Šílená jízda! Faksa dokonal obrat a trenér chválí: Takového ho potřebujeme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2022 (13:59)     Sekcia sport

Ještě deset minut před koncem Dallas prohrával s Chicagem o tři góly, nakonec ale o dva vyhrál (6:4). Ve třetí třetině totiž nasázel pět branek, tu nejdůležitější vstřelil minutu a půl před koncem útočník Radek Faksa. „Oddychl jsem si. Ale pořád se musím zlepšovat,“ má jasno český hokejista. celý článek

Narůstající pohoda. Kubalík dokonal obrat a trenér ho chválí: Hýří energií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2022 (11:51)     Sekcia sport

Dotáhl obrat Detroitu na ledě New Yorku (3:2 po prodloužení) a ve dvanácti zápasech nashromáždil už patnáct bodů. Dominik Kubalík se v NHL nachází mezi elitní třicítkou tabulky produktivity, a rychle se tak přibližuje statistikám z předcházející kompletní sezony, kdy ještě působil v Chicagu. „Cítím se vážně skvěle,“ usmíval se sedmadvacetiletý český útočník na zámořské novináře.

Šílená třetí třetina! Tohle nám může zkazit sezonu, ví Pešán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2024 (08:35)     Sekcia sport

Takový kolaps se jen tak nevidí. Bílí Tygři vedli po dvou třetinách s Vítkovicemi 3:0 a všechno nasvědčovalo jejich pohodlnému vítězství. Jenže soupeř v závěrečné třetině třemi góly vyrovnal a v prodloužení svůj senzační obrat dokonal.

Lacazette dokonal v nastavení obrat Kanonýrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2022 (22:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu otočili dohrávku 20. kola anglické ligy proti Wolverhamptonu a po vítězství 2:1 se posunuli před West Ham na páté místo tabulky. V páté minutě nastavení dokonal obrat kapitán Alexandre Lacazette. Na příčky zajišťující účast v Lize mistrů ztrácejí Kanonýři bod, oproti čtvrtému Manchesteru United navíc sehráli o dva zápasy méně.

Kubalík dokonal velký obrat Detroitu, Rangers zuří

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2022 (06:22)     Sekcia sport

Český útočník Dominik Kubalík svým gólem dokonal obrat Detroitu v nedělním utkání zámořské NHL utkání s NY Rangers. Asistencí se na výhře hostů 3:2 v prodloužení podílel i Filip Hronek, domácí tým ale odjížděl z ledu s vědomím velké křivdy kvůli neodpískanému ofsajdu před rozhodujícím gólem. V dresu Caroliny po šesti zápasech v řadě nebodoval Martin Nečas a Canes podlehli doma Torontu 1:3.

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2020 (12:54)     Sekcia sport

Dlouho ztráceli. Prohrávali 0:2 a pak ještě 1:3. Ovšem hokejisté Plzně v úvodním duelu turnaje Generali Česká Cup předvedli proti Spartě parádní obrat. Petr Kodýtek s Davidem Stachem dvěma góly v rozpětí 69 vteřin srovnali a hned ve druhé minutě prodloužení opět Stach dokonal obrat.

Hora opět hrdinou, Dynamo ale zase dohánělo. První půle? Šílená! láteří

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (06:38)     Sekcia sport

Podruhé za sebou obstaral v lize vítězný zásah. Před týdnem proti Karviné doháněli fotbalisté Českých Budějovic jednogólový deficit. Na 1:1 tehdy srovnal Van Buren a ještě do pauzy otočil skóre Jakub Hora. V sobotu proti Pardubicím se historie opakovala. Takřka na vlas stejně. Třicetiletý záložník krátce před poločasem dokonal obrat a jeho tým stejně jako proti Slezanům slavil výhru 3:1.

Č. Budějovice - Slovácko 3:2, červená karta, pak mocný obrat Dynama

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (17:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic otočili duel se Slováckem navzdory početní nevýhodě a zvítězili 3:2. V 16. kole Fortuna ligy prohrávali 0:2, přišli o vyloučeného Jakuba Horu, poté ale snížil Matěj Valenta a obrat dokonal dvěma góly Fortune Bassey.

Obrat! Olomouc bodovala páté kolo za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (18:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce otočili vývoj utkání 13. kola první ligy a zvítězili nad Zlínem 2:1. Hosty poslal do vedení na konci první půle Lamin Jawo, Hanáci vyrovnali v 70. minutě, kdy si míč za vlastního gólmana srazil Rudolf Reiter. Obrat dokonal v 82. minutě Vít Beneš.

Nečekaný hrdina řádil v nastavení a zařídil obrat United. Za klub by položil život, chválí trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (20:35)     Sekcia sport

Poslední dvě ligové sezony? Pouhopouhé dva góly. Středopolaři Manchesteru United Scott McTominayovi na vyrovnání bilance z minulých dvou let ale stačilo jen pár minut. 26letý Skot naskočil na závěrečných pár minutek domácího ligového utkání s Brentfordem, přičemž dvěma góly zařídil obrat a vítězství 2:1. „Byl to jeden z nejlepších okamžiků mojí kariéry,“ culil se hrdina večera.

Pardubice na úvod Spenglerova poháru uspěly, obrat dovršil v prodloužení Sedlák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.12.2023 (17:06)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli úvodní utkání na Spenglerově poháru v Davosu nad obhájcem triumfu Ambri-Piottou 3:2 v prodloužení, přestože prohrávali už 0:2. Obrat dokonal v čase 61:15 útočník Lukáš Sedlák. Další duel čeká Dynamo ve čtvrtek proti finskému celku KalPa Kuopio.

Dvě sekundy před koncem přišel obrat. Ostravané končí, Pražané jdou dál

Vzadu potřebujeme posílit, hodnotí trenér Ujčík první třetinu soutěže

Palát odstartoval gólem obrat Tampy Bay, v NHL skóroval i Faksa

Snový vstup do sezony! Hvězda NHL nasázela hattrick, zařídila obrat a zapsala se do historie

Obrat po provokaci. Snad Hrabíkovi chutnala klobása na tribuně, rýpl si Najman

Zlínský obrat, Karviné dali mat žolíci. Bonbonek za víru, tvrdí kouč Jelínek

Plzeňské znovuzrození. Obrat v Boleslavi dokonal Zámorského hopík. Tohle nás nakopne, věří

Zlepšený výkon a úleva. Mrázka chválil i trenér: Potřebujeme, aby se rozjel

Plzeň se bolestně loučí s Evropou. Přišla o náskok, pak v přesile padla v prodloužení

Medveděv dokonal velký obrat. Světová dvojka odvrátila i mečbol a je v semifinále

Guardiola po vítězství kritizoval fanoušky: Podporujte nás víc, potřebujeme vás

Pavelka spasil Spartu, gólem v závěru dokonal obrat na Slovácku

Víc se tlačím do střelby a padá to tam, konstatoval po hattricku Hertl

Vzpomínky na hokejovou pohádku. Parádní jízda, byl tam obrovský chtíč, líčí trenér

Nic jsme nevzdali, říká Klok. Gólem dovršil senzační obrat a odčinil nesmyslné vyloučení

Francouz vystřídal zraněného Grubauera, ale prohře nezabránil. Faksa přihrál na gól

Šílená jízda s Messim, démonem a titulem. Šampioni mají další Totální sezonu

Sparta ztratila v závěru výhru nad Vítkovicemi, obrat dokonal v nájezdech Marosz

Šok v Portugalsku! Ronaldo a spol. mohou na přímý postup na MS zapomenout

Faksa asistoval u výhry Dallasu, Rangers odvrátili další mečbol. Florida postupuje