Francie vykročila za obhajobou zlata vítězně. Giroud vyrovnal Henryho

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2022 (22:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Francie vstoupili do mistrovství světa v Kataru pohodlným vítězstvím 4:1 nad Austrálií. Obhájci zlata v úvodním vystoupení ve skupině D od deváté minuty prohrávali po brance Craiga Goodwina, ale ještě do přestávky otočili skóre Adrien Rabiot a Olivier Giroud. V 68. minutě přidal pojistku Kylian Mbappé a skóre vzápětí uzavřel Giroud, jenž 51. gólem v reprezentaci vyrovnal francouzského rekordmana Thierryho Henryho. celý článek

SESTŘIH: Francie vykročila za obhajobou zlata vítězně. Giroud vyrovnal Henryho

Francie vykročili za obhajobou zlata výhrou

Fotbalisté Francie vykročili za obhajobou zlata na mistrovství světa výhrou 4:1 nad Austrálií. Dva góly dal Giroud, který vyrovnal rekordmana Henryho.

Shearer smeká! Giroud vyrovnal Henryho rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2022 (23:21)     Sekcia sport

Nejrychlejší gól právě probíhajícího šampionátu v Kataru je na lopatky nepoložil. Naopak, obhájci titulu mistrů světa ukázali svou sílu. Fotbalisté Francie utkání jistě otočili a porazili Austrálii 4:1. Do role největšího hrdiny se pasoval Olivier Giroud. Útočník AC Milán si ve 115. mezistátním zápase připsal nejprve jubilejní 50. a ve druhé půli také 51. gól. Vyrovnal tak národní rekord Thierryho Henryho, stačilo mu k tomu o osm utkání méně.

Francie odstartovala MS 2022 výhrou nad Austrálií. Giroud srovnal legendárního Henryho

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     22.11.2022 (21:07)     Sekcia sport

Cestu za obhajobou titulu mistrů světa Francie začala zápasem proti Austrálii. Té krásně ukázala, že takového soupeře zkrátka porazit jde, Saúdská Arábie. A jak zápas obra s trpaslíkem dopadl? Nejdříve to vypadalo na napodobení výkonu Arabů, ale Francie zabrala a vyhrála s přehledem 4:1.

Plíšková vykročila za obhajobou v Římě vítězně. Vyřadila Strýcovou, končí i Bouzková

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2020 (14:32)     Sekcia sport

Česká tenistka Karolína Plíšková vykročila za obhajobou titulu na antukovém turnaji v Římě vítězstvím nad krajankou Barborou Strýcovou 6:3, 6:3. Ve druhém kole naopak končí Marie Bouzková. Dvaadvacetiletá Češka podlehla 5:7 a 6:7 desáté nasazené Jeleně Rybakinové z Kazachstánu.

Giroud předčil Henryho a stal se historicky nejlepším střelcem Francie. Splnil se mi dětský sen, raduje se

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2022 (16:12)     Sekcia sport

Našel si kolmici Kyliana Mbappého a z druhého doteku ji přesně uklidil do dolního rohu svatyně Polska. Olivier Giroud tak nejen otevřel nedělního osmifinále utkání MS v Kataru, které Francie nakonec vyhrála 3:1, ale také se nesmazatelně zapsal do historických tabulek francouzské kopané. Jednalo se totiž o jeho 52. branku za národní tým, 36letý matador tak přeskočil legendárního Thierryho Henryho a stal se vůbec nejlepším střelcem reprezentace své země. „Splnil se mi dětský sen," rozplýval se forvard, jemuž by takto zářnou kariéru dříve predikoval jen málokdo.

Skupina D: Francie vykročila za obhajobou výhrou nad Austrálií, remíza Dánska s Tuniskem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.11.2022 (22:35)     Sekcia sport

Dauhá - Fotbalisté Francie vstoupili do mistrovství světa v Kataru pohodlným vítězstvím 4:1 nad Austrálií. Úvodní zápas skupiny D mezi Dánskem a Tuniskem přinesl první bezbrankovou...

Loňská semifinalistka Sakkariová zahájila US Open vítězně, Medveděv neztratil ani set

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2022 (19:49)     Sekcia sport

Řecká tenistka Maria Sakkariová vykročila na US Open úspěšně za obhajobou loňského semifinále. Třetí hráčka světa přehrála v úvodním kole grandslamu ve Flushing Meadows Tatjanu Mariaovou z Německa 6:4, 3:6, 6:0. Postoupila také finálová přemožitelka Petry Kvitové z turnaje v Cincinnati Caroline Garciaová, jež porazila hráčku z kvalifikace Kamillu Rachimovovou 6:2, 6:4. První tenista světa Daniil Medveděv zahájil vítězně cestu za obhajobou titulu na US Open. Američana Stefana Kozlova porazil 6:2, 6:4, 6:0.

Loňská semifinalistka Sakkariová zahájila US Open vítězně

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.08.2022 (19:51)     Sekcia sport

New York - Řecká tenistka Maria Sakkariová vykročila na US Open úspěšně za obhajobou loňského semifinále. Třetí hráčka světa přehrála v úvodním kole grandslamu ve Flushing Meadows...

Giroud trefil Francii postup, anglický kapitán selhal

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2022 (11:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Francie porazili v závěrečném čtvrtfinále mistrovství světa v Kataru Anglii 2:1 a dál mohou snít o obhajobě titulu. Skóre dramatického souboje dvou velkých rivalů otevřel v 17. minutě Aurélien Tchouaméni, devět minut po přestávce vyrovnal z penalty anglický kapitán Harry Kane, ale v 78. minutě rozhodl Olivier Giroud. V 84. minutě mohl poslat utkání do prodloužení Kane, druhý pokutový kop v zápase však neproměnil.

SESTŘIH: Giroud trefil Francii postup, anglický kapitán selhal

SNOWBOARDING ONLINE: Suverénní Ledecká se blýskla nejrychlejším časem!

Slavný Brazilec Rezende byl koučem volejbalistů Francie jen sedm měsíců

Lepší, než překonat rekord Henryho. Giroud prožil další nezapomenutelný večer

Giroud trefil postup, anglický kapitán selhal

První senzace US Open! Halepová vypadla s mladou Ukrajinkou

SNOWBOARDING ONLINE: Suverénní Ledecká jede o medaile. Obhájí zlato?

Giroud ve 100. zápase v reprezentaci překonal Platiniho

Loňská semifinalistka Sakkariová zahájila US Open vítězně, dál jde i Garciaová

Francie přetlačila Albion a míří za obhajobou. Napodobí Pelého partu ze šedesátých let?

Krejčíková se Siniakovou zahájily cestu za obhajobou na Turnaji mistryň vítězně

Kuriózní setkání po letech. Útočné eso Francie a trenér Maroka se znají coby spoluhráči