Zacha s Pastrňákem asistovali u výhry Bostonu, Francouz má druhou výhru za sebou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.12.2022 (06:48)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Pavel Zacha dvěma asistencemi pomohl Bostonu k výhře nad NY Islanders. Na vítězství Bruins 4:3 po samostatných nájezdech se nahrávkou a rozhodující trefou... celý článek

Krejčí s Pastrňákem asistovali u výhry, Nečas a Zacha slavili gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2021 (07:00)     Sekcia sport

Hokejoví útočníci David Krejčí (0+2) s Davidem Pastrňákem (0+1) asistovali u hladké výhry Bostonu 4:0 nad Rangers. Martin Nečas byl jediným střelcem Caroliny, která s Petrem Mrázkem v bráně nakonec podlehla 1:2 po prodloužení Chicagu. Za hosty jednou asistoval Dominik Kubalík. Formu znova potvrdil Pavel Zacha, jenž se gólově podílel na výhře New Jersey 2:1 nad Islanders.

Zacha v prodloužení trefil výhru Bostonu, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2023 (07:28)     Sekcia sport

Pod vítězný obrat hokejistů Bostonu proti Floridě se v pondělním zápase NHL podepsal Pavel Zacha. Společně s Davidem Pastrňákem nejprve v 48. minutě asistovali u vyrovnávací trefy na 2:2 a v následném prodloužení český centr utkání rozhodl. Hned dva čeští brankáři střídali do hry. Lukáš Dostál inkasoval od krajana Radima Zohorny, přesto nakonec slavil výhru Anaheimu 4:3. Petr Mrázek šel do hry za hrozivého stavu 1:7, nakonec Arizona rozdrtila Chicago osmi trefami.

Zacha s Pastrňákem řídili výhru Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.12.2023 (05:35)     Sekcia sport

Český útočník Pavel Zacha gólem a nahrávkou řídil výhru hokejistů Bostonu nad San Jose 3:0. Připojil se k němu David Pastrňák, který dvakrát asistoval a vylepšil svou sezonní bilanci na 33 bodů. Jednu branku připravil také Martin Nečas, jehož Carolina podlehla NY Islanders 4:5 v prodloužení.

Zacha s Pastrňákem skórovali, výhru ale slavil útočník New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Ve čtvrtečním programu NHL se dva čeští hokejisté dostali mezi hvězdy zápasů. Centr Pavel Zacha skóroval ve druhém startu za sebou a zařídil výhru New Jersey 3:2 nad Bostonem, za který výsledek korigoval David Pastrňák. Dařilo se také brankáři Vítku Vaněčkovi, jenž 22 zákroky podržel Washington u domácí výhry 3:1 nad Buffalem.

Zacha třemi body zařídil výhru. Faksa, Zadina a Zbořil asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2021 (07:35)     Sekcia sport

Ve skvělé formě se v hokejové NHL dále prezentuje Pavel Zacha. Český centr se bodově prosadil už v osmém startu za sebou, naposledy byl navíc s bilancí 1+2 strůjcem výhry New Jersey 4:3 po prodloužení v Buffalu. Ve stejný den bodovali i Radek Faksa, Filip Zadina a Jakub Zbořil (všichni 0+1). Výhru vychytal Vítek Vaněček, naopak nedařilo se Davidu Rittichovi.

Skvělý Rittich v přípravě NHL zazářil nulou, české trio řídilo výhru Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2022 (07:18)     Sekcia sport

Čeští útočníci Pavel Zacha, David Krejčí a David Pastrňák v přípravě na NHL výrazně přispěli k výhře hokejistů Bostonu 5:4 nad New York Rangers. Zacha s Pastrňákem vstřelili gól a přidali dvě asistence, Krejčí zakončil zápas s dvěma body za branku a nahrávku. Jeden gól poražených Rangers připravil obránce Libor Hájek. Bod za asistenci si ve středu připsal také útočník Detroitu Filip Zadina a brankář Winnipegu David Rittich. Ten v zápase s Calgary předvedl 37 úspěšných zákroků a byl hlavním strůjcem výhry Jets 5:0.

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v sezoně! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2022 (06:11)     Sekcia sport

Český gólman Pavel Francouz je zdá se být zpět v plné síle. Rozjetému Coloradu vychytal vítězství nad Chicagem a připsal si druhou nulu v letošní sezoně. Kanonýr David Pastrňák z Bostonu proti Anaheimu bodoval potřetí v řadě, ale ani gól a asistence na výhru nestačily, Bruins prohráli 3:5.

Famózní Pastrňák dalším hattrickem vystřílel rekordní výhru Bostonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2023 (07:13)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Pastrňák zazářil v nedělním zápase NHL hattrickem a asistencí. Svým čtyřbodovým výkonem zařídil vítězství Bostonu 5:3 na ledě Philadelphie. Lídr soutěže slavil v ročníku již po 63. a vytvořil tak nový historický rekord. Společně s Pastrňákem se na tom navíc podíleli i další Češi Pavel Zacha (1+1) a Jakub Zbořil (0+1). V dalším duelu došlo na souboj českých gólmanů. Uzdravený Pavel Francouz slavil s Coloradem výhru 5:4 po prodloužení na ledě Anaheimu, za který nastoupil Lukáš Dostál.

Zacha jde do Bostonu za Pastrňákem. New Jersey jej vyměnilo za Haulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.07.2022 (17:38)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha v NHL mění zaměstnavatele. New Jersey jej v den, kdy se v zámoří otevírá trh s volnými hráči, vyměnilo do Bostonu za finského forvarda Erika Haulu.

Zacha vykřesal naději, Tampa ale nakonec vítěznou šňůru Bostonu ukončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (06:28)     Sekcia sport

Vítězná série hokejistů Bostonu se v zámořské NHL zastavila na šesti zápasech. Šňůru Bruins v čtvrtek zastavila na domácím ledě Tampa Bay, jejíž výhru vystřelil v 54. minutě Victor Hedman. Z české legie se mezi střelce Bostonu zapsal Pavel Zacha, který po souhře s Davidem Pastrňákem a Davidem Krejčím vyrovnával na začátku třetí třetiny na 2:2. Čtyři sekundy před třetí sirénou měl na holi další vyrovnávací branku Pastrňák, jeho ránu ale úspěšně zblokoval Michail Sergačjov.

Zacha zpečetil v NHL výhru Bostonu, Hronek asistoval u obratu Detroitu z 0:4

Pastrňák se Zachou asistovali, Francouz a Vejmelka vychytali výhry

Zacha a Pastrňák dvěma body řídili výhru Bostonu, gólman Pittsburghu dal gól

Česká garda v čele s Pastrňákem zařídila těsnou výhru Bostonu, první gól sezony vsítil Zohorna

Hronek se Zadinou asistovali u výhry, radoval se i Kubalík s Chicagem

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v řadě! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily