FOTBAL ONLINE: Španělé udeřili! Německý kolaps, Japonci předvedli fantastický obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2022 (07:25)     Sekcia sport

Mistrovství světa v Kataru pokračuje ve středu čtyřmi duely. V akci jsou velcí favorité. Svůj zápas již za sebou mají vicemistři světa Chorvaté, kteří na úvod jen remizovali s Marokem 0:0. Němci vstoupili do šampionátu výbuchem. Jedni z aspirantů na zisk trofeje proti Japonsku vedli gólem z penalty, ve druhé půli ale dvakrát inkasovali a ostrovnímu státu podlehli 1:2. V 17:00 má výkop střetnutí Španělsko - Kostarika a středeční program zakončí od 20:00 zápas Belgie s Kanadou. Všechny zápasy sledujte v podrobných online a audio reportážích na Sport.cz. celý článek

FOTBAL ONLINE: Španělé ničí Kostariku! Německý kolaps, Japonci předvedli fantastický obrat

FOTBAL ONLINE: Další trefa, Španělé dominují! Německý kolaps, Japonci předvedli fantastický obrat

FOTBAL ONLINE: Německý kolaps! Japonci předvedli fantastický obrat. Chorvaté vydřeli jen bod

FOTBAL ONLINE: Španělé zničili Kostariku! Německý kolaps, Japonci předvedli obrat, do akce jde Belgie

Mistrovství světa v Kataru pokračuje ve středu čtyřmi duely. V akci jsou velcí favorité. Svůj zápas již za sebou mají vicemistři světa Chorvaté, kteří na úvod jen remizovali s Marokem 0:0. Němci vstoupili do šampionátu výbuchem. Jedni z aspirantů na zisk trofeje proti Japonsku vedli gólem z penalty, ve druhé půli ale dvakrát inkasovali a ostrovnímu státu podlehli 1:2. Ve druhém utkání Skupiny e Španělsko rozdrtilo Kostariku 5:0. Středeční program zakončí od 20:00 zápas Belgie s Kanadou. Všechny zápasy sledujte v podrobných online a audio reportážích na Sport.cz.

Hokejisté Olomouce předvedli v závěru duelu s Vary fantastický obrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2021 (14:04)     Sekcia sport

Fantastický obrat předvedli hokejisté Olomouce. V souboji 49. kola extraligy proti Karlovým Varům prohrávali doma ještě v 59. minutě 1:3, ale při power play se jim podařilo vyrovnat, když se v závěrečných 80 sekundách prosadili Lukáš Nahodil a Rostislav Olesz.

Boston zaskočil nevídaným comebackem. I s výraznou českou pomocí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.08.2020 (12:58)     Sekcia sport

Byla to skvostná třetina. Hokejisté Bostonu předvedli v závěrečném dějství čtvrté partie s Carolinou fantastický čtyřgólový obrat. Navíc s výraznou českou stopou, asistence si připsali Ondřej Kaše i David Krejčí. Přitom po dvou třetinách to s oslabenými Bruins vypadalo všelijak. Ti však záhy udeřili. „Něco takového jsem ještě nezažil,“ byl zaražený trenér soupeře Rod Brind'Amour po prohře 3:4.

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi. Sparta se trápí se Zlínem

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2022 (14:56)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga má v sobotu na programu čtyři utkání 5. kola. Plzeň se naladila na středeční duel Ligy mistrů v Barceloně vítězstvím 1:0 v Liberci a na trávníku Českých Budějovic vyhrála 2:0 Mladá Boleslav. Povedený obrat předvedli před domácími fanoušky fotbalisté Teplic, kteří jednobrankovou ztrátu s Jabloncem přetavili ve vítězství 3:2. Od 19.00 hostí Sparta Zlín. Všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz, přímé přenosy vysílá O2 TV Sport.

HOKEJ ONLINE: Finové předvedli neskutečný obrat. Slováci slaví první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (04:33)     Sekcia sport

Hokejový turnaj na olympiádě v Pekingu pokračuje dalšími čtyřmi zápasy. Jako první nastoupili v rámci skupiny C ke svému duelu hokejisté Slovenska a Lotyšska. Slováci vyhráli 5:2 a na turnaji si připsali první body. Finové předvedli velký obrat. Proti Švédům po dvou třetinách prohrávali 0:3, ale nakonec derby vyhráli 4:3 v prodloužení. Skupina A nabízí dva duely se začátkem od 14:10, kdy Čína hraje s Kanadou a Spojené státy s Německem. Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi. Sparta hostí Zlín

Neuvěřitelné, šokující! Německý gigant zažil nevídaný kolaps

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2022 (14:00)     Sekcia sport

Český gólman ve službách Brém Jiří Pavlenka se zřejmě nestačil divit, co jeho spoluhráči předvedli v posledních minutách zápasu s Borussií Dortmund. Ještě v 88. minutě prohrávali 0:2 a zdálo se, že se mohou rozloučit s jakýmkoli bodovým přídělem, ale Dortmund předvedl nevídaný kolaps a Brémy se nakonec radovali z plného bodového zisku po vítězství 3:2.

Blázinec, spekulovali Španělé? Japonci díky spornému gólu vyšoupli Němce

FOTBAL ONLINE: Kanada šance nevyužila a Belgičané udeřili! Španělé koncertovali, Německo prožilo šok

FOTBAL ONLINE: Kanada šance nevyužila a Belgičané udeřili! Španělé koncertovali, Němci prožili šok

Covid připravil německý fotbal loni o téměř osm miliard korun

FOTBAL ONLINE: Španělé chtějí postup, Němci touží napravit blamáž

FOTBAL ONLINE: Japonci sahají po senzaci! Proti Španělsku otáčí skóre

FOTBAL ONLINE: Japonci se rvou o postup, proti Španělům srovnali!

Fantastický obrat Sharks ocenil kouč Boughner. Hertl nám pomohl i mimo led, chválil

FOTBAL ONLINE: Španělé otevírají skóre, trefil se Morata!

FOTBAL ONLINE: Španělé hájí první místo, k postupu jim může stačit i prohra

FOTBAL ONLINE: Klokani udeřili v bitvě s Pardubicemi , blíží se šlágr mistrovské Plzně se Slavií

Kolaps Sparty. Předvedli jsme naprosto neúčelný a nedůsledný fotbal, stýská si zklamaný Vrba

FOTBAL ONLINE: Japonci šokují vicemistry světa, jdou do vedení!

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

FOTBAL ONLINE: Španělsko odehraje zápas s Německem, Španělé chtějí postup, Němci napravit blamáž

Neuvěřitelný obrat české hvězdičky! Bouzková vyřadila elitní deblistku

FOTBAL ONLINE: Plzeň si může v Ďolíčku upevnit vedení, Zlín se chystá na Spartu. Klokani udeřili

FOTBAL ONLINE: Baník hraje v Teplicích, Hanáci udeřili. Přeskočí šampioni Spartu?

FOTBAL ONLINE: Rána pro Slavii! V Mladé Boleslavi prohrává. Také Klokani udeřili

FOTBAL ONLINE: Slavia uniká. Plzeň dostala gól v Brně, také Klokani udeřili

FOTBAL ONLINE: Češi udeřili! V kvalifikaci MS vedou

FOTBAL ONLINE: Domácí v bitvě o finále Ligy mistrů bleskově udeřili

FOTBAL ONLINE: Klokani dvakrát udeřili, zkušená akvizice oslavila návrat gólem

FOTBAL ONLINE: Klokani rychle udeřili! Také nováček už vede, chystá se Baník

FOTBAL ONLINE: Klokani rychle udeřili proti Slovácku, Baník v derby opět inkasuje

FOTBAL ONLINE: Japonci bojují o historický postup. V cestě stojí obhájci stříbra

MS 2022: Korejci chtějí potrápit Brazílii. Portugalci hrají se Švýcary. Co předvedou Maročané a Japonci?

FOTBAL ONLINE: Slavia si poradila s Boleslaví, Zlínu se povedl famózní obrat. Chystá se Sparta

Za obratem jsme si šli. Karta se obrátila, hodnotí Svědík a děkuje fanouškům i partnerkám

FOTBAL ONLINE: Čtvrtfinále má grády. Sparta prohrává! Klokani udeřili

FOTBAL ONLINE: Sparta v Ďolíčku srovnala, Slavia si poradila s Boleslaví a Zlín předvedl obrat

FOTBAL ONLINE: Japonci se pokusí o historický postup. V cestě stojí obhájci stříbra

FOTBAL ONLINE: Slavia si poradila s Boleslaví, Zlínu se povedl famózní obrat. Sparta hraje s Bohemkou

FOTBAL ONLINE: Bohemka dala Spartě gól do šatny, Slavia si poradila s Boleslaví a Zlín předvedl obrat