MS 2022 – Olivier Giroud: Kylian Mbappé je nejlepší útočník, s jakým jsem kdy hrál. S Anglií nechceme prohrát

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.12.2022 (16:19)     Sekcia sport

Už se chystá na sobotní třaskavé čtvrtfinále mistrovství světa 2022 v Kataru mezi Francií a Anglií. Bude to velká bitva. Olivier Giroud se stal nejlepším střelcem celé francouzské historie. Strávil devět let v Premier League, kde oblékal dres Arsenalu a Chelsea. Už se na staré známé těší. A také chválí Kyliana Mbappého. celý článek

Francie vykročila za obhajobou zlata vítězně. Giroud vyrovnal Henryho

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2022 (22:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Francie vstoupili do mistrovství světa v Kataru pohodlným vítězstvím 4:1 nad Austrálií. Obhájci zlata v úvodním vystoupení ve skupině D od deváté minuty prohrávali po brance Craiga Goodwina, ale ještě do přestávky otočili skóre Adrien Rabiot a Olivier Giroud. V 68. minutě přidal pojistku Kylian Mbappé a skóre vzápětí uzavřel Giroud, jenž 51. gólem v reprezentaci vyrovnal francouzského rekordmana Thierryho Henryho.

SESTŘIH: Francie vykročila za obhajobou zlata vítězně. Giroud vyrovnal Henryho

Macronovi vyšel tip, Francouzi jsou už ve čtvrtfinále. Mbappé nás umí dostat z problémů, děkoval trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (20:15)     Sekcia sport

Francouzský prezident Emmanuel Macron před osmifinále mistrovství světa s Polskem tipoval: „Vyhrajeme 3:1.“ Trefa! Úřadující mistři světa v Kataru prošli mezi nejlepších osm. Děkují hlavně dvěma hvězdám: Olivier Giroud je od nedělního večera historicky nejlepším střelcem francouzské reprezentace a rozjetý Kylian Mbappé přidal další dva góly. „Čelili jsme výbornému týmu, jsem na nás hrdý,“ řekl navzdory vyřazení polský kapitán Robert Lewandowski.

MS ve fotbale 2022: Kylian Mbappé je až třetím nejdražším hráčem turnaje. Nejvyšší hodnotu má tým Anglie

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.11.2022 (09:28)     Sekcia sport

Podle studie, kterou vypracovala CIES Football Observatory před začátkem MS 2022 v Kataru, překvapivě nebude nejdražším hráčem na turnaji hvězdný francouzský útočník Kylian Mbappé. Mezi reprezentačními týmy má pak podle stejné studie nejvyšší hodnotu tým Anglie, který předčil i kádry Brazílie nebo Francie.

Francouzi nepřipustili komplikace. Mbappé v hlavní roli

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (10:07)     Sekcia sport

Obhájci titulu Francouzi porazili na fotbalovém mistrovství světa v Kataru 3:1 Polsko a postoupili do čtvrtfinále. Osmifinálový duel na stadionu Sumáma v Dauhá gólově otevřel v 44. minutě s 52 brankami nový rekordman francouzské reprezentace Olivier Giroud. Asistenci si připsal Kylian Mbappé, jenž v závěrečné čtvrthodině přidal další dvě branky a s pěti trefami se osamostatnil v čele tabulky střelců turnaje. V nastavení proměnil penaltu polský kapitán Robert Lewandowski.

SESTŘIH: Mistři světa nepřipustili komplikace. Mbappé v hlavní roli

Pokud přijde Kylian Mbappé, tak Vinícius Jr. je na prodej

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     24.01.2024 (18:00)     Sekcia sport

Podle nejnovějších zpráv z deníku SPORT by mohl brazilský talent Vinicius Jr. opustit klub, pokud na scénu vstoupí francouzský útočník Kylian Mbappé. Prezident klubu Florentino Perez se prý rozhodl obětovat Viniciuse Jr., aby zajistil příchod hvězdného Mbappé.

Lepší, než překonat rekord Henryho. Giroud prožil další nezapomenutelný večer

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2022 (09:59)     Sekcia sport

Čtvrtý zápas na turnaji v Kataru, čtvrtý gól. Olivier Giroud prožil na fotbalovém šampionátu další nezapomenutelný večer. „Ten pocit, to se nedá popsat,“ líčil. Francouzský útočník rozhodl čtvrtfinále proti Anglii, dvanáct minut před koncem dal na 2:1.

Kylian Mbappé: O své budoucnosti jsem se ještě nerozhodl

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     04.01.2024 (09:14)     Sekcia sport

Kylian Mbappé pomohl PSG získat ve středu večer trofej ve francouzském Superpoháru. Nad Toulouse zvítězili Pařížané 2:0. Všechny ale zajímá především to, jak dlouho ještě bude největší francouzský klenot působit v Parku princů. Mluví se o ultimátu Realu Madrid (kolikátém už?) a také o šanci Liverpoolu. Sám Mbappé se ještě nerozhodl.

Zásadní změna v nekonečné sáze? Kylian Mbappé je zpět v týmu PSG

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     13.08.2023 (12:26)     Sekcia sport

Je možné, že Kylian Mbappé přeci jen zůstane v Paris Saint-Germain? Včera ještě sledoval úvodní zápas PSG v novém ročníku Ligue 1 z tribuny. Utkání proti Lorientu skončil bezgólovou remízou. Jenomže dnes kolem poledne vedení francouzského klubu oficiálně oznámilo, že se Kylian Mbappé vrací do prvního týmu.

Olivier Giroud už podstupuje lékařskou prohlídku v AC Milán. Chelsea získá zhruba 1 milión eur

Kylian Mbappé si zaregistroval ochranné známky. Iniciály, oslava a co dalšího?

Olivier Giroud hrdinou AC Milán. Zápas musel dochytávat za vyloučeného Maignana

Výhra i pře mezi útočníky. Rozhádaná Francie? Řeší spor Girouda a Mbappého

Dani Alves: Za Erlinga Haalanda bych tolik peněz nedával. Kylian Mbappé je kompletnější hráč

Útočník Giroud míří z Chelsea do AC Milán

Kylian Mbappé se rozhoduje o své budoucnosti. Ve hře je i přestup do Premier League

Má tetování z Bible a místo v Interu střílí góly u rivala. Teď jde Giroud na Slavii

Saúdové dostali košem. Kylian Mbappé se odmítá setkat s Al Hilalem, který za něj nabízí 300 milionů eur

Kylian Mbappé: Chybí mi Lionel Messi, hrát s ním bylo speciální