Vítkovický Fridrich: První branka nás nerozhodila, víme, že doma jsme silní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2022 (11:23)     Sekcia sport

Ve vyrovnaném duelu s Plzní inkasovali Vítkovičtí jako první, a to v poslední sekundě druhé třetiny. „Vůbec jsme se z toho nesložili. Věděli jsme, že doma je naše síla, v téhle hale máme sebevědomí. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že jsme schopni to otočit a vyhrát,“ povídal Petr Fridrich. celý článek

Brankář perfektní, střelci bezradní. Nesypeme se z toho, říká vítkovický Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2023 (22:18)     Sekcia sport

Nájezd sice proměnil efektně, když pověsil puk bekhendem pod víko, ale po prvním semifinále byl vítkovický forvard Petr Fridrich zklamaný. „Prohráváme 0:1, škoda. Byl to těsný zápas,“ připomněl Fridrich úvodní bitvu hokejové série, ve které osmdesát minut nepadl gól a vítěze určily až nájezdy.

Bodujeme díky fanouškům, děkuje vítkovický Fridrich na tribuny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (14:07)     Sekcia sport

Povedený večer má za sebou vítkovický útočník Petr Fridrich. Na výhře 5:3 nad Litvínovem se podílel třemi brankovými přihrávkami. Byl to pro něj druhý tříbodový duel v hokejové extralize.

Hattrick je vzpruha pro hlavu, přiznal vítkovický Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2024 (01:07)     Sekcia sport

Hokejový útočník Petr Fridrich z Vítkovic dnes stihl téměř zdvojnásobit svou gólovou produkci v probíhajícím ročníku extraligy. V utkání 42. kola proti Kladnu se blýskl hattrickem a pomohl ostravskému celku k výhře 4:2, přitom v předchozích 39 zápasech se střelecky prosadil pouze čtyřikrát.

Snad se příště předvedeme lépe, doufá vítkovický útočník Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2021 (10:02)     Sekcia sport

V minulé sezoně si mladý útočník Petr Fridrich vybojoval místo ve vítkovické sestavě, teď je v novém ročníku extraligy nejlepším střelcem ostravského celku. V pátek proti Litvínovu vstřelil svůj třetí gól v sedmém zápase, Vítkovicím to však zdaleka nestačilo. Ostravský tým prohrál 1:4.

Trpišovský: Víme, že jsme doma silní, chceme odčinit výkon z Rotterdamu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2021 (15:57)     Sekcia sport

Jsou to téměř dva měsíce, co jeho svěřenci - v poněkud lepené sestavě, to je třeba připomenout - prospali v Nizozemsku první poločas a nakonec Feyenoordu podlehli 1:2. „Jsem pevně přesvědčený, že to tentokrát bude úplně jiný zápas. Věřím, že náš výkon bude o sto procent lepší,“ hlásí Jindřich Trpišovský, trenér fotbalistů Slavie, před „odvetou“.

Že jsem malý? Už mi to nevadí. Jsem rád, že nejsem kolohnát, svěřoval se vítkovický talent Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2021 (12:31)     Sekcia sport

V sezoně 2018/2019 nakoukl Petr Fridrich v dresu Vítkovic do extraligy poprvé, když dostal možnost si necelé dvě minuty zahrát na ledě Sparty Praha. V tomto ročníku se 20letý útočník v kádru ostravského týmu zabydlel natrvalo. Proti Olomouci (2:1) odehrál osmnácté utkání a připsal si šestou přihrávku na vítězný gól Jana Hrušky.

