik Prekop. Po změně stran se dvakrát trefil Květ, za domácí snižovali Petr Reinberk a v závěru Vlastimil Daníček z penalty.

Zlín - Bohemians 0:0, domácím mohlo být lépe, Simerský však nedal penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2021 (18:02)     Sekcia sport

Kdyby domácí obránce Simerský v závěru proměnil pokutový kop, patrně by Zlín proti Bohemians bral v duelu 22. ligového kola všechny tři body. Takhle se oba týmy rozešly smírně.

Teplice - Bohemians 0:1, rozhodl Křapkův gól, oba týmy dohrály v deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2022 (18:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians pokračují ve výtečném vstupu do nové sezony a po vítězství v Teplicích se v neúplné tabulce dělí o první místo. Nervózní duel na Stínadlech rozhodl v závěru obránce Křapka, předtím dostal červenou kartu za surový faul Květ. Utkání nedohrál ani domácí Mareček.

Slavia porazila Zlín, Jurásek oslavil narozeniny dvěma góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (20:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie porazili ve druhém kole první ligy Zlín 4:1 a ideálně se naladili na čtvrteční odvetu 3. předkola Evropské konferenční ligy na hřišti Panathinaikosu Atény. Za Pražany se v úvodním dějství trefili ligový debutant Marek Icha a David Jurásek, po změně stran snížil Lamin Jawo. Od 70. minuty dohrávali hosté bez vyloučeného kapitána Václava Procházky, v závěru se za domácí prosadili střídající Ivan Schranz a opět Jurásek.

Bohemians zničili neškodnou Příbram po změně stran

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2021 (16:56)     Sekcia sport

Příbram nenavázala na výhru ze Zlína a doma utrpěla od Bohemians výprask během necelý dvaceti minut a prohrála jednoznačně 1:4. Na stadionu U Litavky už domácí nevyhráli sedm kol a dál tonou v sestupových vodách. Zato Bohemka už neprohrála osm kol v řadě.

Jihočeši po změně trenéra zabrali, doma urvali premiérovou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovice po pondělní trenérské změně zvítězili v 15. kole první ligy nad nováčkem z Brna 3:2. Domácí poslal v závěru úvodního dějství do vedení Lukáš Havel, ihned po změně stran srovnal Michal Ševčík. Poté si dal vlastní gól hostující obránce Jan Hlavica a na 3:1 pro Dynamo zvýšil Jakub Hora z penalty. Konečné skóre stanovil Jiří Texl.

Pulkrab hattrickem sestřelil Klokany, ti si v kapse odnesli hned pět branek

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (19:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty porazili v 18. kole první ligy v pražském derby Bohemians 1905 vysoko 5:1. Domácí rozhodli už v úvodním dějství, kdy mezi 15. až 42. minutou třikrát skóroval Matěj Pulkrab. Ještě v prvním poločase se trefil David Pavelka a po změně stran Dávid Hancko, v nastavení snížil Roman Květ. Letenští vyhráli v lize potřetí za sebou a z třetí pozice v tabulce nadále ztrácejí pět bodů na vedoucí Slavii. "Klokani" prohráli potřetí z posledních čtyř kol a jsou dvanáctí.

Bohemians - Jablonec 3:0, rozhodl skvělý úvod, domácí slaví podruhé v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.06.2020 (18:58)     Sekcia sport

Po čtrnácti minutách vedli o dvě branky, po změně stran přidali třetí a ještě vylepšili své umístění ve skupině o Evropu. Fotbalisté Bohemians zdolali ve 30. kole Fortuna ligy Jablonec 3:0 a poskočili na osmé místo, což znamená, že v nadstavbě se utkají se Slováckem.

Plzeň doma skolila Bohemians a je šestá, Slavia po remíze vede o osm bodů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.02.2021 (17:34)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně ve 20. kole první ligy doma porazili 3:1 Bohemians 1905. Utkání v závěru první půle gólově otevřel Joel Kayamba, po změně stran zvýšili Pavel Bucha a Jean-David Beauguel z penalty. Porážku Pražanů těsně před koncem zmírnil Matěj Pulkrab. Jeho spoluhráč Josef Jindříšek neproměnil pokutový kop za stavu 1:0 pro domácí. Viktoria v nejvyšší soutěži zvítězila po dvou duelech a poskočila na šesté místo. „Klokani“ prohráli po čtyřech kolech a jsou dvanáctí.

Mladá Boleslav debakl nenapravila, prohrála i druhý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2020 (18:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli i ve druhém utkání nové prvoligové sezony. Po debaklu 0:4 na hřišti Bohemians 1905 podlehli doma Zlínu 1:3. "Ševci" vedli v zápase 2. kola po trefě Petra Buchty, za domácí ještě do přestávky srovnal Alexej Tatajev. Vítězství hostů zařídil po změně stran Youba Dramé, pojistku přidal v závěru z penalty Tomáš Poznar.

Zlín - Olomouc 1:4, první venkovní výhra Sigmy, skórovali čtyři různí hráči

Konec trápeníí? Plzeň doma skolila Bohamians a v tabulce poskočila na šesté místo

Slovácko si poradilo s oslabenými Ševci a je doma stále stoprocentní

Spartě gól debutanta Minčeva nestačil, v přípravě podlehla Bohemians

Basketbalisté Barcelony v Eurolize přehráli předposlední Albu až po změně stran

Fotbalisté Pardubic porazili doma Zlín 2:0, hosté klesli na poslední místo

Plzeň deklasovala Bohemians a vrátila se na druhé místo

Basketbalisté Barcelony v Evropské lize přehráli předposlední Albu až po změně stran

Liberec - Zlín 5:3, za domácí skórovalo pět různých střelců, hosté jen snižovali

Příbram - Bohemians 1:4, po půli kanonáda, hosté dali tři góly za sedm minut

Plzeň i podruhé v Rakousku zvítězila, Bohemians nedali nováčkovi ani gól

Zpočátku kazil přihrávky, ale pak nastřílel Slovácku hattrick. Květ si ho zaznamená do deníčku

ONLINE: V boji o záchranu Zlín hraje s Budějovicemi, Karviná na Bohemians

Plzně deklasovala Bohemians a vrátila se na druhé místo

Bohemians - Slovácko 1:2, další nezdar domácích, favorit otočil skóre

Dvěma góly zařídil vítězství. Ale výkon je varováním, uznal plzeňský Květ

Myslím, že nemůžeme být dostiženi nikým ze sestupových míst, věří kat Příbrami Keita