Vsetín uspěl s béčkem Pardubic a vrátil se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2022 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Vsetína vyhráli v 29. kole první ligy doma nad posledním béčkem Pardubic 3:2 a díky sedmému vítězství za sebou se dostali do čela tabulky o bod před Porubu, která na vlastním ledě podlehla Prostějovu 1:4. Druzí Ostravané mají ale oproti novému lídrovi zápas k dobru. celý článek

Poruba po výhře nad béčkem Pardubic předstihla v čele první ligy Vsetín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2023 (21:18)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby vyhráli v 36. kole první ligy doma po obratu nad Pardubicemi B 4:2 a posunuli se do čela tabulky o bod před Vsetín, který podlehl na vlastním ledě Přerovu 1:3. Ostravané mají navíc ještě jedno utkání k dobru.

Třebíčští zdolali Vsetín a jsou v čele první ligy, Zlín padl s posledním

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2023 (22:15)     Sekcia sport

Třebíčští hokejisté porazili v 37. kole první ligy doma Vsetín 2:1 a posunuli se z třetího místa do čela o dva body před Porubu, která prohrála ve Frýdku-Místku 0:4. Vsetín klesl ze druhé na třetí pozici a na lídra ztrácí tři body. V krizi je nadále Zlín, který podlehl v Chrudimi s posledním béčkem Pardubic 2:5. Po sestupu z extraligy je na 12. místě a na pozice pro předkolo play off ztrácí už šest bodů.

Poruba vyhrála nad béčkem Pardubic a dostala se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2023 (22:15)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby zvítězili v 8. kole první ligy v Chrudimi nad Pardubicemi B 5:1 a posunuli se do čela tabulky. Využili ztrátu Vsetína, který prohrál v Sokolově 0:3 a klesl právě za Baník až na třetí místo. Obhájce triumfu v druhé nejvyšší soutěži Zlín doma porazil Třebíč a po nepodařeném startu vyhrál už popáté v řadě.

Třebíč porazila Vsetín a dostala se do čela první ligy před Porubu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.10.2022 (21:03)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Třebíče porazili v 11. kole první ligy doma Vsetín 4:2 a posunuli se do čela tabulky o bod před Porubu, která bude svůj duel ve Frýdku-Místku dohrávat až v neděli 11....

Vsetín zdolal pardubické béčko a posunul se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2023 (20:56)     Sekcia sport

Vsetínští hokejisté zdolali v 7. kole první ligy doma Pardubice B 2:1 a dostali se do čela tabulky o bod před Porubu, která doma podlehla Přerovu 1:2 po samostatných nájezdech. Ostravané jako poslední ztratili neporazitelnost. Vítěz minulého ročníku Zlín po úvodních třech porážkách uspěl počtvrté za sebou, v Praze vyhrál nad Slavií 3:2 v prodloužení.

Hokejisté Třebíče zdolali Vsetín a v čele první ligy vystřídali Porubu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.01.2023 (21:29)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Třebíče porazili v 37. kole první ligy doma Vsetín 2:1 a posunuli se z třetího místa do čela o dva body před Porubu, která prohrála ve Frýdku-Místku 0:4. Vsetín klesl...

Hokejisté Poruby smázli Vsetín a posunuli se do čela první ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2023 (21:15)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby vyhráli v 5. kole první ligy v souboji dosud neporažených týmů na ledě Vsetína 6:2 a dostali se do čela tabulky. Vedou o skóre před Jihlavou, která zvítězila v derby nad rivalem z Vysočiny v Třebíči 2:1. Po úvodních třech porážkách uspěl podruhé za sebou vítěz minulé sezony druhé nejvyšší soutěže Zlín, který slavil v Prostějově po výsledku 4:1.

Třebíč porazila Vsetín a dostala se do čela první hokejové ligy před Porubu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2022 (21:06)     Sekcia sport

Třebíčští hokejisté porazili v 11. kole první ligy doma Vsetín 4:2 a posunuli se do čela tabulky o bod před Porubu, která bude svůj duel ve Frýdku-Místku dohrávat až v neděli 11. prosince. Čtvrtou výhru za sebou si připsal po nepodařeném začátku sezony po sestupu z extraligy Zlín. V Chrudimi nad Pardubicemi B vyhrál 3:2 a posunul se už na šesté místo.

Zlín znovu prohrál. Třebíč zdolala Vsetín a v čele první ligy vystřídala Porubu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2023 (21:41)     Sekcia sport

Hokejisté Třebíče porazili v 37. kole první ligy doma Vsetín 2:1 a posunuli se z třetího místa do čela o dva body před Porubu, která prohrála ve Frýdku-Místku 0:4. Vsetín klesl ze druhé na třetí pozici a na lídra ztrácí tři body. V krizi je nadále Zlín, který podlehl v Chrudimi s posledními Pardubicemi B 2:5. Po sestupu z extraligy je na 12. místě a na pozice pro předkolo play off ztrácí už šest bodů.

Vsetín uspěl v předehrávce

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2022 (20:40)     Sekcia sport

První hokejová Chance liga - předehrávka 18. kola: Frýdek-Místek - Vsetín 1:4 (0:0, 1:1, 1:3).