Všechno bylo špatně, okomentoval nezdar s Budějovicemi útočník Jarůšek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (12:56)     Sekcia sport

Jako jediný dokázal českobudějovického gólmana Jana Strmeně překonat vítkovický forvard Richard Jarůšek. Jeho branka ovšem Vítkovicím nepomohla. Ostravský celek doma prohrál 1:4. „Vždyť my jsme ani neměli žádné šance. Všechno bylo špatně,“ povídal sklesle zkušený útočník, který přišel do Vítkovic na konci lednového přestupního termínu

Chemie tam je, chválí souhru v týmu vítkovický útočník Zdráhal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2024 (08:13)     Sekcia sport

Patrik Zdráhal, Marcel Barinka, Petr Fridrich, první útočná formace Vítkovic. Spolu zařídili první gól, který se nakonec ukázal jako vítězný. Třetím gólem, který Barinka se Zdráhalem připravili v početní výhodě pro Valentina Claireauxe, uklidnili tým. První vítkovická lajna ukázala při jednoznačné výhře 4:0 nad Kometou Brno vzrůstající formu.

Tlak byl extrémní, jeden gól ale chyběl, litoval vítkovický útoční Dej

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2023 (11:40)     Sekcia sport

Ve třetí třetině střetnutí s Třincem vyprodukovali vítkovičtí hokejisté dvanáct střel, žádná ale nebyla gólová. I proto v derby prohráli 1:2. „Ale musím říct, že jsme předvedli velice dobrý výkon. Vypracovali jsme si až extrémní tlak, byli jsme hodně na puku. Bohužel jsme nedokázali vstřelit druhý gól. Dřeli jsme, škoda. Ale nemáme se za co stydět,“ prohlásil vítkovický útočník Rastislav Dej.

V kabině jsme všichni puberťáci, říká vítkovický jubilant Krenželok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2021 (10:59)     Sekcia sport

Když Lukáš Krenželok začínal v extralize, někteří jeho současní spoluhráči se teprve učili chodit. V neděli 38letý útočník nastoupil ke svému tisícímu utkání v nejvyšší domácí soutěži a s Vítkovicemi se radoval z výhry 1:0 v prodloužení nad Libercem. Tu zařídil svou trefou 21letý Petr Fridrich.

Doma jsme silní, nepřivezli jsme špatný výsledek, plánuje Haraslín postup

Už nevyhráváme jen dva jedna, ale sem tam se ustřelíme, říká vítkovický Hruška

Slavii chceme zase doma. Proč je důležité jít do nadstavby z první příčky

Těší mě, že jsme se nesložili, hledá vítkovický Kalus pozitiva

Kauza Čvančara Spartu nerozhodila. Trenér i spoluhráči stojí za ním

Jak se budí Haraslín. Odpočatý křídelník vyhlíží postup: Věříme, doma jsme silní

Jak Vítkovice udeřily po oslabení, které trvalo dlouhé minuty. Vedení pak už udržely

Potvrzeno. Olomouc posílí útočník Fridrich z Vítkovic

Ligu mistrů jako trenér nezažil. Je to obrovská výzva a motivace, říká Bílek před odvetou s Karabachem

Při bagu se takový gól dá většinou uhádat, řekl Kovář o brance po siréně

Budeme válčit a věřit, řekl Kováč po zklamání na jihu. Doma jsme ohromně silní, venku nás sráží jedna věc

Přepnul do angličtiny a zařídil vítězný gól. Sedmý duel už nechceme, říká Fridrich

Sláva asistentovi, piluje ničivou zbraň. Priske chválí také mentální sílu

O výhře Vítkovic v Brně rozhodl Fridrich

Naběháš se, chlapče, varuje trenér kapitána. Doma jsme silní, ujišťuje Krejčí

Sezona nebyla špatná, řekl Trpišovský. Kádr ale potřebuje doplnit. Jak s odchody?

Ach bože, jak je Arsenal silný. Ale i my jsme dobří. Klopp o anglickém šlágru

Souček není špílmachr, ale je pracovitý a hraje účelně, říká Panenka. S Belgií podle něj neprohrajeme

Vrba po první porážce: Situace pro nás není dobrá

Pros... jsme první třetinu, říkal vítkovický Holaň. Impulsem byla výměna brankáře