Klokani předvedli úchvatný obrat a slaví první domácí výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 v 15. kole první ligy porazili po obratu ve druhém poločase 3:2 Zlín a připsali si první domácí výhru v sezoně nejvyšší soutěže. Ševci naopak čekají už 22 ligových zápasů na venkovní vítězství, ačkoliv v Ďolíčku vedli po gólech střídajícího Martina Filla z 30. a Vachtanga Čanturišviliho z 36. minuty o dvě branky. Klokani ale srovnali zásluhou tref Antonína Křapky a Lukáše Hůlky z 55. a 67. minuty. Obrat dokonal devátou ligovou trefou v ročníku v 86. minutě Roman Květ. celý článek

HOKEJ ONLINE: Finové předvedli neskutečný obrat. Slováci slaví první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (04:33)     Sekcia sport

Hokejový turnaj na olympiádě v Pekingu pokračuje dalšími čtyřmi zápasy. Jako první nastoupili v rámci skupiny C ke svému duelu hokejisté Slovenska a Lotyšska. Slováci vyhráli 5:2 a na turnaji si připsali první body. Finové předvedli velký obrat. Proti Švédům po dvou třetinách prohrávali 0:3, ale nakonec derby vyhráli 4:3 v prodloužení. Skupina A nabízí dva duely se začátkem od 14:10, kdy Čína hraje s Kanadou a Spojené státy s Německem. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.

Plzeňské znovuzrození. Obrat v Boleslavi dokonal Zámorského hopík. Tohle nás nakopne, věří

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2023 (20:40)     Sekcia sport

Vypadalo to na další zmar a nulový bodový příděl. Vždyť plzeňští hokejisté v polovině duelu 11. extraligového kola prohrávali na ledě Mladé Boleslavi o tři góly a nevycházelo jim vůbec nic. Ovšem Západočeši předvedli nevídaný obrat na 4:3 a slaví třetí výhru v sezoně, kterou se odpoutali ze dna tabulky. „Zlaté tři body, může nás to dost nakopnout,“ věří autor rozhodující trefy Petr Zámorský.

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Britové předvedli skvělý závěr. Švýcarsko deklasovalo Dány

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (11:03)     Sekcia sport

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko. První výhru slaví Francie, která porazila Kazachtán 2:1. Cenný bod bere Rakousko, když podlehlo Spojeným státům 2:3 po prodloužení. První prohru si připsal český tým, který podlehl Švédsku 3:5. Pohodovou výhru nad Dánskem 6:0 naopak slaví Švýcarsko.

Vítkovice v závěru otočily derby s Olomoucí a slaví první výhru doma

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.10.2023 (19:15)     Sekcia sport

Ostrava - Vítkovičtí hokejisté dnes dosáhli na první domácí výhru v sezoně, protože v 7. kole na ostravském ledě zdolali v moravském derby Olomouc 4:3 v prodloužení. Ještě deset minut...

Baník slaví první venkovní výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2023 (17:05)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Olomouc - Ostrava 0:3 (11. Tanko, 29. Ewerton, 77. Buchta). V 19. minutě dostal ČK domácí Macík, Baník v sezoně venku poprvé vyhrál.

Klokani jako první obrali lídra, na výhru však dál čekají. Derby mělo říz

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (20:57)     Sekcia sport

První pražské derby v sezoně nezklamalo. Fotbalisté Bohemians 1905 v utkání 4. kola Fortuna ligy remizovali se Spartou 1:1 a připravili lídrovi nepříjemnou ztrátu. Letenští poprvé ztratili body, ale neúplnou tabulku dál vedou. Klokani získali teprve třetí bod. Sparta prohrála jediný z posledních 28 vzájemných ligových duelů a od listopadu 2001 nepohrála na půdě Bohemians 14x po sobě. Klokani posledních 7 kol nevyhráli.

Volejbalisté Ústí slaví první výhru. Ale je kupa věcí, co vylepšovat, ví kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (10:52)     Sekcia sport

V souboji dosavadních odpadlíků volejbalové extraligy uspělo Ústí. I když v Ostravě ztrácelo 1:2 na sety, nakonec po obratu na 3:2 (-17, 23, -22, 25, 15, nejvíce bodů Suda 21, Fišer 13, Bere 10 – Dvořák 21, Jarosiňski 13, Polyňski 12) slaví první výhru v sezoně.

Úchvatný obrat Kamerunu. Nedlouho před koncem prohrával 0:3, nakonec slaví bronz

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.02.2022 (22:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Kamerunu získali na domácím africkém šampionátu bronzové medaile.

Klokany v Ďolíčku nešetřily. Pardubice pálily ostrými a v kapse mají první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2021 (17:52)     Sekcia sport

Sobotní bitva týmů, které využívají Ďolíček jako domácí stadion, vyzněla lépe pro fotbalisty Pardubic. Klokany, kteří byli v zápise uvedení jako hosté, porazili po gólech Chytila, Černého a Solila 3:0 a slavili svoji premiérovou výhru v nové ligové sezoně. Naopak Klokani se tříbodového zisku nedočkali ani na pátý pokus.

Češi nastartovali obrat! Voráček a spol. slaví výhru v pensylvánském derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2021 (06:02)     Sekcia sport

Ve čtvrtečních zápasech zámořské NHL se činili i čeští hokejisté. Jakub Voráček z Philadelphie a Jan Rutta z Tampy Bay nastartovali obrat ve vývoji duelů svých celků na ledě Pittsburghu respektive Chicaga. Flyers záhy prohrávali v pensylvánském derby 0:3, ale nakonec slaví výhru 4:3, obhájci titulu z Tampy i díky trefě českého zadáka zvládli otočit výsledek z 0:2 na 3:2 v prodloužení. Jedním gólem přispěl k výhře Caroliny nad Detroitem 5:2 i český forvard Martin Nečas, jeho krajan v brance Calgary David Rittich slaví výhru 7:3 nad Ottawou.

Černá série Motoru pokračuje, Energie slaví první domácí výhru

Dobrý výkon Bohemians na úspěch nestačil. Na Letné Klokani s Bodo/Glimt prohráli 2:4

Budějovice dál čekají na první výhru v sezoně

Vyhrocený duel ovládla Sparta! Kladno slaví výhru naděje, Kometa smetla obhájce titulu

Třinec slaví desátou výhru v sezoně a pronásleduje lídra

Obrat sezony! Basketbalisté Chicaga smazali ztrátu 25 bodů a vyhráli

Hronkova gólová asistence nestačila, Columbus slaví první výhru

Rozjetá Sparta slaví další výhru, radost kalí strach o Dočkala! Zlín má první body

Karviná na senzační výhru na Slavii nenavázala, doma brala jen bod

Pardubice slaví druhou výhru v sezoně, dál jsou ale poslední

Vrba se dočkal, Baníku stačil na pohodovou výhru první poločas

Parádní start Bohemky do ligy pokračuje, Klokani slaví i v Teplicích

Parádní restart! Zbrojovka slaví premiérovou výhru v sezoně

Maďarsko poprvé na MS slaví výhru, Francie padla v prodloužení

Barákův gól na body nestačil, Verona ztratila s AC Milán dvoubrankové vedení. Inter poprvé padl