Síla dlouhých nastavení na MS 2022 v akci. Írán zdolal Wales až v 9. minutě nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     25.11.2022 (16:32)     Sekcia sport

Zápas Íránu s Walesem byl krásnou demonstrací toho, co dokáže to, když rozhodčí nastaví obrovské množství minut. Wales držel s asijským a výborně hrajícím soupeřem bezbrankový stav až do neuvěřtelné 99. minuty. Bohužel pro něj ho nedokázal udržet a v 9. a 11. minutě nastavení Írán vstřelil 2 branky a zabojuje o postup. celý článek

Síla dlouhých nastavení na MS ve fotbale 2022 v akci. Írán zdolal Wales až v 9. minutě nastavení

Zápas Íránu s Walesem na MS ve fotbale 2022 byl krásnou demonstrací toho, co dokáže to, když rozhodčí nastaví obrovské množství minut. Wales držel s asijským a výborně hrajícím soupeřem bezbrankový stav až do neuvěřtelné 99. minuty. Bohužel pro něj ho nedokázal udržet a v 9. a 11. minutě nastavení Írán vstřelil 2 branky a zabojuje o postup.

Írán se topí v euforii. V dramatickém závěru udolal Balea a spol.

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (09:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Íránu po úvodním debaklu s Anglií (2:6) slaví na MS v Kataru první výhru, když porazili oslabený Wales 2:0. Asijský tým se výrazně přihlásil do hry o premiérový postup do vyřazovací fáze. Naopak "Draci" nezvítězili ve skupině B ani podruhé, v úvodu šampionátu remizovali s USA 1:1. Írán ve druhém poločase krátce po sobě nastřelil dvakrát tyčku. V 86. minutě oslabil Wales vyloučením brankář Wayne Hennessey. Írán si v přesilovce vytvořil tlak a v osmé minutě nastavení střídající obránce Rúzbe Češmí ranou zpoza vápna vstřelil vítězný gól svého týmu. Pojistku přidal další bek Rámín Rezajíán.

Brighton zdolal Manchester United. Po penaltě v deváté minutě nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2023 (23:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Brightonu v dohrávce 28. kola anglické ligy udolali doma 1:0 Manchester United. Zápas rozhodl v deváté minutě nastavení z pokutového kopu záložník Alexis Mac Allister.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.05.2021 (22:02)     Sekcia sport

V 77. minutě Slovan přece jen poslal do vedení střídající Jhon Mosquera, ale ve třetí minutě nastavení srovnal Antonín Růsek.

Kanonýři zachránili aspoň bod v šesté minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2021 (23:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu v anglické lize díky brance v šesté minutě nastavení remizovali 2:2 s Crystal Palace a pátý zápas za sebou neprohráli.

Úder v 9. minutě nastavení. Osud Rudých Ďáblů zpečetila penalta

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2023 (23:15)     Sekcia sport

Rána pro Slovan! Zbrojovka srovnala v nastavení a drží naději na záchranu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2021 (19:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce remizovali v předehrávce 32. kola Fortuna ligy se Zbrojovkou Brno 1:1. Domácí poslal do vedení v 77. minutě Mosquera, hosté díky Růskovi srovnali ve třetí minutě nastavení.

Milán srovnal v druhé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2021 (20:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United remizovali v osmifinále Evropské ligy doma s AC Milán 1:1. O výhru přišli v druhé minutě nastavení po trefě Kjaera.

Juventus díky Ruganiho gólu v nastavení zdolal v italské lize Frosinone

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2024 (14:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu v 26. kole italské ligy udolali doma 3:2 nováčka soutěže Frosinone. V páté minutě nastavení rozhodl stoper Daniele Rugani. Turínský velkoklub zvítězil po čtyřech utkáních a na druhém místě má pětibodový náskok na třetí AC Milán, který bude hrát od 21:00 s Bergamem.

Sparta veze z Hané bod

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr

Pardubice poprvé vyhrály venku, rozhodly v nastavení

Arsenal zachránil výhru v sedmé minutě nastavení. West Ham se Součkem utrpěl debakl

Atlético zvítězilo nad Espaňolem gólem z deváté minuty nastavení

Fotbalisté Chelsea přišli o vítězství nad Wolverhamptonem v sedmé minutě nastavení